Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6
#539405 17/04/2006 06:44
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Czy w niedzielę STS był otwarty?

Bonus: Unibet
#539406 17/04/2006 11:07
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
Quote
Wiadomo juz w jakich godzinach sts jutro otwarty jest?

No właśnie, może ktoś był i da łaskawie znać.

Z góry dzięki.

#539407 17/04/2006 11:17
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Byłem dzisiaj i bodajże, od 9-14.

#539408 29/04/2006 13:14
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
P
enthusiast
enthusiast
P Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
Hm, a co z dlugim weekendem? Czy STS jest rowniez czynny w poniedzialek, wtorek i srode?

#539409 30/04/2006 15:08
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48
newbie
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48
jak ktoś wie czy sts jest czynny w czasie najbliższych 3 dni i jeśli tak to w jakich godzinach jest otwarty prosiłbym o info w tym temacie...z góry dzięki

#539410 01/05/2006 09:24
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
L
addict
addict
L Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
Ja rzadko ja kupuje wiec zbytnio sie nie orientuje (yo) Kiedy teraz wychodzi ulotka kursowa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#539411 01/05/2006 10:05
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
ciekawe że te kobity zatrudnione w STS-ach są wredne (taka jest strategia firmy, żeby wyprowadzać klientów z równowagi) i na większość pytań nie znają odpowiedzi (taka strategia firmy - nie informować pracowników o regułach, bo za szybko klient by się dowiedział tego co chciał)... na prawdę oddam swój głos wyborczy na partię, która "wprowadzi" do Polski normalnego bukmachera z prawdziwego zdarzenia (np. William Hill)...

na pytanie kiedy wychodzi ulotka kobity odpowiadają zwykle, że nie wiadomo, zależy kiedy przywiozą...

#539412 01/05/2006 15:38
Dołączył: Apr 2006
Posty: 71
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 71
Tę debilną ulotke sts-u można kupić w Trójmieście we WTOREK. Na południu Polski już w PONIEDZIAŁEK.Oczywiście kretynie nie znam dokładnej granicy.
Firma Sts zatrudnia podwykonawców - kuriera,który przywozi tą cudowną gazetke.Ja tej szmaty nie drukuje na zapleczu i nie mam wpływu na korki na drogach albo inne sytuacje firmy odpowiedzialnej za dostawe.
Ty-veride-chciałabym cie zobaczyć jakbyś sobie dawał rade jako pracownik ziemniaka.I chciałabym zobaczyć jak zapierdalasz w przyjmowaniu kuponików,sprzedawaniu gazetki, pisaniu oferty na szklanej tablicy,odbieraniu popierdolonych telefonów z pytaniami''jest już ulotka? a kiedy będzie?''i tak z 1000 rund między tablicami kursowymi aby je uzupełnić a komputerem,żeby przyjąć kupon[szczęśliwy]O zarobkach nie wspomne i innych minusach.

#539413 01/05/2006 15:49
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
hbr Offline
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
W Elku bedzie w czwartek dopiero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#539414 01/05/2006 17:53
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

#539415 01/05/2006 19:05
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
B
addict
addict
B Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
Quote
Tę debilną ulotke sts-u można kupić w Trójmieście we WTOREK. Na południu Polski już w PONIEDZIAŁEK.Oczywiście kretynie nie znam dokładnej granicy.
Firma Sts zatrudnia podwykonawców - kuriera,który przywozi tą cudowną gazetke.Ja tej szmaty nie drukuje na zapleczu i nie mam wpływu na korki na drogach albo inne sytuacje firmy odpowiedzialnej za dostawe.
Ty-veride-chciałabym cie zobaczyć jakbyś sobie dawał rade jako pracownik ziemniaka.I chciałabym zobaczyć jak zapierdalasz w przyjmowaniu kuponików,sprzedawaniu gazetki, pisaniu oferty na szklanej tablicy,odbieraniu popierdolonych telefonów z pytaniami''jest już ulotka? a kiedy będzie?''i tak z 1000 rund między tablicami kursowymi aby je uzupełnić a komputerem,żeby przyjąć kupon[szczęśliwy]O zarobkach nie wspomne i innych minusach.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

no niezłe jaja

ktoś Ci kazal tam pracować, złóż jutro wymówienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

#539416 01/05/2006 19:51
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
?
Pooh-Bah
Pooh-Bah
? Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Quote
Tę debilną ulotke sts-u można kupić w Trójmieście we WTOREK. Na południu Polski już w PONIEDZIAŁEK.Oczywiście kretynie nie znam dokładnej granicy.
Firma Sts zatrudnia podwykonawców - kuriera,który przywozi tą cudowną gazetke.Ja tej szmaty nie drukuje na zapleczu i nie mam wpływu na korki na drogach albo inne sytuacje firmy odpowiedzialnej za dostawe.
Ty-veride-chciałabym cie zobaczyć jakbyś sobie dawał rade jako pracownik ziemniaka.I chciałabym zobaczyć jak zapierdalasz w przyjmowaniu kuponików,sprzedawaniu gazetki, pisaniu oferty na szklanej tablicy,odbieraniu popierdolonych telefonów z pytaniami''jest już ulotka? a kiedy będzie?''i tak z 1000 rund między tablicami kursowymi aby je uzupełnić a komputerem,żeby przyjąć kupon[szczęśliwy]O zarobkach nie wspomne i innych minusach.
napisz jeszcze cos ciekawego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#539417 01/05/2006 20:09
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
monity ponoć w millenium jest lepiej u nas "kierowniczka"sts do nich poszła:D

#539418 01/05/2006 20:31
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26
Wiadomo są punkty sts bardziej i mniej oblegane. Najgorzej jest z tymi w centrach miast, a w paru juz grałem(gdzie nie pojade to odwiedzam buków:). w takim punkcie gdzie np w dzien powszedni siedza 2 panie, w weekend jest jedna i tworza sie straszne kolejki. Kazdy chce szybko puscic kupon i nieraz dochodzi do roznych sprzeczek.
Wtedy nie dziwie takiemu poirytowanemu pracownikowi danego punktu, który np. cała sobote przyjmuje zakłady, często jakies wagony, a wszystko to podobno za marne grosze!
Aha proponuje w punktach przyjmowania zakładów zamontować klimatyzacje, bo naprawde latem można skonać w niektórych bukach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Pozdro

#539419 02/05/2006 07:57
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
H
addict
addict
H Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
Otwarty jutro STS? Mają strone a na tej stronie rzadnych informacji! Co za ....

#539420 02/05/2006 10:10
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Mam pytanie :

Czy jeżeli postawiłem mecz który rozpoczął się o 12:00 to tego samego dnia mogę wybrać ewentualną wygraną ??? w mixie tak było nie wiem jak jest w Sts-e ...

#539421 02/05/2006 10:13
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
Musisz czekać do rana. W STS nie ma wypłat tego samego dnia.

#539422 02/05/2006 10:41
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
O
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
O Offline
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Quote
Musisz czekać do rana. W STS nie ma wypłat tego samego dnia.


Dzięki


czyli jutro rano wybieram i z rana wpłacam do expa , dziękuje Stsowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wole internetowe buki ...

peace

#539423 02/05/2006 16:27
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48
newbie
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48
jak sts rozlicza krecze? jako porazke tych co skreczowali czy jako zwrot?

#539424 02/05/2006 16:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Jako porazke, chyba ze cos sie ostatnio zmienilo. Zacznij grac w GB, tam sa zwroty za krecz.

Strona 2 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111), 1,728 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,830
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1