Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 1 z 11 1 2 3 10 11
#53941 25/02/2004 04:07
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
C
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
C Offline
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
Kontynuacja poprzedniego tematu.

Bonus: Unibet
#53942 25/02/2004 04:35
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Może nie w tym temacie ale coś się stało z forum. Tzn część tematów została wykasowana , zmodyfikowana lub jest to błąd w oprogramowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Tematy w Private Pics i Quasi czat.

A może... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

:zobacz:

#53943 25/02/2004 04:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
To samo zauważyłem. A juz myslałem ze to coś z moim kompem......

#53944 25/02/2004 04:44
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
[
[ Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
Quote
część tematów została wykasowana

Tematy w Private Pics i Quasi czat.
całą dokumentację z Quasi Chat szlak trafił :eek: :rolleyes: jak my sobie teraz poradzimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#53945 25/02/2004 04:46
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dzisaj Quasi Chat i Private pics, jutro inne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

ps tzn dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#53946 26/02/2004 16:59
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
G
old hand
old hand
G Offline
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
działa wam unibet?????

#53947 26/02/2004 17:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Oryginalnie wysłał leszcz:
[qb]działa wam unibet?????[/qb]
nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#53948 26/02/2004 17:18
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
U mnie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#53949 26/02/2004 17:35
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]U mnie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
jak ? bo u mnie nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#53950 26/02/2004 17:38
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
..u mnie też za cholere sie strona nie moze załadować.. :eek:

#53951 26/02/2004 17:42
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
mają jakiś ****ny problem z łączami międzynarodowymi...trza czekać...

#53952 26/02/2004 17:45
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
..trza czekać ....a mecze tenisowe uciekają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ..a moze to dobry znak..niektórzy być moze na tej awarii zaoszczędzą pieniądze na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro i mam nadzieje ze strona szybko ruszy

#53953 26/02/2004 17:46
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Tak sprawidzłem, UNIBET działa u mnie normalnie , mogę się zalogować i wysłać kupony. Dziwne że u was nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#53954 26/02/2004 17:48
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
U mnie rowniez nie chodzi... przez proxy tez nie chce.

#53955 26/02/2004 17:52
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Quote
Oryginalnie wysłał JiroJiro:
[qb]Tak sprawidzłem, UNIBET działa u mnie normalnie , mogę się zalogować i wysłać kupony. Dziwne że u was nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
może przez jakieś inne łącza do Ciebie idzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#53956 26/02/2004 17:57
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
Ja teraz mam NEO i normalnie działa, nawet szybcie niż powinno :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:

Więc trudno mi jest coś powiedzieć.

#53957 26/02/2004 18:20
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
JiroJiro moglbys sprawdzic na unibecie czy jest do stawiania turniej ATP w Marsylii i awanse w PUEFA?

#53958 26/02/2004 18:25
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
chwila

#53959 26/02/2004 18:29
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
14:55 3726 Nieminen, J - Gonzalez, F 1.76 1.96
Tenis-ATP-Marsylia

16:25 3926 Sugiyama, A - Danilidou, E 1.45 2.60
Tenis-WTA-Dubai

19:25 3884 Chela, J-I - Calleri, A 1.86 1.86
Tenis-ATP-Costa Do Sauipe

19:25 3728 Safin, M - Björkman, J 1.40 2.75
Tenis-ATP-Marsylia

19:55 3885 Blanco, G - Horna, L 2.25 1.60
Tenis-ATP-Costa Do Sauipe

20:25 3727 O Rochus - Clement, A 3.60 1.25
Tenis-ATP-Marsylia

21:55 3886 Behrend, T - Acasuso, J 2.25 1.60
Tenis-ATP-Costa Do Sauipe

00:10 3887 Kuerten, G - Squillari, F 1.30 3.35
Tenis-ATP-Costa Do Sauipe

A z awansów nie ma , tzn jest tylko Newcastle za 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#53960 26/02/2004 18:41
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
JiroJiro wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

Strona 1 z 11 1 2 3 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, forty, ElNinho[mmdea], Lukasz111, Sensei, latajaca_holenderka), 1,841 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,827
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1