Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#538944 21/03/2006 22:45
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Witam

postanowiłem spróbować reaktywować jeden z najbardziej emocjonujących konkursów na tym forum, czekam na zgłoszenia starych bywalców - Goodman, tomiw, Ksuba, jazdagz, Inspirator, Mailman32 i inne zaufane osoby do ponownego wzięcia udziału w konkursie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Jakby co to zaczynamy od przyszłego wtorku czyli od 28 marca..

Regaulamin:

. W konkursie biorą udział osoby wypłacalne, wiarygodne. Osoby nowe lub z niepotwierdzoną wiarygodnością z góry wpłacają 50 zł wpisowe za grę Goodman'owi(?) jako skarbnikowi.
2. W razie przegranej pieniądze muszą być przesłane do przeciwnika w czasie 5 dni(do piątku następnego tygodnia)
3. Zgłoszenia przyjmowane są do wtorku do 15.00.
4. Podajemy 6 typów w tygodniu. Do wyboru 2 systemy gry:
a) wtorek 1 typ, środa przerwa, czwartek 1 typ, piątek 1 typ, sobota 2 typy, niedziela 1 typ;
b)wtorek przerwa, środa 1 typ, czwartek 1 typ, piatek 1 typ, sobota 2 typy, niedziela 1 typ.
5. Każdy typ liczony jest jako singiel wartości 100zł..w przypadku trafienia typu liczymy czysty zysk...w przypadku nie trafienia typ jest liczony jako -100zl.
6. W razie nie podania typu w danym dniu typ jest liczony jako -100zl.
7. Podając typ podajemy przy nim numer typu, datę rozpoczecia zdarzenia(dzien i godzina), kurs zdarzenia, a także bukmachera z którego brany jest owy typ z dostępnych do wyboru ( profesjonal ,sts , totomix, betandwin, unibet, expekt, gamebookers, pointbet, sportingbet, centrebet,
bet365, pinnacle, interwetten ). Po każdym typie podajemy swój dotychczasowy bilans.
8. W przypadku typów z bukmacherów naziemnych - od kursu nie odejmujemy podatku.
9. Nie wolno edytować postów. W przypadku pomyłki jakiekolwiek zmiany podajemy w nowym poście.
10. Zdarzenie które typujemy na dany dzień musi sie rozpocząć do 4.00 nastepnego dnia (tzn.jak ktoś podaje zdarzenie na wtorek musi ono sie rozpocząć do 4.00 w nocy z wtorku na środę).
11. Gdy zdarzenie sie nie odbędzie w danym terminie graczowi przysługuje ponowny typ ale koniecznie następnego dnia, czyli podaje on w tym dniu 2 typy.
12. Nie można podawać typu na to samo zdarzenie co przeciwnik ( nawet jeśli chcemy stawiać odwrotnie lub)
13. W przypadku obstawiania hokeja wraz z dogrywkami lub asian handicapów lub innych zdarzeń które sie odbyły, a za który jest całościowy zwrot stawki - typ jest liczony po kursie 1.0 i uwzgledniany do końcowego bilansu.
14. Rywalizujemy w jednej grupie... wysokość wygranej za 1,2,3 miejsce zależy od liczby uczestników w tygodniu, od puli nagród i od ogólnych ustaleń uczestników gry.
15. O wszelkich wątpliwościach, ustaleniach i zmianach decydują wspólnie uczestnicy zabawy.

#538945 21/03/2006 22:49
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
reaktywacja reaktywacji;) jak beda ludzie to ja poraz kolejny chetny;)
pozdrawiam starych grajkow z H2H

#538946 22/03/2006 10:27
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
Gram <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Pozdrawiam.

#538947 22/03/2006 19:09
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Witam, chetnie bym pogral z wami ale chyba juz za pozno i cos widze ten tydzien chyba nie wypali (3 graczy ?). Z powodu utrudnionego dostepu do neta wnioskuje mozliwosc podania 2 typow w niedziele albo w piatek. Pozdro

#538948 22/03/2006 19:30
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Witaj globus <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Quote
(...) Jakby co to zaczynamy od przyszłego wtorku czyli od 28 marca..

Regaulamin:

4. Podajemy 6 typów w tygodniu. Do wyboru 2 systemy gry:
a) wtorek 1 typ, środa przerwa, czwartek 1 typ, piątek 1 typ, sobota 2 typy, niedziela 1 typ;
b)wtorek przerwa, środa 1 typ, czwartek 1 typ, piatek 1 typ, sobota 2 typy, niedziela 1 typ.
(...)

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#538949 23/03/2006 10:08
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
Witam,
nie ma wyjscia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> GRAM

P.S. jazdagz porecza,ze jestem wyplacalny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#538950 23/03/2006 11:18
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
Witam

Zgłaszam chęć uczestnictwa w reaktywanmowanym turnieju.
jestem nowym więc pewno niewiarygodny ale mogę zaufać reszcie wiarygodnych i wpłacić wpisowe skarbnikowi.

pozdrawiam

#538951 23/03/2006 11:30
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Arcy nie musisz mi przypominac regulaminu, jest dosc czytelny 2 posty wyzej :P, no dobra skoro nie ma mozliwosci zmiany reg. to sie jeszcze zastanowie ale jak nie dam typu we wtorek w nast tyg to znaczy ze sie nie wyrobie i nie bede gral.

