|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Bonus może i tak, ale buk tragedia, przy takich kursach nie opłaca się tam wpłacać 4000zł i grać, bo marża Cie zje. On wplaca 400, wiec dostanie 200zl bonusu. faktycznie w oczach mi się już troi 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Witam Włochów zawsze gram under 2,5 ale dziś wyjątkowo to odpuszczę ale że w nich wierzę to WŁOSI X2 i Chorwacja z Irlandią over 2,5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Witam Włochów zawsze gram under 2,5 ale dziś wyjątkowo to odpuszczę ale że w nich wierzę to WŁOSI X2 i Chorwacja z Irlandią over 2,5  chorwaci i irole to w calych mistrzostwach overa 2,5 nie zrobia razem wzieci
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
Kto na szpicy i hiszapanow? zagralbym sobie rekreacyjnie Llorente krolem strzelcow @19
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Bonus może i tak, ale buk tragedia, przy takich kursach nie opłaca się tam wpłacać 4000zł i grać, bo marża Cie zje. On wplaca 400, wiec dostanie 200zl bonusu. faktycznie w oczach mi się już troi  bet365.com  NAJ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
dlatego ludzie graja Torres to score, tajemnica rozwiana  thx
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
dlatego ludzie graja Torres to score, tajemnica rozwiana  thx niby tak to ma wygladac Arbeloa, Ramos, Pique, Alba Xabi Alonso, Busquets Silva, Xavi, Iniesta Torres jaki kurs na bramke Torresa?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2010
Posty: 12,850 |
Witam Włochów zawsze gram under 2,5 ale dziś wyjątkowo to odpuszczę ale że w nich wierzę to WŁOSI X2 i Chorwacja z Irlandią over 2,5  chorwaci i irole to w calych mistrzostwach overa 2,5 nie zrobia razem wzieci wydaje mi się że ten dzisiejszy mecz , to dla jednych i drugich walka o 6 punktów , tylko i wyłącznie ofensywny styl gry i coś powinno powpadać ... musi być over 2,5 ... cios za cios ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
Therefore, Chelsea striker Fernando Torres, who has been inconsistent over the last 18 months, will likely be given the nod by coach Vicente del Bosque to start up front, although Athletic Bilbao's Fernando Llorente is another option.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
Kowal wspominal wczoraj o Llorente i podzielam jego zdanie. Trzeba czekac do ogloszenia skladow.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 8,615 |
Kto na szpicy i hiszapanow? zagralbym sobie rekreacyjnie Llorente krolem strzelcow @19 Llorente jednak?! http://ekstraklasa.net/przewidywane-sklady-na-mecz-hiszpania-wlochy,artykul.html?material_id=4fd4739e51c7016b67000000
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2012
Posty: 4 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
dlatego ludzie graja Torres to score, tajemnica rozwiana  thx niby tak to ma wygladac Arbeloa, Ramos, Pique, Alba Xabi Alonso, Busquets Silva, Xavi, Iniesta Torres jaki kurs na bramke Torresa? a nie wiem, widzialem tylko, ze kilka osob pisalo, ze zagra bramke Torresa. Pewnie dosyc niski kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
chcialem napisac 2,5 Te 2,7 tez bardzo malo
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ja nie znam z 4 chlopow w ogole w z pierwszego skladu wlochow 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479 |
ja nie znam z 4 chlopow w ogole w z pierwszego skladu wlochow  Bo CI bardziej znani siedzą na komendzie i się tłumaczą z przelewów 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2007
Posty: 8,985 |
ja nie znam z 4 chlopow w ogole w z pierwszego skladu wlochow  powiem Ci, ze ja tez pewnie nie,troche wypadlem z obiegu jesli chodzi o mlodziez. Llorente @21 za kilka zł 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Hiszpania - Włochy, kusi over 2 @1,990  Kurs dobry, a ja nie widzę atutów po stronie Włochów. Szybka bramka i może być różnie. Mnie z kolei nie przekonuje obronca Hiszpanów, Pirlo potrafi zagrać piłeczkę a SuperMario może coś ukąsić Mario? prędzej spodziewam się hatricka Messiego na Mundialu  Prędzej spodziewam się bramki po nim, niż po Antku. Ma swoje przebłyski, jak Pirlo ich obsłuży dobrym podaniem to może być ciekawie. Shakira bez formy, Ramos kozak ale z głową też nie najlepiej, Arbeloa nie przekonuje mnie tak jak wtedy gdy grał dla Pool, Alba niewiadoma w kadrze.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 19,128 |
ja nie znam z 4 chlopow w ogole w z pierwszego skladu wlochow  powiem Ci, ze ja tez pewnie nie,troche wypadlem z obiegu jesli chodzi o mlodziez. hehe dokladnie to samo mialem pisac nie interesuje mnie wloska liga od kilku sezonow totalnie, musze przyznac
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|