|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 10,698 |
Czy w niedzielę STS był otwarty?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2003
Posty: 212 |
Wiadomo juz w jakich godzinach sts jutro otwarty jest? No właśnie, może ktoś był i da łaskawie znać. Z góry dzięki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 2,849 |
Byłem dzisiaj i bodajże, od 9-14.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 344 |
Hm, a co z dlugim weekendem? Czy STS jest rowniez czynny w poniedzialek, wtorek i srode?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48 |
jak ktoś wie czy sts jest czynny w czasie najbliższych 3 dni i jeśli tak to w jakich godzinach jest otwarty prosiłbym o info w tym temacie...z góry dzięki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526
addict
|
|
addict
Dołączył: Jun 2005
Posty: 526 |
Ja rzadko ja kupuje wiec zbytnio sie nie orientuje (yo) Kiedy teraz wychodzi ulotka kursowa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
ciekawe że te kobity zatrudnione w STS-ach są wredne (taka jest strategia firmy, żeby wyprowadzać klientów z równowagi) i na większość pytań nie znają odpowiedzi (taka strategia firmy - nie informować pracowników o regułach, bo za szybko klient by się dowiedział tego co chciał)... na prawdę oddam swój głos wyborczy na partię, która "wprowadzi" do Polski normalnego bukmachera z prawdziwego zdarzenia (np. William Hill)...
na pytanie kiedy wychodzi ulotka kobity odpowiadają zwykle, że nie wiadomo, zależy kiedy przywiozą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 71
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 71 |
Tę debilną ulotke sts-u można kupić w Trójmieście we WTOREK. Na południu Polski już w PONIEDZIAŁEK.Oczywiście kretynie nie znam dokładnej granicy. Firma Sts zatrudnia podwykonawców - kuriera,który przywozi tą cudowną gazetke.Ja tej szmaty nie drukuje na zapleczu i nie mam wpływu na korki na drogach albo inne sytuacje firmy odpowiedzialnej za dostawe. Ty-veride-chciałabym cie zobaczyć jakbyś sobie dawał rade jako pracownik ziemniaka.I chciałabym zobaczyć jak zapierdalasz w przyjmowaniu kuponików,sprzedawaniu gazetki, pisaniu oferty na szklanej tablicy,odbieraniu popierdolonych telefonów z pytaniami''jest już ulotka? a kiedy będzie?''i tak z 1000 rund między tablicami kursowymi aby je uzupełnić a komputerem,żeby przyjąć kupon[szczęśliwy]O zarobkach nie wspomne i innych minusach.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,417 |
W Elku bedzie w czwartek dopiero <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 5,281 |
bez komentarza <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474
addict
|
|
addict
Dołączył: Aug 2005
Posty: 474 |
Tę debilną ulotke sts-u można kupić w Trójmieście we WTOREK. Na południu Polski już w PONIEDZIAŁEK.Oczywiście kretynie nie znam dokładnej granicy. Firma Sts zatrudnia podwykonawców - kuriera,który przywozi tą cudowną gazetke.Ja tej szmaty nie drukuje na zapleczu i nie mam wpływu na korki na drogach albo inne sytuacje firmy odpowiedzialnej za dostawe. Ty-veride-chciałabym cie zobaczyć jakbyś sobie dawał rade jako pracownik ziemniaka.I chciałabym zobaczyć jak zapierdalasz w przyjmowaniu kuponików,sprzedawaniu gazetki, pisaniu oferty na szklanej tablicy,odbieraniu popierdolonych telefonów z pytaniami''jest już ulotka? a kiedy będzie?''i tak z 1000 rund między tablicami kursowymi aby je uzupełnić a komputerem,żeby przyjąć kupon[szczęśliwy]O zarobkach nie wspomne i innych minusach. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> no niezłe jaja ktoś Ci kazal tam pracować, złóż jutro wymówienie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320 |
Tę debilną ulotke sts-u można kupić w Trójmieście we WTOREK. Na południu Polski już w PONIEDZIAŁEK.Oczywiście kretynie nie znam dokładnej granicy. Firma Sts zatrudnia podwykonawców - kuriera,który przywozi tą cudowną gazetke.Ja tej szmaty nie drukuje na zapleczu i nie mam wpływu na korki na drogach albo inne sytuacje firmy odpowiedzialnej za dostawe. Ty-veride-chciałabym cie zobaczyć jakbyś sobie dawał rade jako pracownik ziemniaka.I chciałabym zobaczyć jak zapierdalasz w przyjmowaniu kuponików,sprzedawaniu gazetki, pisaniu oferty na szklanej tablicy,odbieraniu popierdolonych telefonów z pytaniami''jest już ulotka? a kiedy będzie?''i tak z 1000 rund między tablicami kursowymi aby je uzupełnić a komputerem,żeby przyjąć kupon[szczęśliwy]O zarobkach nie wspomne i innych minusach. napisz jeszcze cos ciekawego <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 460 |
monity ponoć w millenium jest lepiej u nas "kierowniczka"sts do nich poszła:D
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26 |
Wiadomo są punkty sts bardziej i mniej oblegane. Najgorzej jest z tymi w centrach miast, a w paru juz grałem(gdzie nie pojade to odwiedzam buków:). w takim punkcie gdzie np w dzien powszedni siedza 2 panie, w weekend jest jedna i tworza sie straszne kolejki. Kazdy chce szybko puscic kupon i nieraz dochodzi do roznych sprzeczek. Wtedy nie dziwie takiemu poirytowanemu pracownikowi danego punktu, który np. cała sobote przyjmuje zakłady, często jakies wagony, a wszystko to podobno za marne grosze! Aha proponuje w punktach przyjmowania zakładów zamontować klimatyzacje, bo naprawde latem można skonać w niektórych bukach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2006
Posty: 462 |
Otwarty jutro STS? Mają strone a na tej stronie rzadnych informacji! Co za ....
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Mam pytanie :
Czy jeżeli postawiłem mecz który rozpoczął się o 12:00 to tego samego dnia mogę wybrać ewentualną wygraną ??? w mixie tak było nie wiem jak jest w Sts-e ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 966 |
Musisz czekać do rana. W STS nie ma wypłat tego samego dnia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 2,802 |
Musisz czekać do rana. W STS nie ma wypłat tego samego dnia. Dzięki czyli jutro rano wybieram i z rana wpłacam do expa , dziękuje Stsowi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> wole internetowe buki ... peace
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Dec 2004
Posty: 48 |
jak sts rozlicza krecze? jako porazke tych co skreczowali czy jako zwrot?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
Jako porazke, chyba ze cos sie ostatnio zmienilo. Zacznij grac w GB, tam sa zwroty za krecz.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|