|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Gramy do końca hej orły gramy do końca !  bede sie z ciebie po meczu smial, i z tego debila blakmana tez  bo jak mozna tak wyjebac kase w bloto
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Gramy do końca hej orły gramy do końca !  bede sie z ciebie po meczu smial, i z tego debila blakmana tez  bo jak mozna tak wyjebac kase w bloto a ja sie smieje z ciebie pacanie ze kibicujesz farbowanym niemieckim lisom, żal mi was POlaczki, dostaniecie wpierdol 0:3 hahahahaha
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Gramy do końca hej orły gramy do końca !  bede sie z ciebie po meczu smial, i z tego debila blakmana tez  bo jak mozna tak wyjebac kase w bloto Czy w błoto to sie okaze, może i masz rację, ale jedank kurs w pinku 4.7 na Grekow to ogromne value.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Gramy do końca hej orły gramy do końca !  bede sie z ciebie po meczu smial, i z tego debila blakmana tez  bo jak mozna tak wyjebac kase w bloto a ja sie smieje z ciebie pacanie ze kibicujesz farbowanym niemieckim lisom, żal mi was POlaczki, dostaniecie wpierdol 0:3 hahahahaha o qrwa , pacan to cie zrobił nie mam wątpliwości 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 11,666 |
a nie lepiej under 2.5g cisnąć, jeśli już "trzeba" grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
a ja sie smieje z ciebie pacanie ze kibicujesz farbowanym niemieckim lisom, żal mi was POlaczki,
dostaniecie wpierdol 0:3 hahahahaha A ty co nie Polak ? żal mi takich idiotów co na własny kraj potrafią bluzgać . Widać jaką masz kulturę osobistą i wiedzę ubogą . Czy w błoto to sie okaze, może i masz rację, ale jedank kurs w pinku 4.7 na Grekow to ogromne value. To graj X2 @.1.90 co jest dobrym betem i jeśli mowa o zarobku  Ja pocisnąłem wszystkie freebety + bonusy na naszych ... Wygrają bedzie podwójan radość .... przy innym wyniku bedzie tylko smutek ,rozżalenie ze znowy to samo ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Nie ma co grać,  JAZDA KURWA, NASZYCH 7 POLSKICH WOJOWNIKÓW! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Nie ma co Greków lekceważyć bo zaczną udawać greka i nas zaskoczą.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
a nie lepiej under 2.5g cisnąć, jeśli już "trzeba" grać  lepiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Nikt nie mówi że Polska ich pociśnie izi, ale czy Grecja kiedyś wygrała u nas mecz o punkty? Co niektórzy chyba już do reszty zgłupieli. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
a ja sie smieje z ciebie pacanie ze kibicujesz farbowanym niemieckim lisom, żal mi was POlaczki,
dostaniecie wpierdol 0:3 hahahahaha A ty co nie Polak ? żal mi takich idiotów co na własny kraj potrafią bluzgać . Widać jaką masz kulturę osobistą i wiedzę ubogą . żal to kibicować takiej reprezentacji, no ale cóż, każdy ma swoje fetysze. BATY dzisiaj od Grecji, baty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
ludzie opanujcie się, mi to zwisa co gracie u buka i czy wygracie czy nie, dzisiaj jest tylko jeden temat POLSKA, a temu od farbowanych lisów to powinni ostry łomot dać,
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
żal to kibicować takiej reprezentacji, no ale cóż, każdy ma swoje fetysze. BATY dzisiaj od Grecji, baty. Ale Ty jesteś prostak  .... jakiej reprezentacji ? Grają z orłem na piersi ,dla naszego kraju więc im kibicuje i wspieram . A jak masz jakieś problemy rasistowskie i antysemickie to nie obnoś się z tym publicznie bo nie ma czym się chwalić tylko trzeba płakać i się leczyć . Jak Olisadebe miał zagrać w naszej reprezentacji też było dużo szumu ze czarny .asfalt ble ble ble ... jak zaczą stzrelać gole w eliminacjach MS .... to qwa nagle ukochany rodowity POLAK ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
żal to kibicować takiej reprezentacji, no ale cóż, każdy ma swoje fetysze. BATY dzisiaj od Grecji, baty. Ale Ty jesteś prostak  .... jakiej reprezentacji ? Grają z orłem na piersi ,dla naszego kraju więc im kibicuje i wspieram .A jak masz jakieś problemy rasistowskie i antysemickie to nie obnoś się z tym publicznie bo nie ma czym się chwalić tylko trzeba płakać i się leczyć . Jak Olisadebe miał zagrać w naszej reprezentacji też było dużo szumu ze czarny .asfalt ble ble ble ... jak zaczą stzrelać gole w eliminacjach MS .... to qwa nagle ukochany rodowity POLAK ....  tak się składa, że benisz i polanski to grali z orłem na koszulce ale z orłem CZARNYM !!!! tak więc sie nie podniecaj tak ta kadra bo naprawde nie ma czym i kim
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,724 Likes: 5 |
Jakoś niemieckie farbowane lisy nikomu nie przeszkadzaja, pierdolec Tomaszewski swoje jak widać zrobił, a takie blakmany podchwyciły 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
Jakoś niemieckie farbowane lisy nikomu nie przeszkadzaja, pierdolec Tomaszewski swoje jak widać zrobił, a takie blakmany podchwyciły  No niestety ,ale widać jakiego Blackman ma avatarka wiec sam za siebie mówi tak samo bystry i inteligentny jak krzysiu dobra koniec tego pierdolenia bo to sensu nie ma .  POLSKA 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2004
Posty: 5,552 |
Jakoś niemieckie farbowane lisy nikomu nie przeszkadzaja, pierdolec Tomaszewski swoje jak widać zrobił, a takie blakmany podchwyciły  zgadza sie, nie przeszkadzaja takim Januszom jak ty, oraz takim lizodupom POjebów jak Lis czy Olejnik. Ale PRAWDZIWI kibice PRAWDZIWEJ reprezentacji Polski dzisiaj tego syfu ogladac nie bedą. Zreszta zobaczysz na stadionie jaka bedzie stypa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Kibicowanie kibicowanie, ale bądzmy realistami jeśli chodzi o bukmacherkę, czy buki nie za bardzo faworyzują naszych?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Blackman, też mam wyjebane w te kupione przez naszego niemieckiego trenera kurwy, ale czemu mam nie kibicować takim piłkarzom jak Lewy czy Wasyl. Jak oni będą strzelać i wygrywać to wyjebane w tych niemców i francuzów.
Mamy u siebie impreze jakiej nigdy już nikt z nas nie przeżyje, na ulicach za 7 godzin będzie w chuj ludzi, a Ty gadasz jakby Cię w dupe ktoś zapychal.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|