|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Może nie w tym temacie ale coś się stało z forum. Tzn część tematów została wykasowana , zmodyfikowana lub jest to błąd w oprogramowaniu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
Tematy w Private Pics i Quasi czat.
A może... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
:zobacz:
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
To samo zauważyłem. A juz myslałem ze to coś z moim kompem......
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 5,057 |
część tematów została wykasowana
Tematy w Private Pics i Quasi czat. całą dokumentację z Quasi Chat szlak trafił :eek: :rolleyes: jak my sobie teraz poradzimy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> Dobre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Dzisaj Quasi Chat i Private pics, jutro inne <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
ps tzn dziś <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2003
Posty: 1,047 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Oryginalnie wysłał leszcz: [qb]działa wam unibet?????[/qb] nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
U mnie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]U mnie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] jak ? bo u mnie nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
..u mnie też za cholere sie strona nie moze załadować.. :eek:
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
mają jakiś ****ny problem z łączami międzynarodowymi...trza czekać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
..trza czekać ....a mecze tenisowe uciekają <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ..a moze to dobry znak..niektórzy być moze na tej awarii zaoszczędzą pieniądze na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro i mam nadzieje ze strona szybko ruszy
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Tak sprawidzłem, UNIBET działa u mnie normalnie , mogę się zalogować i wysłać kupony. Dziwne że u was nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
U mnie rowniez nie chodzi... przez proxy tez nie chce.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Oryginalnie wysłał JiroJiro: [qb]Tak sprawidzłem, UNIBET działa u mnie normalnie , mogę się zalogować i wysłać kupony. Dziwne że u was nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] może przez jakieś inne łącza do Ciebie idzie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
Ja teraz mam NEO i normalnie działa, nawet szybcie niż powinno :eek: <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />al:
Więc trudno mi jest coś powiedzieć.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
JiroJiro moglbys sprawdzic na unibecie czy jest do stawiania turniej ATP w Marsylii i awanse w PUEFA?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189
1
|
|
1
Dołączył: May 2003
Posty: 5,189 |
14:55 3726 Nieminen, J - Gonzalez, F 1.76 1.96 Tenis-ATP-Marsylia
16:25 3926 Sugiyama, A - Danilidou, E 1.45 2.60 Tenis-WTA-Dubai
19:25 3884 Chela, J-I - Calleri, A 1.86 1.86 Tenis-ATP-Costa Do Sauipe
19:25 3728 Safin, M - Björkman, J 1.40 2.75 Tenis-ATP-Marsylia
19:55 3885 Blanco, G - Horna, L 2.25 1.60 Tenis-ATP-Costa Do Sauipe
20:25 3727 O Rochus - Clement, A 3.60 1.25 Tenis-ATP-Marsylia
21:55 3886 Behrend, T - Acasuso, J 2.25 1.60 Tenis-ATP-Costa Do Sauipe
00:10 3887 Kuerten, G - Squillari, F 1.30 3.35 Tenis-ATP-Costa Do Sauipe
A z awansów nie ma , tzn jest tylko Newcastle za 1.12 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 233 |
JiroJiro wielkie dzieki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|