Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 41 z 70 1 2 39 40 41 42 43 69 70
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
A
Aro Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Originally Posted by Blackman
Ostatni post tuaj.
Jesteście takimi samymi frajerami jak ci piłkarze. Lubicie dostawać po dupie.


to wypierdalaj cieciu

Bonus: Unibet
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749


boks boks boks

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Krystian
raiders wiesz ktorej sytuacji zal? perkisa w 1 polowie, gosc mial pusta bramke tak naprawde to sie przypalil
fakt żal też pierwszej naszej akcji meczu gdzie lewy milimetry mina się z piłką ..... trudno historia ... z ruskimi wpierdol z czechami zobaczymy

z 4ma punktami to idzie awansowac?
a z kim zdobędą 3?

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by paoblo
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Krystian
raiders wiesz ktorej sytuacji zal? perkisa w 1 polowie, gosc mial pusta bramke tak naprawde to sie przypalil
fakt żal też pierwszej naszej akcji meczu gdzie lewy milimetry mina się z piłką ..... trudno historia ... z ruskimi wpierdol z czechami zobaczymy

z 4ma punktami to idzie awansowac?
a z kim zdobędą 3?

zalozmy ze z czechami

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Originally Posted by anty_ubek
Originally Posted by aktorek
jak to mówi Tomaszewski laugh Wypie... Smudę z kraju cop

DYSCYPLINARNIE !!!!

Zapomniałem o dyscyplinarce laugh

Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 32,677
Grecja X2 kasa

Polacy laugh laugh Kurwa wstyd ze ja pierdole... gdzie forma? Gdzie kondycja? Zatrudnili fachowcow z USA i co? Przygotowali zespol na jedna polowe hahahhahah

Sedziowie pomagali jak mogli, czerwonej dla Grekow byc nie powinno a wtedy strach myslec co by sie dzialo w II polowie jakby grali w 11.

Smuda kolejny imbecyl... gdzie zmiany? Po chuj siedza na lawce ludzie? Na boisku biega kilku frajerow co wygladaja tak jak Pudzian po 2 minutach stoczonej walki w MMA a temu cymbalowi nawet przez glowe nie przejdzie mysl zeby zmiany dokonac no WTF kurwa?

Strach sie bac o kolejne mecze bo w takiej dyspozycji to z ruskimi i czechami to wpierdol jak nic.

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Jest mi naprawdę przykro, ile jeszcze mam czekać na dobrą reprezentację i nie debila trenera!!!

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by Uve87


boks boks boks

co ty człowieku wrzucasz.

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by młody gniewny
Ja mam Ninisa, który ma łatkę greckiego Messiego. Zszedł po 45 minutach, a wszedł ten niesamowity Salpingidis.

Hołdys kurwa się wypowiada puke ekspert na każdy temat puke

Ludzie nie znaja juz umiaru blazenady

zeby ginekolog wypowiadal sie na temat podwieszanych sufitow

cyrk jak ta cala kadra

przeciez ten show co odjebal dzisiaj sztab to klekajcie narody

przy 1-0 i grze w przewadze od 46 wchodzi grochu plus sobiech
i jedziemy z leszczami

co gral Muras po przerwie laugh
Bonisz byl niepotrzebny tak mozna mnozyc ale co zrobic

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Krystian
raiders wiesz ktorej sytuacji zal? perkisa w 1 polowie, gosc mial pusta bramke tak naprawde to sie przypalil
fakt żal też pierwszej naszej akcji meczu gdzie lewy milimetry mina się z piłką ..... trudno historia ... z ruskimi wpierdol z czechami zobaczymy

z 4ma punktami to idzie awansowac?
idzie
zobaczym jak dzisiaj ruskie ale myślę ze win bądz remis ,z grekami ruskie win z nami to z 0-3 do przodu . pozostaje nam tylko wygrać z czechami

zobaczymy jak dzisiejszy mecz najlepiej by było jak by ruskie wygrały

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Krystian
raiders wiesz ktorej sytuacji zal? perkisa w 1 polowie, gosc mial pusta bramke tak naprawde to sie przypalil
fakt żal też pierwszej naszej akcji meczu gdzie lewy milimetry mina się z piłką ..... trudno historia ... z ruskimi wpierdol z czechami zobaczymy

z 4ma punktami to idzie awansowac?


