|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 17,415 |
Kontynuacja poprzedniego tematu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,058 |
Sprzedam bony do Bet24 o nominale 10 funtów brytyjskich z promocji Hammers fans. Za bon oczekuje 20 zł. Chyba że jak ktoś weźmie np. 2 lub więcej to mogę cene nieco obniżyć. Wpłata tylko na mbank. Jak ktoś chętny to:gg: 8963995 (najczęściej niewidoczny) lub PW. Sprawdzonym użytkownikom bon mogę wysłać jako pierwszy.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Czesc mam do sprzedania bony o wartosci 100zl z promocji Legii,90minut.pl.Chetnych prosze o kontakt poprzez wiadomosc priv.Cena bardzo atrakcyjna.Prosze chetnych o kontakt.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2006
Posty: 234 |
Do sprzedania Hammers fan za 15PLN!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446 |
Oferuje 2 bony do Bet24 o wartosci 10 Funtow za jeden z promocji Live 7 o wartosci 75 zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2005
Posty: 669 |
Wymienie Bon do Bet-at-home. Na bon do BET 24 Pozdrawiam! i czekam na oferty
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Co juz nikt nie chce sprzedac bonow ? Wszyscy juz sprzedali ? Kupie bon 75 zł i 100 zł, cena do negocjacji napewno warto ! Czekam na g-g !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Kupie bony o wartosci 100 zł i 75 zł ! Pilne ! Wysoka cena ! Czekam na g-g ! Wplacam na moneybookers lub konto !
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Mam do sprzedanie okolo 300 zł z moneybookers. Wplacam jako drugi tylko zaufanym urzytkownikom ! Kontakt na g-g ! PILNE !
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 777
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2005
Posty: 777 |
Potwierdzam wymiane z [color:"blue"] simon-n [/color] On potwierdzi moja jak dojdzie przelew do jego banku.
P.S. Znowu sie zacznie kupno/sprzedaz bonow bo w sobote na jakims meczu bedzie 2500 bonow rozlozone na trybunach wiec kolejna promocja ponoc nie kolidujaca z tymi 90minut - okaze sie w praniu i w niedziele po sobotnim meczu
Kupie bon do BAH place 40% jego wartosci - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki na MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232 [/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Czesc mam do sprzedania bony do bet24 o wartosci 100zl.Chetnych prosze o kontakt poprzez wiadomosc priv.Cena atrakcyjna.Tez szukam osob ktore chca kupic wieksza ilosc.czekam na chetnych
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107
member
|
|
member
Dołączył: Dec 2004
Posty: 107 |
kupie bony o wartosci 75 pln gg: 1156503 lub priv
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Kupię bony do bet24 ale nie z promocji 90minut. Sprzedam dwa bony po 10 funtów cena za jeden 20zł a za dwa 35zł.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2004
Posty: 807 |
jakie są bony bo bet24 w PLN jak do tej pory które nie kolidują z 90minut ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 6,115 |
Sprzedam kaske na Moneyu , jestem sprawdzony , w zamian na mbank gg6780633 pisac na gg !! bez prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,042 |
kupi bon do bet24 100pln za 30pln nie kolidujący z 90minut
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
Posiadam ostatni bon do bet24. Chetnych zapraszam na priv. Tylko powazne oferty.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464
addict
|
|
addict
Dołączył: Oct 2005
Posty: 464 |
Udana wymiana z P!T3R'em <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Milo i sprawnie, polecam...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,679 |
Udana wymiana z vebnasterem, polecam
przy okazji informuje ze mam kaska na MB, wymienie się na mBank, przelewam jako drugi, bez prowizji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Czesc mam do sprzedania bony w bet24 o wartosci 100zl.Bony pochodza z legii,90minut.pl.Cena bardzo atrakcyjna.Czekam na kontkt chetnych osob poprzez wiadomosc priv.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|