|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: May 2012
Posty: 187 |
nigdy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
niewykorzystane sytuacje się mszczą... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
Irina utrzymała to znając WTA teraz będzie brejk i po Ulce.... 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Drizzd to był tekst z 2010 roku Gogeta  bardziej artykul Gogeta, slowa amerykanina. A rok to raczej 2011 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 13,989 |
Ula jak zakonczyla parada jak w pilce noznej 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Ulka hahaha gsm, ale nigdy więcej 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: May 2012
Posty: 187 |
haha jaki punkt  nie zmienia to faktu, że Falconi pomagała jak mogła, a Ula i tak się spalała raz za razem
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
a debel w RG ? ktory wygra ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2010
Posty: 718 |
Jak myślicie Errani ma jakieś szanse ze Szparą żeby sprawić niespodziankę czy nie za bardzo ? Bo kurs mnie kusi na Errani ponad 3,0 ^|^ jak Szparka zagra takie spotkanie jak z Zakopalova to Wloszka szanse ma. No właśanie... Gdyby po drugiej stronie stała Stosur, albo Kvita to wynik byłby łatwy do przewidzenia. Mocne wymiany to to w czym Masza czuje sie najlepiej Ale wystarczy trochę pokombinować, zagrać kąty, pare skrótów i jest już zupełnie inna gra. Grała tak Zakopalova i był to całkiem wyrównany mecz i bedzie tak grała Errani @1,3 jak dla mnie nie do grania. Liczę na seta dla Włoszki i wtedy pomyślę co dalej...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Torro Flor 1.83 Brasil 1.7 aż się boje dalej grać 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 187
member
|
|
member
Dołączył: May 2012
Posty: 187 |
Jak myślicie Errani ma jakieś szanse ze Szparą żeby sprawić niespodziankę czy nie za bardzo ? Bo kurs mnie kusi na Errani ponad 3,0 ^|^ jak Szparka zagra takie spotkanie jak z Zakopalova to Wloszka szanse ma. No właśanie... Gdyby po drugiej stronie stała Stosur, albo Kvita to wynik byłby łatwy do przewidzenia. Mocne wymiany to to w czym Masza czuje sie najlepiej Ale wystarczy trochę pokombinować, zagrać kąty, pare skrótów i jest już zupełnie inna gra. Grała tak Zakopalova i był to całkiem wyrównany mecz i bedzie tak grała Errani @1,3 jak dla mnie nie do grania. Liczę na seta dla Włoszki i wtedy pomyślę co dalej... Moim zdaniem Errani jest bez szans w tym pojedynku. Sharapova niesamowicie zmotywowana żeby skompletować te 4 turnieje wielkiego szlema, widać, że trafiła z formą i nie dość, że uderza jak zawsze mocno, to jeszcze trafia i nawet potrafi się wybronić. Errani jest w finale singla, wygrała już debla i nie ma siły żeby nie była troszkę wypompowana. Maria uderza tak mocno, że jeśli Sara wda się w wymiany, to prędzej czy później padnie na ten kort. Nie zapominajmy też, że to nadal jest zawodniczka, która przegrała 28 spotkań z tenisistkami z top10. Jej bilans ratuje tylko Kerber, która oddała mecz w żenującym stylu i Stosur, która - zgodnie z moimi i Twoimi - oczekiwaniami także zawiodła na całej linii. Sharapova to inna półka i obawiam się czy nie będzie tu małego dramatu Sary w finale.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Shpara jest tak słaba na wymianach, że bałbym się na Nią grać po takim kursie. Oczywiście jak odda rywalce 2 gemy to też się nie zdziwię, bo returnem będzie zabijać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Errani oglądałem akurat z ivanovic Anka takie piły psuła, że każdy sie za głowę łapał
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041
Knockin' On Heaven's Door
|
|
Knockin' On Heaven's Door
Dołączył: Mar 2007
Posty: 12,041 |
Shpara jest tak słaba na wymianach, że bałbym się na Nią grać po takim kursie. Oczywiście jak odda rywalce 2 gemy to też się nie zdziwię, bo returnem będzie zabijać. pokibicujmy Errani niech Sobie dubla ustrzeli 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 6,424 |
szpara-errani under 20,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,608 |
ciekawe czy Errani wytrzyma treme
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
ale Szpara trafia wszystko, jeszcze bardzo regularna. Świetnie
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|