Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 20 z 20 1 2 18 19 20
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Emil defekt

Bonus: Unibet
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
1-55555555555555555555

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
ale nerwy...

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
i remis... ja pierdole

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Emil z lotnego ale kutas na wiezyczce ma to gdzies

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
co za sieroty... papa

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
jaka pogoda w rzeszowie ?

pojada ?

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
Gollob drugi raz przegral 1-5 z para Kosciecha-Gapinski.
LOL

Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
W
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
W Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 3,484
Bydgoszcz piwo , jaja totalne koncówka

Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
iti Offline
PLAYOFF WINNER
PLAYOFF WINNER
Dołączył: Sep 2004
Posty: 24,583
bajbus jada na 100% jak wczesniejszy deszcz pare h temu nie zepsul toru.

Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
Speedway Liga
Speedway Liga
Dołączył: Feb 2005
Posty: 11,862
dzieki iti

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
ja pierdole,Gdańsk w 6. super.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
nudna ta druzyna Wybrzeza jak flaki z olejem, Wlokniarz ma fajna ekipe walczakow, Wroclaw tez a tutaj zlotowa Pedersen i banda I ligowych sredniakow... dziwie sie, ze komus chce sie to ogladac

Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
M
Pooh-Bah
Pooh-Bah
M Offline
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
czemu oni nie biorą w tym Gdańsku taktycznych?
czemu Wrocław nie brał?
kurwa po to one są aby coś pozmieniać,a Ci jadą jak idzie ;/

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by BartasPT
nudna ta druzyna Wybrzeza jak flaki z olejem, Wlokniarz ma fajna ekipe walczakow, Wroclaw tez a tutaj zlotowa Pedersen i banda I ligowych sredniakow... dziwie sie, ze komus chce sie to ogladac

Czego spodziewałeś się po benjaminku? Jeżeli oglądasz drużyne walczącą o majstra jeżdzącą z drużyną typowaną do spadku to czego się spodziewać? Ze swojej strony mogę dodać że byłem na wszystkich meczach GKSu u siebie i ani razu nie byłem zawiedziony poziomem, emocje, dużo walki, dużo dobrego speedwaya. A jeżeli chodzi o poziom emocjonalny spotkań to równie nudne były mecze Gorzowa z Toruniem czy Zielonką, zero emocji.

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by Domel
Czego spodziewałeś się po benjaminku? Jeżeli oglądasz drużyne walczącą o majstra jeżdzącą z drużyną typowaną do spadku to czego się spodziewać? Ze swojej strony mogę dodać że byłem na wszystkich meczach GKSu u siebie i ani razu nie byłem zawiedziony poziomem, emocje, dużo walki, dużo dobrego speedwaya. A jeżeli chodzi o poziom emocjonalny spotkań to równie nudne były mecze Gorzowa z Toruniem czy Zielonką, zero emocji.


no nie wiem... jak juz sie pchaja do tej eligi to niech cos soba prezentuja, jesli duzo ciekawszych i bardziej walecznych zawodnikow pewnie w podobnej cenie co Chrzanowski czy Bogdanovs

a z tymi nudnymi meczami troche sie zapedzilem, czasem lepiej ogladac druzyne walczaca o utrzymanie niz takich ktorzy gromia wszystkich i wygrywaja mecz za meczem +30, przynajmniej ja fajniej wspominam czasy walki Stali o utrzymanie w 2002 niz to co jest teraz tongue

Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 11,244
Originally Posted by mirasPL
czemu oni nie biorą w tym Gdańsku taktycznych?
czemu Wrocław nie brał?
kurwa po to one są aby coś pozmieniać,a Ci jadą jak idzie ;/
A po co placic Nikiemu gruba kase jak i tak jest po dupie

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by BartasPT
no nie wiem... jak juz sie pchaja do tej eligi to niech cos soba prezentuja, jesli duzo ciekawszych i bardziej walecznych zawodnikow pewnie w podobnej cenie co Chrzanowski czy Bogdanovs

a z tymi nudnymi meczami troche sie zapedzilem, czasem lepiej ogladac druzyne walczaca o utrzymanie niz takich ktorzy gromia wszystkich i wygrywaja mecz za meczem +30, przynajmniej ja fajniej wspominam czasy walki Stali o utrzymanie w 2002 niz to co jest teraz tongue

Maxim od początku z kontuzją i z tygodnia na tydzień jest coraz lepiej. Do Twojej opinii o Chrzanku się przyłączam. Poza tym bierz pod uwagę że GKS nie wystąpił ani razu w najsilniejszym składzie, THJ i Maxim na początku kontuzjowani i dopiero teraz łapią formę, o Świderskim przemilcze ale jest to tak jakby z Tarnowa wyciągnąć Koldiego lub ze Stali Kaspra. Wberw pozorom nie jest aż tak źle jak wszyscy to oceniają, licze na dobrą końcówke sezonu i utrzymanie.

Strona 20 z 20 1 2 18 19 20

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, betowiec, Lukasz111, 11kera11), 2,663 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,866
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1