Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 20 1 2 5 6 7 8 9 19 20
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Originally Posted by Rafik 25
Już jest po meczu bo tam nikt nie jedzie.

uff można powiedzieć

Dla mnie to co zrobił Dobrucki to nieporozumienie.

W 14 biegu wstawił Dudka zamiast Holte. Przecież Patryk dzisiaj słabo się spisywał. Jonas nie może znaleźć formy z zeszłego roku.

Bonus: Unibet
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Leszno walczymy o moje hc

oby tak dalej boks

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Tobet robi zwroty za zuzel jak jest caly mecz nieodjechany? Bo nie pamietam grin

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
jak dzieciaki zamknęły Goloba laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Zmarzlik za Zagara - pokerowa zagrywka grin albo sie uda albo 1-5 w plecy grin

Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2011
Posty: 3,230
i +16 hc jak w masełko piwo

udany dzień tylko Holder mnie zawiódł mad

ale ogólnie hura

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
To ja już dziękuję obstawiać żużel

Zielonka i Rzeszów weszło i trzeba było dołożyć jeszcze jedno spotkanie więc poszło na Gorzów.
Czym się teraz będą tłumaczyć,że deszcz padał??

Gollob cienki jak barszcz.

Grałem tylko w niedzielę i tylko żużel teraz już nie mam zamiaru nawet tego grać. Szkoda nerwów.

Dołączył: Nov 2011
Posty: 186
L
member
member
L Offline
Dołączył: Nov 2011
Posty: 186
tragedia kurwa

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Powiem tak dzis torunia i gorzowa bylem pewny ze wygraja 100%



wachalem sie rzeszowa i czewy


a wyszlo odwrotnie laugh

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Originally Posted by bajbus
Powiem tak dzis torunia i gorzowa bylem pewny ze wygraja 100%



wachalem sie rzeszowa i czewy


a wyszlo odwrotnie laugh
Ja mialem watpliwosci co do Czewy, Rzeszow peffka tongue

A co do Gorzowa to bylo tak - "zrobia 35 czy moze dobija do 40 jakims cudem?"
No to dobili do 46 laugh

A Torun to w ogole zenada. Holder tydzien temu nielapany, dzisiaj to on nie mogl nikogo zlapac. Miedziak tragedia.

Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,934
Tragedia to był występ Tomasza G.

Tv lub sędziowie też zabijają ten sport. Przecież można było odwołać zawody.

Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
W Rzeszowie kropiło mocniej to słabiej, Bydgoszczan nosiło po całym torze . Rzeszów spasowany jak nigdy Z Mackiem i Gaszką włącznie

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Gaszka bardzo pozytywnie, na glowe bije MIchalskiego, Joonas rakieta smile

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by Domel
MJJ - Pi.Pawlicki (0-1) 1 @1,70
Chrzanek (mój ulubieniec) under 6 @2,15
Holder over 10 @1,66

Wsio z beta, jakieś opinie?

coś udało się zarobić piwo

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
w sportingbecie pkt zdobyte z rezerwy taktycznej się nie liczą przy h2h? stronka mi szwankuje,prosze o szybką pomoc;)

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
[Linked Image] [imageshack.us]Indianerna Kumla - : - Dackarna Malilla[Linked Image] [imageshack.us]


1 A. Lindbaeck 1 A. Jonsson
2 J. Kylmaekorpi 2 M. Jepsen Jensen
3 N.K. Iversen 3 D. Ward
4 H. Andersen 4 P. Dudek
5 P. Protasiewicz 5 F. Lindgren
6 K. Bjerre 6 J. Larsson
7 K. Asling 7 J. Davidsson

Indianerna w tym sezonie troche zawodzi, w dzisiejszym spotkaniu za Holte pojedzie Kylmaekorpi który jest ostatnio w dobrej formie, a na rezerwe rzucony został Bjerre, moim zdaniem przyniesie to dziś efekt w postaci zwycięstwa, u gości niewiadomą jest Fredka który wraca po kontuzji , a na rezerwy to raczej liczy nie mogą(czyt.DAvidsson),a i Dudek ostatnio coś się pogubił o czym świadczą słabsze wyniki.
Mecz napewno będzie ciekawy
Mój typ na to spotkanie
Wygrana gospodarzy @1.57 bet365


[Linked Image] [imageshack.us]VMS Elit Vetlanda - : - Piraterna Motala[Linked Image] [imageshack.us]



1 E. Sajfutdinow 1 M. Janowski
2 T.H.Jonasson 2 Pi. Pawlicki
3 J. Hampel 3 G. Hancock
4 L. Madsen 4 Prz. Pawlicki
5 J. Crump 5 Ch. Holder
6 M. Vaculik 6 A. Rosen
7 H. Lindqvist 7 L. Sundstroem


W tym spotkaniu spotkają się dwaj główni kandydaci do mistrzostwa
Vetlanda mieszanina doświadczenia z młodościa , kontra goście czyli młodzi i IMŚ Greg
Jarek , Madsen , Crump , THJ , Emil ...
Nie widze innej opcji jak wygrana Vetlandy @1.40 bet365


[Linked Image] [imageshack.us]Västervik Speedway - : - Hammarby Sztokholm[Linked Image] [imageshack.us]


Z tego spotkania wpadł mi w oko załad na poniżej 7pkt Magnusa Zetterstroma
Szwed jest w tym sezonie bez formy do tego wyjazdowe spotkanie i dosc ciężki biegi
W bet365 jest linia 5 na niego
Także Magnus Zetterstrom under 7 @1.60 tobet


[Linked Image] [imageshack.us]Valsarna Hagfors - : - Vargarna Norrköping[Linked Image] [imageshack.us]

1 K. Buczkowski 1 B. Pedersen
2 A. Łaguta 2 A. Skórnicki
3 K. Kasprzak 3 P. Karlsson
4 T. Gapiński 4 P. Kildemand
5 D. Nermark 5 N. Pedersen
6 V. Palovaara 6 A. Mellgren
7 R. Kościecha 7 K. Nilsson

Tu krótko bo nie wiem co wymyslic, jak dla mnie bardzo ciezki mecz
jesli mialbym na sile typowac to zagralbym na gospodarzy atut wlasnego toru powinien zawazyc na wyniku spotkania

No bet


Zapraszam do dyskusji

Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Fajnie zrobione brawa bajbus :), ja od siebie dodam tyle:
Crump over 7 - niby mu ostatnio nie idzie ale uwazam ze 8 pkt zrobi
Bjerre -1 v Davidsson +1 - stawiam na Kenia, z rezerwy powinien spokojnie to ogarnac, zwyzka formy widoczna
PUK -2 v Darcy +2 - typ troszke ryzykowny jeden i drugi w gazie, jednak stawiam na Kangurka

dziekuje smile

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
Gdzie mozna sledzic panowie szwedzka lige live ?? Chodzi mi glownie o mecz Valsarna - Vargarna...

dzieki

Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
R
veteran
veteran
R Offline
Dołączył: Feb 2006
Posty: 1,252
Orajt juz mam.nie bylo pytania.powodzenia!

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862

Strona 7 z 20 1 2 5 6 7 8 9 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
3 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, aker), 2,759 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,860
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1