|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446 |
DOkładnie mam 55.50 jelsi by ktos chciał:)
Oczywiscie starym uzytkownika wpłącam jako 1:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2006
Posty: 446 |
Sprzedam troszku ponad 50 zł na MB.
Chetnych Zapraszam na Priv Lub GG 2608792. Nieaktualne:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
Mam do sprzednia sporo srodkow na Moneybookers, w zamian przyjmuje mbank, inteligo lub neteller, prowizja 3%
Kupie tez vouchery do bet24 inne niz z Legii/90minut Kontakt: GG: 1203411
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2005
Posty: 291 |
Kupie kilka bonow do bet24 z lecha!PM gg7368415
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529
addict
|
|
addict
Dołączył: Sep 2005
Posty: 529 |
Sprzedam dwa bony po 10 Funtów z promocji hammers fan. cana za sztukę 20zł
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Nowy temat, wiec pozwole dac swoje ogloszenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Zaczyna sie weekend, wiec jest co grac. ---------------------------------------------------- Mam na zbyciu srodki na MB (wzamian chce Inteligo lub mBank) Osobom z dluzszym stazem na forum lub wieksza iloscia postow niz ja wysylam pierwszy. Mam udane transakcje z doswiadczonymi uzytkowniakmi i nie tylko. Moje GG- 2404567 Bez prowizji
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478
addict
|
|
addict
Dołączył: Nov 2005
Posty: 478 |
Sprzedam bon do bet24. PRIV
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,455 |
Mam 1 bon do Bet-at-home na kwote 5zł jako ze nie ma sensu wymieniac sie na kwote 5zł, a ja wykorzystalem jeden z tej promocji wymienie sie na inny (także 5zł)..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Czesc mam do sprzedania bony do bet24 na wartosc 100zl.Pochodza z legii,90minut.pl.Chetnych prosze o kontakt poprzez wiadomosc priv.Cenaa bardzo atrakcyjna.Czekam na chetnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2005
Posty: 601 |
Potwierdzam wymiane z [color:"blue"] simon-n [/color] On potwierdzi moja jak dojdzie przelew do jego banku.
P.S. Znowu sie zacznie kupno/sprzedaz bonow bo w sobote na jakims meczu bedzie 2500 bonow rozlozone na trybunach wiec kolejna promocja ponoc nie kolidujaca z tymi 90minut - okaze sie w praniu i w niedziele po sobotnim meczu
Kupie bon do BAH place 40% jego wartosci - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - Moge sprzedac srodki na MoneyBookers. Moge skupic srodki na MB / gg:(1283021) posiadam konto w mBanku
[color:"brown"]Uwazajcie na wymiany z osobami o krotkim stazu na forum i bez potwierdzen o udanej tranzakcji.[/color]
[color:"red"]Oszuści: KaMaZ, DJ_Marycha, *Major*, Frankie, typexx, Tdi/Vr6, Jamajka, jam45, Katalonya, Mauro, LOLAS, kolo232 [/color] No i kolejna znakomita wymiana na 300 zł z tym uzytkownikiem ! Nie boje sie mu powierzyc swoich pieniedzy bo to profesjonalista jak mowi tak jest. Ps. vebnaster to ja zamawiam juz 1 bon :-)
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Czesc mam do sprzedania bony do bet24 na wartosc 100zl.Bony pochodza z legii i 90minut.pl.Chetnych prosze o wiadomosc priv.Cena bardzo atrakcyjna.Czekam na chetnych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Czesc mam do sprzedania bony do bet24 na wartosc 100zl.Bony pochodza z legii i 90minut.pl.Chetnych prosze o wiadomosc priv.Cena bardzo atrakcyjna.Czekam na chetnych. masz 22 psoty, z tego 90% to jest to samo codziennie, jak ktos chce kupic to znajdzie Twoje ogloszenie, nie musisz pare razy dziennie powtarzac.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 45 |
Sprzedam ok .200 Euro na Neteller . priv lub gg : 4487655
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64 |
jebany zlodziej !!! mail na mnb: pioter6767@o2.pl gg:9464589 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" /> Ps. jak widze, to na tym forum jedni trudnią sie bukmacherką a inni złodziejstwem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
despert witaj w klubie mnie tez oszukal.Co ci ukradł.odpisz
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64 |
20 zeta bo wplacilem pierwszy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64 |
jak masz bon to wbij na gg
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2005
Posty: 37 |
Mam bony z legii,90minut.pl
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2004
Posty: 64 |
juz gadalismy gg 6710402 wbij
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
addict
|
|
addict
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693 |
kupię bon do bah 5,10 lub 20zł.kontakt na priv. zakupiłem jeden bonik od Bursztyk.wszystko ok. jak ktos ma jeszcze to chętnie zakupie. ma ktoś jeszcze bon do bah na 5 albo 10zł ?? jak tak to na priv zapraszam
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|