ba grin

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by aktorek
jak to mówi Tomaszewski laugh Wypie... Smudę z kraju cop
gdyby to odemnie zalezalo a byśmy z Rosja nie wygrali wyjebał bym go i niech nie pierdoli o odszkodowaniu czy co tam w kontrakcie ma

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
panowie, o jakich sytuacjach na 2-0 mowicie?

bo ja takowych, klarownych nie kojarze

strzelilismy na 1-0 i w mysl ligowej mysli szkoleniowej: murarka murarka i jeszcze raz murarka

choc mam bardzo duze watpliwosci, czy nasze orzelki zwyczajnie nie zdechly, bo inaczej gry w 2 pol. nie da sie racjonalnie wytlumaczyc

kazdy normalny zespol, posiadajacy w miare rozgarnietych pilkarzy(nie wspominam o pilkarzach z czolowki klubow eropejskich) zamyka rywala na polowce albo polu karnym i dociska jak pierdolniety, poki nie wcisnie na 2-0, lub 3-0 smile

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by seneka1
Jest mi naprawdę przykro, ile jeszcze mam czekać na dobrą reprezentację i nie debila trenera!!!

seneka musimy wierzyc wiem ze to brzmi banalnie ale taka jest prawda

nigdy nie ma tak zeby nie moglo byc gorzej, jeszcze mozemy awansowac z tej grupy

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
wchodze na eurosport a tam:



Dobra wróżba? Funcik stawia na Polskę i Rosję

[Linked Image]


laugh

Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
T
you'll never walk alone
you'll never walk alone
T Offline
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
Originally Posted by ssaczu
Grecja X2 kasa

Polacy laugh laugh Kurwa wstyd ze ja pierdole... gdzie forma? Gdzie kondycja? Zatrudnili fachowcow z USA i co? Przygotowali zespol na jedna polowe hahahhahah

Sedziowie pomagali jak mogli, czerwonej dla Grekow byc nie powinno a wtedy strach myslec co by sie dzialo w II polowie jakby grali w 11.

Smuda kolejny imbecyl... gdzie zmiany? Po chuj siedza na lawce ludzie? Na boisku biega kilku frajerow co wygladaja tak jak Pudzian po 2 minutach stoczonej walki w MMA a temu cymbalowi nawet przez glowe nie przejdzie mysl zeby zmiany dokonac no WTF kurwa?

Strach sie bac o kolejne mecze bo w takiej dyspozycji to z ruskimi i czechami to wpierdol jak nic.

prawda jest taka ze najwiekszymi frajerami sa dzis grecy a konkretniej to karagunis, smiech na sali laugh

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Originally Posted by bitnap
panowie, o jakich sytuacjach na 2-0 mowicie?

ja kojarzę ze dwie, jedna na pewno Perquisa, drugą nie pamiętam kto strzelał. Może nie setki, ale dobre sytuacje.

Ogólnie najsłabsi w grupie jak mówiłem moim zdaniem Czesi, więc jest nadzieja smile

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Originally Posted by bitnap
zamyka rywala na polowce albo polu karnym i dociska jak pierdolniety, poki nie wcisnie na 2-0, lub 3-0 smile

Co prawda to prawda

Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Olimpijczyk
Olimpijczyk
Dołączył: May 2005
Posty: 23,351
Liczmy dzis na remis Ruskow, to mozemy miec po 1 kolejce 1 miejsce tongue

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by bitnap
panowie, o jakich sytuacjach na 2-0 mowicie?
oprocz bramki mielismy jeszcze 2 setki

ta przy 0-0 co piszczek dogrywal do lewandowskiego gdzie braklo centrymetrow

i perkisa strzal lewa noga tez setka

Strona 41 z 70 1 2 39 40 41 42 43 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
12 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, burbon, latajaca_holenderka, rymoholik, Sensei, betowiec, alfa, $-man, bukma, poozon, aker, Akhu), 2,328 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,072
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1