|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Emil z lotnego ale kutas na wiezyczce ma to gdzies
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
co za sieroty... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
jaka pogoda w rzeszowie ?
pojada ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
Gollob drugi raz przegral 1-5 z para Kosciecha-Gapinski. LOL
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484 |
Bydgoszcz  , jaja totalne koncówka
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
PLAYOFF WINNER
|
|
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583 |
bajbus jada na 100% jak wczesniejszy deszcz pare h temu nie zepsul toru.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
|
|
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
ja pierdole,Gdańsk w 6. super.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
nudna ta druzyna Wybrzeza jak flaki z olejem, Wlokniarz ma fajna ekipe walczakow, Wroclaw tez a tutaj zlotowa Pedersen i banda I ligowych sredniakow... dziwie sie, ze komus chce sie to ogladac
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
czemu oni nie biorą w tym Gdańsku taktycznych? czemu Wrocław nie brał? kurwa po to one są aby coś pozmieniać,a Ci jadą jak idzie ;/
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
nudna ta druzyna Wybrzeza jak flaki z olejem, Wlokniarz ma fajna ekipe walczakow, Wroclaw tez a tutaj zlotowa Pedersen i banda I ligowych sredniakow... dziwie sie, ze komus chce sie to ogladac Czego spodziewałeś się po benjaminku? Jeżeli oglądasz drużyne walczącą o majstra jeżdzącą z drużyną typowaną do spadku to czego się spodziewać? Ze swojej strony mogę dodać że byłem na wszystkich meczach GKSu u siebie i ani razu nie byłem zawiedziony poziomem, emocje, dużo walki, dużo dobrego speedwaya. A jeżeli chodzi o poziom emocjonalny spotkań to równie nudne były mecze Gorzowa z Toruniem czy Zielonką, zero emocji.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
Czego spodziewałeś się po benjaminku? Jeżeli oglądasz drużyne walczącą o majstra jeżdzącą z drużyną typowaną do spadku to czego się spodziewać? Ze swojej strony mogę dodać że byłem na wszystkich meczach GKSu u siebie i ani razu nie byłem zawiedziony poziomem, emocje, dużo walki, dużo dobrego speedwaya. A jeżeli chodzi o poziom emocjonalny spotkań to równie nudne były mecze Gorzowa z Toruniem czy Zielonką, zero emocji. no nie wiem... jak juz sie pchaja do tej eligi to niech cos soba prezentuja, jesli duzo ciekawszych i bardziej walecznych zawodnikow pewnie w podobnej cenie co Chrzanowski czy Bogdanovs a z tymi nudnymi meczami troche sie zapedzilem, czasem lepiej ogladac druzyne walczaca o utrzymanie niz takich ktorzy gromia wszystkich i wygrywaja mecz za meczem +30, przynajmniej ja fajniej wspominam czasy walki Stali o utrzymanie w 2002 niz to co jest teraz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244 |
czemu oni nie biorą w tym Gdańsku taktycznych? czemu Wrocław nie brał? kurwa po to one są aby coś pozmieniać,a Ci jadą jak idzie ;/ A po co placic Nikiemu gruba kase jak i tak jest po dupie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
no nie wiem... jak juz sie pchaja do tej eligi to niech cos soba prezentuja, jesli duzo ciekawszych i bardziej walecznych zawodnikow pewnie w podobnej cenie co Chrzanowski czy Bogdanovs a z tymi nudnymi meczami troche sie zapedzilem, czasem lepiej ogladac druzyne walczaca o utrzymanie niz takich ktorzy gromia wszystkich i wygrywaja mecz za meczem +30, przynajmniej ja fajniej wspominam czasy walki Stali o utrzymanie w 2002 niz to co jest teraz  Maxim od początku z kontuzją i z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej. Do Twojej opinii o Chrzanku się przyłączam. Poza tym bierz pod uwagę że GKS nie wystąpił ani razu w najsilniejszym składzie, THJ i Maxim na początku kontuzjowani i dopiero teraz łapią formę, o Świderskim przemilcze ale jest to tak jakby z Tarnowa wyciągnąć Koldiego lub ze Stali Kaspra. Wberw pozorom nie jest aż tak źle jak wszyscy to oceniają, licze na dobrą końcówke sezonu i utrzymanie.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|