Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6
#539465 24/06/2006 11:01
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
właściwie to sorry, że nie napisałem, ale to też było w innym temacie, więc myślałem, że każdy i tak o tym wie, chodzi o zakład w sts-ie na awans szwajcarii (a dokładnie szwajcaria zajmie miejsce 1-8 kurs 3,5) zdecydowanie za wysoki i przede wszystkim, jeśli na mecz szw. - ukraina są kursy 2,4-3-2,7, to ten kurs na logikę powinien być koło 1,8 ; ja tego nie postawiłem, ale się zastanawiam co w takich sytuacjach robia buki naziemne (netowe by anulowały postawiony zakład i oddały kasę) ale co robią naziemne?? niech ktoś napisze kto to postawił jak to rozpatrzą i generalnie może jakieś refleksje na temat pomyłek w naziemnych może by ktoś napisał, kto ma takowe, cześć

Bonus: Unibet
#539466 24/06/2006 11:11
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
ale juz chyba zdjęli to zdarzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#539467 03/07/2006 20:03
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1
J
stranger
stranger
J Offline
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1
czy w sts nadal jest wyplata mozliwa tylko w punkcie gdzie sie gralo czy sie to zmienilo ??DZieki

#539468 03/07/2006 20:25
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,742
Likes: 12
R
Zbanowany
Zbanowany
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,742
Likes: 12
Quote
czy w sts nadal jest wyplata mozliwa tylko w punkcie gdzie sie gralo czy sie to zmienilo ??DZieki

Sie nie zmienilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#539469 04/07/2006 06:43
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
cześć jakoś tydzień tyemu, a może nawet dwa, kilka dni przed meczem Brazylia - Ghana, że Brazylia zajmie miejsce 1-8 w MŚ, co faktycznie oznacza awans Brazylii w meczu z Ghaną był kurs 1,3 (po odliczeniu podatku 1,17) był to kurs trochę zawyżony i po jakimś czasie juz go nie było, więc nie postawiłem tego zakładu, i stąd moje pytanie czy wypłacali wygrane za ten mecz, czy może anulowali zakład??

#539470 04/07/2006 06:45
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
Wyplata z tych zakladow dopiero od 10 lipca.
Mam pare roznych kuponow i czekam na rozstrzygniecie....

#539471 04/07/2006 08:09
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
D
member
member
D Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
zbychal, to Ty złapałeś ten fajny kurs z tą Szwajcarią kurs 3,5 (postawiłeś w końcu tego sure beta czy zostawiłeś?) napisz jakie kursy jeszzce dobre złapałes i po 10-tym napisz jak je rozstrzygneli, najbardziej mnie zastanawia to czy jak sts przyjmie zakład, który jest pomyłką (na szwajcarie powinien być 1,8 kurs) to czy robi zwroty czy wypłaca wygraną, cześć

#539472 04/07/2006 09:04
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Quote
zbychal, to Ty złapałeś ten fajny kurs z tą Szwajcarią kurs 3,5 (postawiłeś w końcu tego sure beta czy zostawiłeś?) napisz jakie kursy jeszzce dobre złapałes i po 10-tym napisz jak je rozstrzygneli, najbardziej mnie zastanawia to czy jak sts przyjmie zakład, który jest pomyłką (na szwajcarie powinien być 1,8 kurs) to czy robi zwroty czy wypłaca wygraną, cześć

Liczy sie to co masz na kuponie. I maja Ci wyplacic to co wygrales. W koncu to nie Twoja pomylka tylko ich.

#539473 04/07/2006 09:16
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
a Lemgo? nie wyplacili

#539474 04/07/2006 09:22
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
muszą wypłacić.W regulaminie jest wyraźnie,że ten piepszony blankiet jest dowodem zawarcia transakcji,oni taką zawarli,ty wygrałes,nie ma ch... we wsi pienidza muszą być.masz do tego święte prawo i oni nie mogę ci odmówić wypłaty,po zawarciu zakładu

#539475 04/07/2006 09:25
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
wlasnie ze moga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> vide Lemgo

#539476 17/07/2006 22:26
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
Nie wiecie czy sts normalnie rozliczy wczorajsze zawody zuzla, bo najpierw bylo podane ze Polska zajela 3 miejsce, a nastepnie wg protokołu zawodów zdecydowano ze Polacy zajeli 2 pozycje (czy jakoś tak) nie wiecie czy bedzie to rozliczone normalnie czy beda zwroty ?

#539477 18/07/2006 05:06
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Quote
Nie wiecie czy sts normalnie rozliczy wczorajsze zawody zuzla, bo najpierw bylo podane ze Polska zajela 3 miejsce, a nastepnie wg protokołu zawodów zdecydowano ze Polacy zajeli 2 pozycje (czy jakoś tak) nie wiecie czy bedzie to rozliczone normalnie czy beda zwroty ?

decyzja zapadnie dzisiaj co do rozliczenia zakladu.

ALe oficjalny protokol zawodow mowi ze Polacy zajeli 2 miejsce a Brytyjczycy 3. Taki uklad ze wzgledu na ranking swiatowy

#539478 18/07/2006 07:53
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
K
enthusiast
enthusiast
K Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
http://sport.onet.pl/0,1248729,1357510,wiadomosc.html

Jak widac na Onecie nic sobie nie robią z oficjalnego protokołu, i wg tego portalu Polska odpadla hehe. Jak ktos bedzie znal decyzje bukow w tej sprawie, to napiszcie.

#539479 19/07/2006 10:48
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Witam

Od 2 dni przebywam w Gdansku na ul. Startowej (Zaspa) - z oficjalnej stronki profka znalazlem ich punkt niedaleko mnie jednak potrzebuje wiedziec gdzie jest najblizszy STS (na ich www nic nie znalazlem)!

Koledzy z Trojmiasta z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

#539480 17/08/2006 14:34
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
dzisiaj troche przycieli bo ide sobie do punktu odebrac hajs a tam sie okazuje ze wszystko trafilem oprocz San Marino - Albania bo nie maja jeszcze wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> myslalem ze w dobie internetu itd. to wyniki sa nastepnego dnia ale sie chyba przeliczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

ciekawe czy do jutra wprowadza wynik tego spotkania do swojej bazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#539481 17/08/2006 15:24
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
P
podwórkowy attaché
podwórkowy attaché
P Offline
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
Zalezy jeszcze o ktorej byles godzinie jak z samego rana tuz po otwarciu to moze sie zdarzyc jakies wyniki nie sa jeszcze zaktualizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#539482 17/08/2006 16:42
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
C
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Quote
Zalezy jeszcze o ktorej byles godzinie jak z samego rana tuz po otwarciu to moze sie zdarzyc jakies wyniki nie sa jeszcze zaktualizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

bylem o 12

#539483 26/08/2006 08:37
Dołączył: Mar 2005
Posty: 620
E
addict
addict
E Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 620
Czy zna ktos bezposredni adres email do STS ? (nie ten przez formularz na ich stronie)

dziekuje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#539484 26/08/2006 09:38
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
R
old hand
old hand
R Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
Działa Wam ich strona?

Strona 5 z 6 1 2 3 4 5 6

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
2 zarejestrowanych użytkowników (forty, latajaca_holenderka), 1,967 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,809
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1