Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,153
T
Ted Offline
old hand
old hand
T Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,153
zverev pojebie nie po to łamiesz i serwujesz drugi raz na set by sie zjebac w pory

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Hajek odłamał, w momencie kiedy Florek serwował na mecz. Sprzedał ? wink

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
aplauz Florek laugh

Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
R
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
R Offline
Dołączył: Dec 2009
Posty: 3,638
Tursunov latwo 2/0 ale Lacko bez returnu i meczy te swoje podania widze to czarno...

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
i Hajek łamie się na sucho cool co za wazon..

Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Jesli ktos jest Polakiem i osiaga jakiekolwiek wyniki to odrazu mam mu lizac dupe i wychwalac jaki to jest zajebisty ??
Jak osiaga dobre wyniki to zaczyna sie lizanie dupy, a jak przegrywa to wieszanie psow na nim jak typowi Polacy, to juz twoja rola i innych jak to nazwales polaczkow.
W kraju jest malo sportowcow ktorzy trzymaja poziom, maja styl i ktorych szanuje (Gortat, Kubica, Malysz, Kowalczyk i moze paru innych). Radwanska do nich nie nalezy i tyle, regularnie dostaje becki od czolowych zawodniczek juz od kilku lat, wygra od czasu z ktoras z nich, wygra jakis turniej, takie dmuchanie balonu przez media(cos jak sytuacja Murraya na wyspach) jej zachowanie na korcie (fochy do Azarenki po meczu) i poza nim (m.in afera z wpisowym do polskiego turnieju puke czy inne) poprostu sa dla mnie niesmaczne, tak jak ubrania BMS laugh . Co nie zmienia faktu ze potrafie docenic jej regularnosci i kunsztu przy siatce. Opinia o niej mam i tyle, jak zmieni swoja postawe to moze i ja zmienie o Adze zdanie.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Originally Posted by młody gniewny
Hajek odłamał, w momencie kiedy Florek serwował na mecz. Sprzedał ? wink

ale który? wink

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
zmieniasz zdanie jak zacznie wygrywać typowe...

dobrze obaj wiemy, że żyjesz porażkami Radwańskiej.

"Odnosze wrażenie, że bardziej was "podniecają" jej porażki. Wtedy się pojawia najwięcej speców ze złotymi radami, jak ta Twoja żeby zakończyła karierę.

Mnie nie interesuje jaka Radwańska jest na co dzień, jakie są jej relacje z ojcem, ile kasy już zarobiła i czy śmiga Mercedesem czy dalej autobusem jak jej ulubiony dziennikarzyna.

Czemu jej bronie ? Bo do gry w tenisa kolejne pokolenia zachęcą sukcesy Radwańskiej, nie cycatej Domachowskiej czy felietony Stopy. Jak Radwański widzi jak go traktują rodacy, to na pewno przechodzą mu przez głowę myśli "mogłem postąpić jak Woźniacki czy Lisicki". I tak też może zrobić ojciec kolejnego polskiego talentu, a wam pozostanie podniecać się "tylko" 8 miejscem Radwańskiej i zazdrościć Niemcom czy Duńczykom.

Często czytam brytyjską prasę, tam Murray to jest temat nr 1. Po porażkach jest oczywiście żal i analiza co jest nie tak, ale nie ma takiego plucia jadem jak u nas i zmasowana krytyka, bo każdy rozumie że Panicz to tylko człowiek, a jego tenis ma pewne ograniczenia, których nie da się poprawić z dnia na dzień.

Przegrała Polka raptem kilka spotkań (racja, że w kiepskim stylu) i leci na nią wiadro pomyj z każdej strony. Stopa jest już jednak zbyt ograniczony, żeby dodać, że każda zawodniczka przechodzi od czasu do czasu kryzys i miewa takie serie. Kuznetsova czy Wozniacki wcale lepiej nie grały w ostatnim czasie. Ciekaw jestem czy też im zaglądają w kraju do portfela, oskarżają o brak zaangażowania na treningach, jadą po stylu gry i wyliczają jakie zawodniczki są lepsze laugh

Facet przywołał Schiavone, a ta przed 30-tką tylko trzy razy grała w ćwierćfinale Szlema. Przy drabince Cibulkovej czy Wickmayer Aga w formie spokojnie by zaliczyła półfinał i by dziadkowi jeden argument odebrała.

Racja, że w tym momencie stoi w miejscu, ale błaźnią się tylko Ci co piszą, że taka sytuacja odpowiada jej i Radwańskiemu i nic nie robią by to zmienić. Rozwój w tenisie nie jest taki prosty po osiągnięciu określonego poziomu. Ja wierzę, że za 3-4 lata jak przyjdzie z wiekiem naturalna siła i więcej spokoju i doświadczenia (ubędzie też trochę siana z głowy), nawet zawodniczka grająca jak Na Li w poniedziałek nie będzie miała nic do powiedzenia. A do tego czasu zaliczy jeszcze nie jeden świetny turniej jak w Pekinie przed rokiem czy teraz w Miami i być może trafi z formą i drabinką jak Cibulkova żeby uciszyć dziadka."

Nic się nie zmieniło piwo

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
co za gangrena w tym Prostejowie, zaden nie chce wygrać laugh

Dołączył: May 2012
Posty: 187
A
member
member
A Offline
Dołączył: May 2012
Posty: 187
Bogdanovic odłamał przy serwisie na mecz. Nie bądź ciapa i wygraj z gościem, który pierwszy raz widzi trawę boks

Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 2,987
dawaj dawaj panie HAJEK boks

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Beny boks

Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
G
Pooh-Bah
Pooh-Bah
G Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 2,110
Hajek miszcz tajbrekow dzisiaj laugh

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Wacoo
dawaj dawaj panie HAJEK boks
mistrz tajbreków laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Mayer *5:1 jak to odda to go znajde w niemczech laugh

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Mayer *6:3 3MP cop

Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Panowie jak tam ULA??

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Florek aplauz cool smile

Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
D
Pooh-Bah
Pooh-Bah
D Offline
Dołączył: Jun 2009
Posty: 1,936
Mayer uff, ale letko nie było piwo

Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
M
Krecik
Krecik
M Offline
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Czyli jednak Hajek sprzedał... smile

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
9 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, rymoholik, forty, Sensei, burbon, Akhu, bukma, latajaca_holenderka), 1,290 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,694
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1