Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8
#538984 29/03/2006 10:06
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Quote
Podsumowując ostatecznie gra nas w tym tygodniu 7 - miu (jazdagz, tomiw, globus, zxraq, ptakup, Goodman i ja) - dla zwycięzcy 250 zł na czysto, za 2 miejsce zwrot)

Trochę się bałagan porobił więc w następnym poście skopiuje dotychczasowe typy uczestników.
Sory za balagan, za duzo gadam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> jednak jak powiedzialem nie gram w tym tyg (jesli nie podam typa we wtorek) na wtorek nie mialem innego typka. Skoro zostal odrzucony niestety musze ten tydzien zapauzowac (brak czasu w piatek na jakis porzadny typ :/ ) Powodzenia
PS:
i tak chyba udupilem przez was dzisiejsze kolo tongue

#538985 29/03/2006 10:22
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Skoro dałeś typa na wtorek to myślałem, że jednak grasz, w sumie dalej możesz grać systemem od środy (tak jak ja na przykład), a w piątek coby nie było musiałbyś dać typa bo miałbyś -100 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> No ale cóż Twój wybór, tak więc gra nas w tym tygodniu 6 - ciu.
PS: Strasznie niezrozumiały człowiek z Ciebie globus.

#538986 29/03/2006 10:42
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2003
Posty: 5,138
Eh sory, zamotalem tu za bardzo nie dziwie sie ze nie rozumiecie, problem jest zlozony bo do neta mam dostep na uczelni tylko, koniec tematu.

#538987 29/03/2006 21:41
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

Środa Expekt

00:05 Newell's Old Boys - Boca Juniors Arg. Clasura

TYP: 2 KURS: 2,80

Salutos
Goodman

#538988 29/03/2006 21:44
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Aktualny stan:

jazdagz
2/0 +107

Arcy
1/0 +94,3

tomiw
1/1 +10

zxraq
1/1 -5

Goodman
0/1 -100

ptakup
0/2 -200
________________________________

mój typ na czwartek:

2)
NBA 30.03.06 2:25
Philadelphia - Detroit (-3,5)
1,935
Pinnacle

#538989 29/03/2006 22:33
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
mój typ na czwartek to
3#
WTA Nasdaq-100 Open - Miami: Quarter Finals
A. Myskina vs M. Sharapova
typ: 1
kurs: 4.70
Pinnacle
stan: 0/2 -200

#538990 30/03/2006 07:30
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
dodam jedno od siebie:

na stronie UEFA pisza,ze Milan oddal 3 strzaly celne, weic nie wiem jak zaliczamy ty jazdagza..

ja osobiscie ogladajac mecz doliczylem sie 5 strzalow (w BAWie postawilem over 4,5)

pozdrawiam i zycze nietrafionych typow <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#538991 30/03/2006 08:55
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
#3
Lewski Sofia - FC Schalke 04
2006-03-30 19:00, Puchar
Typ:1x
Kurs:1.49
B&W

#538992 30/03/2006 09:25
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
odpisze tylko tyle, ze i uefa i espn policzyli ze bylo 4 shots on goal (wiec nie wiem zxraq skad wziales 3 !?)
link do uefa
http://www.uefa.com/competitions/UCL/FixturesResults/Round=2203/Match=1105607/Report=ST.html
i do espn
http://soccernet.espn.go.com/scoreboard?league=uefa.champions&cc=5739 (prosze wejsc w gamecast)

oczywiscie najwazniejsze jest w tej decyzji stanowisko B&W; i to jak oni to rozlicza. nie zagralem tego zakladu w rl i trudno jest mi cokolwiek powiedziec, jestem w trakcie wysylania maila do nich w tej sprawie ( na 1 juz odpowiedzieli nie na temat pytajac mnie o nick, jakby matolkom nie wiem do czego byl potrzebny)

pozdrawiam

#538993 30/03/2006 10:09
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
#3 pilka nozna
30 Mar-12:20 Japan v Ecuador
typ Draw or Ecuador
kurs 1.90
buk bet365
stan: niby 2/2 +107

#538994 30/03/2006 13:52
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
#3.Finnish &#8211; SM Liiga Hockey - Thu 3/30 godz 17:30
1st Period
Karpat(-0,5) - Blues
TYP: 1
KURS: 1,917
BUK: Pinnacle
STAN: -5

#538995 30/03/2006 17:55
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
no ok, czyli wóz albo przewóz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
typ na piatek (5.30 rano):

#4.San José Sharks - Phoenix Coyotes
TYP: 2
KURS: 4,1
BUK: Unibet
STAN: -105

#538996 30/03/2006 17:59
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

Stan 0/2 czyli cool - 200

Czwartek Expekt

20:40 FC Basel 1893 - Middlesbrough FC Puchar UEFA

TYP: 2 KURS: 3,25

Salutos
Goodman

#538997 30/03/2006 23:04
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
#4
Federer, R - Blake, James - Zakłady na sety
Kto wygra i jaką różnicą setów?
Zakłady zostaną zwrócone w przypadku kreczu bądź dyskwalifikacji.
typ 2-1
kurs 4.50
unibet
godz. 1.55
stan 2/3
pozdrawiam

#538998 30/03/2006 23:20
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2002
Posty: 1,045
stan +7

#538999 30/03/2006 23:26
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
P
member
member
P Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 114
#4 zakład na piatek
31-Mar-2006 03:10
Phoenix @ Indiana
typ: Wining Margin PHO 1-5
kurs: 5.50
buk: sportingebt
stan: 0/3 -300

#539000 31/03/2006 12:41
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2003
Posty: 4,711
Aktualny stan:
(typy oddane/trafione/nietrafione)

zxraq
4/2/2 +205

Arcy
2/2/0 +187,8

tomiw
3/1/2 -90

jazdagz
4/2/2 -93

Goodman
3/0/3 -300

ptakup
4/0/4 -400
_______________________________________

3)
31.03. 17:55
Resovia SSA Rzeszów - KS Gwardia Wrocław
Sety - Handicap
KS Gwardia Wrocław +2.5
1,80
Unibet

#539001 31/03/2006 15:31
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
T
Pooh-Bah
Pooh-Bah
T Offline
Dołączył: Jan 2002
Posty: 2,273
#4
2006-03-31 20:00, Playoff, Dania
Herning Bluefox - S&oslash;nderjyskE
Typ: 2 (Zwycięzca 1. tercji)
Kurs:4.10

#539002 31/03/2006 15:56
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
veteran
veteran
Dołączył: Nov 2001
Posty: 1,550
Witam

Oj ciężko idzie same porażki ale nic to trzeba walczyc dalej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

SV Kapfenberg - Kärnten

Aus. 1 Liga
Pt 31/03/06 19:00

TYP: -1 dla Kapfenberg KURS: 4,85

Salutos
Goodman

Stan cudowny -300 - dziś się zmieni <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#539003 31/03/2006 16:58
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
addict
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 626
sobota 5.30 rano

#5.SEATTLE - LA LAKERS (+8)
TYP: 2
KURS: 1,90
BUK: Toto-mix
STAN: +205

Strona 3 z 8 1 2 3 4 5 6 7 8

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
8 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, latajaca_holenderka, alfa, Lukasz111, $-man, rymoholik, burbon), 2,728 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,415
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1