|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
właściwie to sorry, że nie napisałem, ale to też było w innym temacie, więc myślałem, że każdy i tak o tym wie, chodzi o zakład w sts-ie na awans szwajcarii (a dokładnie szwajcaria zajmie miejsce 1-8 kurs 3,5) zdecydowanie za wysoki i przede wszystkim, jeśli na mecz szw. - ukraina są kursy 2,4-3-2,7, to ten kurs na logikę powinien być koło 1,8 ; ja tego nie postawiłem, ale się zastanawiam co w takich sytuacjach robia buki naziemne (netowe by anulowały postawiony zakład i oddały kasę) ale co robią naziemne?? niech ktoś napisze kto to postawił jak to rozpatrzą i generalnie może jakieś refleksje na temat pomyłek w naziemnych może by ktoś napisał, kto ma takowe, cześć
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
ale juz chyba zdjęli to zdarzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jul 2006
Posty: 1 |
czy w sts nadal jest wyplata mozliwa tylko w punkcie gdzie sie gralo czy sie to zmienilo ??DZieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,742 Likes: 12
Zbanowany
|
|
Zbanowany
Dołączył: Mar 2005
Posty: 128,742 Likes: 12 |
czy w sts nadal jest wyplata mozliwa tylko w punkcie gdzie sie gralo czy sie to zmienilo ??DZieki Sie nie zmienilo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
cześć jakoś tydzień tyemu, a może nawet dwa, kilka dni przed meczem Brazylia - Ghana, że Brazylia zajmie miejsce 1-8 w MŚ, co faktycznie oznacza awans Brazylii w meczu z Ghaną był kurs 1,3 (po odliczeniu podatku 1,17) był to kurs trochę zawyżony i po jakimś czasie juz go nie było, więc nie postawiłem tego zakładu, i stąd moje pytanie czy wypłacali wygrane za ten mecz, czy może anulowali zakład??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2003
Posty: 1,216 |
Wyplata z tych zakladow dopiero od 10 lipca. Mam pare roznych kuponow i czekam na rozstrzygniecie....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103
member
|
|
member
Dołączył: Apr 2006
Posty: 103 |
zbychal, to Ty złapałeś ten fajny kurs z tą Szwajcarią kurs 3,5 (postawiłeś w końcu tego sure beta czy zostawiłeś?) napisz jakie kursy jeszzce dobre złapałes i po 10-tym napisz jak je rozstrzygneli, najbardziej mnie zastanawia to czy jak sts przyjmie zakład, który jest pomyłką (na szwajcarie powinien być 1,8 kurs) to czy robi zwroty czy wypłaca wygraną, cześć
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 14,202 |
zbychal, to Ty złapałeś ten fajny kurs z tą Szwajcarią kurs 3,5 (postawiłeś w końcu tego sure beta czy zostawiłeś?) napisz jakie kursy jeszzce dobre złapałes i po 10-tym napisz jak je rozstrzygneli, najbardziej mnie zastanawia to czy jak sts przyjmie zakład, który jest pomyłką (na szwajcarie powinien być 1,8 kurs) to czy robi zwroty czy wypłaca wygraną, cześć Liczy sie to co masz na kuponie. I maja Ci wyplacic to co wygrales. W koncu to nie Twoja pomylka tylko ich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2005
Posty: 2,801 |
muszą wypłacić.W regulaminie jest wyraźnie,że ten piepszony blankiet jest dowodem zawarcia transakcji,oni taką zawarli,ty wygrałes,nie ma ch... we wsi pienidza muszą być.masz do tego święte prawo i oni nie mogę ci odmówić wypłaty,po zawarciu zakładu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 14,507 |
wlasnie ze moga <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> vide Lemgo
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
Nie wiecie czy sts normalnie rozliczy wczorajsze zawody zuzla, bo najpierw bylo podane ze Polska zajela 3 miejsce, a nastepnie wg protokołu zawodów zdecydowano ze Polacy zajeli 2 pozycje (czy jakoś tak) nie wiecie czy bedzie to rozliczone normalnie czy beda zwroty ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 23,868 |
Nie wiecie czy sts normalnie rozliczy wczorajsze zawody zuzla, bo najpierw bylo podane ze Polska zajela 3 miejsce, a nastepnie wg protokołu zawodów zdecydowano ze Polacy zajeli 2 pozycje (czy jakoś tak) nie wiecie czy bedzie to rozliczone normalnie czy beda zwroty ? decyzja zapadnie dzisiaj co do rozliczenia zakladu. ALe oficjalny protokol zawodow mowi ze Polacy zajeli 2 miejsce a Brytyjczycy 3. Taki uklad ze wzgledu na ranking swiatowy
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2004
Posty: 356 |
http://sport.onet.pl/0,1248729,1357510,wiadomosc.html Jak widac na Onecie nic sobie nie robią z oficjalnego protokołu, i wg tego portalu Polska odpadla hehe. Jak ktos bedzie znal decyzje bukow w tej sprawie, to napiszcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Witam
Od 2 dni przebywam w Gdansku na ul. Startowej (Zaspa) - z oficjalnej stronki profka znalazlem ich punkt niedaleko mnie jednak potrzebuje wiedziec gdzie jest najblizszy STS (na ich www nic nie znalazlem)!
Koledzy z Trojmiasta z gory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
dzisiaj troche przycieli bo ide sobie do punktu odebrac hajs a tam sie okazuje ze wszystko trafilem oprocz San Marino - Albania bo nie maja jeszcze wyniku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> myslalem ze w dobie internetu itd. to wyniki sa nastepnego dnia ale sie chyba przeliczylem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
ciekawe czy do jutra wprowadza wynik tego spotkania do swojej bazy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060
podwórkowy attaché
|
|
podwórkowy attaché
Dołączył: Nov 2004
Posty: 17,060 |
Zalezy jeszcze o ktorej byles godzinie jak z samego rana tuz po otwarciu to moze sie zdarzyc jakies wyniki nie sa jeszcze zaktualizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Zalezy jeszcze o ktorej byles godzinie jak z samego rana tuz po otwarciu to moze sie zdarzyc jakies wyniki nie sa jeszcze zaktualizowane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bylem o 12
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 620
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 620 |
Czy zna ktos bezposredni adres email do STS ? (nie ten przez formularz na ich stronie)
dziekuje! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2006
Posty: 942 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|