|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Mogę powiedzieć że dla uczestników szykuję nie lada niespodzianke  Hmmm...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Mogę powiedzieć że dla uczestników szykuję nie lada niespodzianke  Hmmm... Przeglądając teraz ten temat to samo miałem do naszego wątku trochę niżej na forum wrzucić. Uprzedziłeś mnie tutaj 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Conrad a niechcesz do SIngapuru nas zaprosic ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Mogę powiedzieć że dla uczestników szykuję nie lada niespodzianke  Hmmm... Niespodzianka to pewnie mgr na grillu w sosie własnym.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
http://www.kretowiny.strefa.pl/kretowiny/index2.htmJeśli się nie mylę to mieliśmy mieć zlot w tych domkach? To jeśli tak, to nie ma tam żadnej rezerwacji dla naszego forum. Ogólnie rozmawiałem z niezwykle miłym człowiekiem, który naprawdę się zmartwił naszym problemem. Niestety pierwsza podstawowa rzecz jaką mi powiedział, że nie wyraziłby zgody na zlot, gdyż właściciele domków życzą sobie rodziny z dziećmi. Podał mi też dwie inne lokalizacje "domków w Kretowinach" choć jak zapewnił ta strona to jego oferta. Jest na tyle miłym człowiekiem, że powiedział że zadzwoni do pozostałych "znajomych po fachu" czy przypadkiem tam nie wylądowaliśmy. Oddzwoni do mnie do jutra włącznie. Tyle udało się ustalić. Tak więc czekamy na wyjaśnienia fenomena. Ja pierdole, no aż się nie chce wierzyć.... Panowie dobra ja zorganizuje zlot zaliczka po 100 zł ale szykuje dla was jeszcze większą niespodziankę niż fenomen... 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 2,719 |
A tak na poważnie to może Piostar nie zmieniając lokalizacji poszukamy jednak tam tych domków, żeby to zorganizować ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
Conrad a niechcesz do SIngapuru nas zaprosic ?  Bardzo chętnie. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747
Inwestor
|
|
Inwestor
Dołączył: Dec 2004
Posty: 7,747 |
Conrad a niechcesz do SIngapuru nas zaprosic ?  Bardzo chętnie.  To ja się zgłaszam od razu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339
ATP & WTA Tour
|
|
ATP & WTA Tour
Dołączył: Oct 2004
Posty: 49,339 |
Conrad a niechcesz do SIngapuru nas zaprosic ?  Bardzo chętnie.  To ja się zgłaszam od razu  rowniez  Conrad spodziewalem sie takiej odpowiedzi, juz spakowany jestem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
A tak na poważnie to może Piostar nie zmieniając lokalizacji poszukamy jednak tam tych domków, żeby to zorganizować ? Jeśli uczestnicy zlotu wyrażą taką ochotę, nie ma problemu. Niemniej chwilkę poczekajmy, zdaje sobie z tego sprawę, że mało czasu... 1. może fenomen wyjaśni 2. jestem w kontakcie z gościem (może się wyjaśni) 3. rozmawiam z innymi osobami na temat innych lokalizacji 4. termin również możemy w razie czego zmienić Dajmy sobie czas do końca tygodnia i postaram się już zająć tym od poniedziałku osobiście.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,961 |
Jak coś ja mogę zorganizować ten zlot. 20 zł zaliczki od osoby, będzie również niespodzianka dla każdego uczestnika, który wpłaci zaliczkę!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2003
Posty: 26,096 |
ja pierdziele, czasami to sie zastanawiam czy rzeczywiscie obracamy sie wsrod tylu oszustow, zeby na jakies drobne sie lasili, no nie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582
Zuzia Róża
|
|
Zuzia Róża
Dołączył: Oct 2004
Posty: 18,582 |
Singapur? To gdzies na Mazurach? To ja tez jade 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Temat o zlocie
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
Singapur? To gdzies na Mazurach? To ja tez jade  blisko, bylem widzialem, ale to slaba miejscowka, za duzo biznesowych budynkow jak na nasze potrzeby... a i zatoka jakas nijaka ;PPP
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733
Marcos Baghdatis
|
|
Marcos Baghdatis
Dołączył: Nov 2004
Posty: 40,733 |
Niby tak, ale cały hotel dla nas 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
obawiam sie, Piotrek, ze nie zapelnimy caleg
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866
Villain
|
|
Villain
Dołączył: Aug 2004
Posty: 19,866 |
obawiam sie, Piotrek, ze nie zapelnimy calego Marina Bay Sands :PP beda luzy na basenie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 7,049 |
Mi pasuje - bedzie mozna zrobic pojedynczo słit focie na facebuka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2003
Posty: 5,106 |
Singapur? To gdzies na Mazurach? To ja tez jade  Singapur to nic innego jak anglojęzyczna nazwa Sochaczewa,,,co by ułatwić wymowę ,wszak 'ch' i 'cz' są dość problematyczne. Też się piszę , dużo pozytywów słyszałem.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|