Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 70 1 2 3 4 69 70
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by Sensei65
Gramy do końca hej orły gramy do końca ! laugh
bede sie z ciebie po meczu smial, i z tego debila blakmana tez laugh bo jak mozna tak wyjebac kase w bloto

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Sensei65
Gramy do końca hej orły gramy do końca ! laugh
bede sie z ciebie po meczu smial, i z tego debila blakmana tez laugh bo jak mozna tak wyjebac kase w bloto
a ja sie smieje z ciebie pacanie ze kibicujesz farbowanym niemieckim lisom, żal mi was POlaczki,

dostaniecie wpierdol 0:3 hahahahaha

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Sensei65
Gramy do końca hej orły gramy do końca ! laugh
bede sie z ciebie po meczu smial, i z tego debila blakmana tez laugh bo jak mozna tak wyjebac kase w bloto


Czy w błoto to sie okaze, może i masz rację, ale jedank kurs w pinku 4.7 na Grekow to ogromne value.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by Blackman
Originally Posted by 11kera11
Originally Posted by Sensei65
Gramy do końca hej orły gramy do końca ! laugh
bede sie z ciebie po meczu smial, i z tego debila blakmana tez laugh bo jak mozna tak wyjebac kase w bloto
a ja sie smieje z ciebie pacanie ze kibicujesz farbowanym niemieckim lisom, żal mi was POlaczki,

dostaniecie wpierdol 0:3 hahahahaha
o qrwa , pacan to cie zrobił nie mam wątpliwości laugh

Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
a nie lepiej under 2.5g cisnąć, jeśli już "trzeba" grać hmm

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Blackman
a ja sie smieje z ciebie pacanie ze kibicujesz farbowanym niemieckim lisom, żal mi was POlaczki,

dostaniecie wpierdol 0:3 hahahahaha

A ty co nie Polak ? żal mi takich idiotów co na własny kraj potrafią bluzgać .
Widać jaką masz kulturę osobistą i wiedzę ubogą .
Originally Posted by MazurTL
Czy w błoto to sie okaze, może i masz rację, ale jedank kurs w pinku 4.7 na Grekow to ogromne value.

To graj X2 @.1.90 co jest dobrym betem i jeśli mowa o zarobku smile

Ja pocisnąłem wszystkie freebety + bonusy na naszych ... Wygrają bedzie podwójan radość .... przy innym wyniku bedzie tylko smutek ,rozżalenie ze znowy to samo ...

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Nie ma co grać, grin

JAZDA KURWA, NASZYCH 7 POLSKICH WOJOWNIKÓW! boks

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Nie ma co Greków lekceważyć bo zaczną udawać greka i nas zaskoczą.

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Originally Posted by CFab
a nie lepiej under 2.5g cisnąć, jeśli już "trzeba" grać hmm
lepiej

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Nikt nie mówi że Polska ich pociśnie izi, ale czy Grecja kiedyś wygrała u nas mecz o punkty? Co niektórzy chyba już do reszty zgłupieli. laugh

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Blackman
a ja sie smieje z ciebie pacanie ze kibicujesz farbowanym niemieckim lisom, żal mi was POlaczki,

dostaniecie wpierdol 0:3 hahahahaha

A ty co nie Polak ? żal mi takich idiotów co na własny kraj potrafią bluzgać .
Widać jaką masz kulturę osobistą i wiedzę ubogą .

żal to kibicować takiej reprezentacji, no ale cóż, każdy ma swoje fetysze. BATY dzisiaj od Grecji, baty.

Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
ludzie opanujcie się, mi to zwisa co gracie u buka i czy wygracie czy nie, dzisiaj jest tylko jeden temat POLSKA, a temu od farbowanych lisów to powinni ostry łomot dać,

Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Blackman
żal to kibicować takiej reprezentacji, no ale cóż, każdy ma swoje fetysze. BATY dzisiaj od Grecji, baty.

Ale Ty jesteś prostak laugh .... jakiej reprezentacji ?
Grają z orłem na piersi ,dla naszego kraju więc im kibicuje i wspieram .

A jak masz jakieś problemy rasistowskie i antysemickie to nie obnoś się z tym publicznie bo nie ma czym się chwalić tylko trzeba płakać i się leczyć .

Jak Olisadebe miał zagrać w naszej reprezentacji też było dużo szumu ze czarny .asfalt ble ble ble ... jak zaczą stzrelać gole w eliminacjach MS .... to qwa nagle ukochany rodowity POLAK .... grin

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Blackman
żal to kibicować takiej reprezentacji, no ale cóż, każdy ma swoje fetysze. BATY dzisiaj od Grecji, baty.

Ale Ty jesteś prostak laugh .... jakiej reprezentacji ?
Grają z orłem na piersi ,dla naszego kraju więc im kibicuje i wspieram .

A jak masz jakieś problemy rasistowskie i antysemickie to nie obnoś się z tym publicznie bo nie ma czym się chwalić tylko trzeba płakać i się leczyć .

Jak Olisadebe miał zagrać w naszej reprezentacji też było dużo szumu ze czarny .asfalt ble ble ble ... jak zaczą stzrelać gole w eliminacjach MS .... to qwa nagle ukochany rodowity POLAK .... grin
tak się składa, że benisz i polanski to grali z orłem na koszulce ale z orłem CZARNYM !!!! tak więc sie nie podniecaj tak ta kadra bo naprawde nie ma czym i kim

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Online: Content
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724
Likes: 5
Jakoś niemieckie farbowane lisy nikomu nie przeszkadzaja, pierdolec Tomaszewski swoje jak widać zrobił, a takie blakmany podchwyciły laugh

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by 11kera11
Jakoś niemieckie farbowane lisy nikomu nie przeszkadzaja, pierdolec Tomaszewski swoje jak widać zrobił, a takie blakmany podchwyciły laugh

No niestety ,ale widać jakiego Blackman ma avatarka wiec sam za siebie mówi tak samo bystry i inteligentny jak krzysiu laugh

dobra koniec tego pierdolenia bo to sensu nie ma .


boks POLSKA boks

Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Originally Posted by 11kera11
Jakoś niemieckie farbowane lisy nikomu nie przeszkadzaja, pierdolec Tomaszewski swoje jak widać zrobił, a takie blakmany podchwyciły laugh
zgadza sie, nie przeszkadzaja takim Januszom jak ty, oraz takim lizodupom POjebów jak Lis czy Olejnik. Ale PRAWDZIWI kibice PRAWDZIWEJ reprezentacji Polski dzisiaj tego syfu ogladac nie bedą. Zreszta zobaczysz na stadionie jaka bedzie stypa laugh

Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Kibicowanie kibicowanie, ale bądzmy realistami jeśli chodzi o bukmacherkę, czy buki nie za bardzo faworyzują naszych?

Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Blackman, też mam wyjebane w te kupione przez naszego niemieckiego trenera kurwy, ale czemu mam nie kibicować takim piłkarzom jak Lewy czy Wasyl. Jak oni będą strzelać i wygrywać to wyjebane w tych niemców i francuzów.

Mamy u siebie impreze jakiej nigdy już nikt z nas nie przeżyje, na ulicach za 7 godzin będzie w chuj ludzi, a Ty gadasz jakby Cię w dupe ktoś zapychal.

Strona 2 z 70 1 2 3 4 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, latajaca_holenderka, aker, alfa, Lukasz111, forty, ANZELMO, kamel, burbon, 11kera11, rafal08, betowiec), 2,787 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,525
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1