A i jako ze lubie mieszac w regulaminach mozna by dodac lub zamienic zamiast pointbetu pinnacle ? Wydaje mi sie ze jest lepsze tongue

#538952 23/03/2006 13:17
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
ho ho..to sie robi tu dobry konkurs! to sie podoba!
za zxraqa moge poswiadczyc ze jest uczciwy i wiarygodny do grania i ewntualnie do wyplacania:P

z racji tego ze ptakup jestes nowy (1 post)to musisz wplacic do skarbnika ..z tego co widze arcy chyba nim bedzie;P i wtedy mysle ze nie bedzie problemow z graniem

jestem zdania podobnie jak globus za tym aby poinbeta wymienic na pinnacle (mysle ze arcy nie bedzie mial nic przeciwko i poprawi to w regulaminie)

ja juz teraz oficjalnie zapisuje

#538953 23/03/2006 13:40
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
oj chlopaki co za amatorka <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
przeciez Arcy wymienil Pinnacle!

#538954 23/03/2006 17:58
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Witam

@globus

wszystko jest w regulaminie - zapisy do wtorku do 15.00 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

fajnie że nowi uczestnicy się zgłaszają, z racji tego że Goodman narazie się nie zgłasza ptakup przesłał mi wpisowe, mam jednak jakiś problem z umieszczeniem tu skanu wpłaty, więc dla chętnych skan do udostępnienia poprzez przesłanie na maila.
Tak więc jest nas już 5 lub 6(?) i czekamy na dalsze zgłoszenia, a kaska fajna do wygrania <img src="/ubbthreads/images/graemlins/santahat.gif" alt="" />

#538955 23/03/2006 18:13
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
udało się umieścic skan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
[Linked Image] [img84.imageshack.us]

#538956 27/03/2006 10:54
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
Pieniądze wpłacone czekają u skarbnika na zwycięzcę.
Więc czekam do jutra i zaczynam debiut w turnieju H2H.
Wszsytkim przeciwnikom życzę powodzenia i drugiego miejsca zaraz po mnie.

#538957 27/03/2006 10:58
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
Jako początkujący mam też pytanie dotyczące 10 punktu regulaminu.

10. Zdarzenie które typujemy na dany dzień musi sie rozpocząć do 4.00 nastepnego dnia (tzn.jak ktoś podaje zdarzenie na wtorek musi ono sie rozpocząć do 4.00 w nocy z wtorku na środę).

czy zakład za środę może rozpoczynać się o godzinie 2:00 w czwartek, a zakład za czwartek o godzinie 3:00 rano albo jeszcze lepiej zakład za środę o 3 rano w czwartek a zakład za czwartek o 1 rano w czwartek 2 godzinki przed zakładam za środę.

Inne punkty regulaminu są dla mnie jasne.

#538958 27/03/2006 14:41
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
czyli jak grasz w srode , to zdarzenie musi sie rozpoczac najpozniej w czwartek o 4.00

#538959 27/03/2006 19:35
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

Hohoho co to się porobiło najlepszy nasz konkursik na forum a miałbym nie grac co to to nie. Widzę że Arcy zajął moje miejsce <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> skarbnikowe.

Oczywiście gram jak zawsze - mam nadzieję że trochę pogramy w jak najwiekszym składzie!!

Salutos
Goodman

P.S. Tomiw odbierz priva

#538960 27/03/2006 22:31
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
witam!
polnoc minela wiec rozpoczne jako pierwszy. zycze wszystkim powodzenia!

#1
Arabia Saudyjska - Poland
typ x2
kurs 1.35
buk expekt
godz 17.55

#538961 28/03/2006 02:37
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Witam

ciesze się że Goodman dołączył - tak więc jest nas 6 albo 7 -miu jeśli globus się zdecyduje więc proponuje i myślę, że będziecie zgodni - jeśli będzie nas 6 - ciu to 200 zł na czysto dla wygranego, a za drugie miejscie zwrot, a jeśli będzie nas 7 - miu z globusem to za 1 miejsce 250 zł, a za drugie miejsce zwrot. I przypominam, że typy z buków naziemnych podajemy do godzin zamknięcia stron internetowych buków naziemnych, żeby nie było sytuacji, że np. typ z kursem z profesjonala ktoś poda o godzinie np. 23.30 itp <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

pozdrawiam i życzę emocjonującej rozgrywki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#538962 28/03/2006 08:51
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
#1 2006-03-28 20:45
Benfica Lizbona - FC Barcelona
Ile strzałów na bramkę odda drużyna 1? (strzały obok bramki się nie liczą)
Typ: Więcej niż 4,5 @ 2.10
B&W

#538963 28/03/2006 08:57
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
Oto mój pierwszy typ:

#1 2006-03-28 17:30
ATP Miami NASDAQ Open Round 4
Nicolas Kiefer - Augustin Calleri
kurs: 1 1.61
Pointbet

Strona 1 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
10 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, Lukasz111, latajaca_holenderka, Sensei, Akhu, rymoholik, $-man, betowiec, alfa), 2,706 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,412
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1