Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 42 z 70 1 2 40 41 42 43 44 69 70
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Originally Posted by bitnap
panowie, o jakich sytuacjach na 2-0 mowicie?

bo ja takowych, klarownych nie kojarze

strzelilismy na 1-0 i w mysl ligowej mysli szkoleniowej: murarka murarka i jeszcze raz murarka

choc mam bardzo duze watpliwosci, czy nasze orzelki zwyczajnie nie zdechly, bo inaczej gry w 2 pol. nie da sie racjonalnie wytlumaczyc

kazdy normalny zespol, posiadajacy w miare rozgarnietych pilkarzy(nie wspominam o pilkarzach z czolowki klubow eropejskich) zamyka rywala na polowce albo polu karnym i dociska jak pierdolniety, poki nie wcisnie na 2-0, lub 3-0 smile

oglądałeś mecz za szczególnie 1 połowe .
Poczatek meczu wrzuta piszczaka do lewego lewy mija się milimetry z piłką , kolejna akcja to już gol lewego i później po rożnym zamieszanie w polu karnym perquis dochodzi do piłki 2 greków na ziemi ten ładuje na siłę obok lewego słubka gdzie do bramki miał z 5-6 metrów .
2 połowa to nastojąco nasi

Bonus: Unibet
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
B
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
B Offline
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,572
Originally Posted by Krystian
Originally Posted by raiders_
Originally Posted by Krystian
raiders wiesz ktorej sytuacji zal? perkisa w 1 polowie, gosc mial pusta bramke tak naprawde to sie przypalil
fakt żal też pierwszej naszej akcji meczu gdzie lewy milimetry mina się z piłką ..... trudno historia ... z ruskimi wpierdol z czechami zobaczymy

z 4ma punktami to idzie awansowac?
zalezy od meczu kacapow

Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
buki zarobione i szczesliwe

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Smuda z daleka się tylko trzymaj od Wisełki smile Jedz sobie do bundesligi tam gdzie twoje marzenia

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Niech kacapy lepiej wygrywają, bo tak to mecz numer 2, to będzie mecz na noże.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
i szacunek dla tytonia smile

Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Feb 2009
Posty: 19,488
odpalcie sobie TVN 24

Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2007
Posty: 40,246
Krystian setek nie mielismy z pewnoscia, niezle sytuacje ok

ale to troszke za malo

Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Feb 2007
Posty: 2,708
moje oceny
Szcesny 0
Boenisch -1
Piszczek 5
Perquis 4
Wasilewski 3
Obraniak 5
POLANSKY man of the polish team 7
Murawski 4
Rybus 4
Błaszcykowski 5
Lewandowski 6
no i Tytoń za karnego 6

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
pizda hołdys

Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
@mlody

w trakcie meczu pisales ze nie masz zalu do tych co poszli na mecz ale nie wiem czy sluchasz teraz wywiadow ???

ja mam pretensje za to ze sa bezmyslnymi chu..... frown

kazdy zadowolony z wyniku i pewny finalu puke

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
bitnap nie no dla mnie perkisa to 100% sytuacja, zobacz sobie spokojnie na powtorce

Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
wywiad ze Smudą po meczy mnie przeraził... ludzie ten facet mógl faktycznie nie spać dwa ostatnie dni... to by wiele tłumaczyło... podłączcie mu tlen...

Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
1
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
1 Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726
Likes: 5
Originally Posted by ssaczu
Grecja X2 kasa

Polacy laugh laugh Kurwa wstyd ze ja pierdole... gdzie forma? Gdzie kondycja? Zatrudnili fachowcow z USA i co? Przygotowali zespol na jedna polowe hahahhahah

Sedziowie pomagali jak mogli, czerwonej dla Grekow byc nie powinno a wtedy strach myslec co by sie dzialo w II polowie jakby grali w 11.

Smuda kolejny imbecyl... gdzie zmiany? Po chuj siedza na lawce ludzie? Na boisku biega kilku frajerow co wygladaja tak jak Pudzian po 2 minutach stoczonej walki w MMA a temu cymbalowi nawet przez glowe nie przejdzie mysl zeby zmiany dokonac no WTF kurwa?

Strach sie bac o kolejne mecze bo w takiej dyspozycji to z ruskimi i czechami to wpierdol jak nic.
a jak grali 11 na 11 jakos to lepiej wygladalo, ciekawe

Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Szczęsny zjeb... mecz i ten Benisz laugh ale co tu od niego wymagać jak nie grał 2 lata w piłkę frown

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
co tak najezdzacie na benisza? dla mnie totalna zenada to rybus, on nie gral dzis tylko WYSTEPOWAL

Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Originally Posted by Krystian
co tak najezdzacie na benisza? dla mnie totalna zenada to rybus, on nie gral dzis tylko WYSTEPOWAL

same faule i straty

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Originally Posted by paoblo
moje oceny
Szcesny 0
Boenisch -1
Piszczek 5
Perquis 4
Wasilewski 3
Obraniak 5
POLANSKY man of the polish team 7
Murawski 4
Rybus 4
Błaszcykowski 5
Lewandowski 6
no i Tytoń za karnego 6


a Błaszczykowski to grał dzisaij?

Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
P
Sherlock Holmes
Sherlock Holmes
P Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Originally Posted by paoblo
moje oceny
Szcesny 0
Boenisch -1
Piszczek 5
Perquis 4
Wasilewski 3
Obraniak 5
POLANSKY man of the polish team 7
Murawski 4
Rybus 4
Błaszcykowski 5
Lewandowski 6
no i Tytoń za karnego 6

Muras przeciez pilki nie ruszyl w 2 polowie

Mila ociezaly zagralby o wiele lepiej

Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Jun 2002
Posty: 2,240
właśnie ze względu na takich Hołdysów speców od piłki nie płace abonamentu!

Strona 42 z 70 1 2 40 41 42 43 44 69 70

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, alfa, forty, aker, rafal08, $-man, Lukasz111, latajaca_holenderka, bukma), 2,557 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,316
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1