[Linked Image] [
imageshack.us]
Indianerna Kumla - : - Dackarna Malilla[Linked Image] [
imageshack.us]
1 A. Lindbaeck 1 A. Jonsson
2 J. Kylmaekorpi 2 M. Jepsen Jensen
3 N.K. Iversen 3 D. Ward
4 H. Andersen 4 P. Dudek
5 P. Protasiewicz 5 F. Lindgren
6 K. Bjerre 6 J. Larsson
7 K. Asling 7 J. Davidsson
Indianerna w tym sezonie troche zawodzi, w dzisiejszym spotkaniu za Holte pojedzie Kylmaekorpi który jest ostatnio w dobrej formie, a na rezerwe rzucony został Bjerre, moim zdaniem przyniesie to dziś efekt w postaci zwycięstwa, u gości niewiadomą jest Fredka który wraca po kontuzji , a na rezerwy to raczej liczy nie mogą(czyt.DAvidsson),a i Dudek ostatnio coś się pogubił o czym świadczą słabsze wyniki.
Mecz napewno będzie ciekawy
Mój typ na to spotkanie
Wygrana gospodarzy @1.57 bet365
[Linked Image] [
imageshack.us]
VMS Elit Vetlanda - : - Piraterna Motala[Linked Image] [
imageshack.us]
1 E. Sajfutdinow 1 M. Janowski
2 T.H.Jonasson 2 Pi. Pawlicki
3 J. Hampel 3 G. Hancock
4 L. Madsen 4 Prz. Pawlicki
5 J. Crump 5 Ch. Holder
6 M. Vaculik 6 A. Rosen
7 H. Lindqvist 7 L. Sundstroem
W tym spotkaniu spotkają się dwaj główni kandydaci do mistrzostwa
Vetlanda mieszanina doświadczenia z młodościa , kontra goście czyli młodzi i IMŚ Greg
Jarek , Madsen , Crump , THJ , Emil ...
Nie widze innej opcji jak wygrana Vetlandy @1.40 bet365
[Linked Image] [
imageshack.us]
Västervik Speedway - : - Hammarby Sztokholm[Linked Image] [
imageshack.us]
Z tego spotkania wpadł mi w oko załad na poniżej 7pkt Magnusa Zetterstroma
Szwed jest w tym sezonie bez formy do tego wyjazdowe spotkanie i dosc ciężki biegi
W bet365 jest linia 5 na niego
Także Magnus Zetterstrom under 7 @1.60 tobet
[Linked Image] [
imageshack.us]
Valsarna Hagfors - : - Vargarna Norrköping[Linked Image] [
imageshack.us]
1 K. Buczkowski 1 B. Pedersen
2 A. Łaguta 2 A. Skórnicki
3 K. Kasprzak 3 P. Karlsson
4 T. Gapiński 4 P. Kildemand
5 D. Nermark 5 N. Pedersen
6 V. Palovaara 6 A. Mellgren
7 R. Kościecha 7 K. Nilsson
Tu krótko bo nie wiem co wymyslic, jak dla mnie bardzo ciezki mecz
jesli mialbym na sile typowac to zagralbym na gospodarzy atut wlasnego toru powinien zawazyc na wyniku spotkania
No bet
Zapraszam do dyskusji