Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Marża owszem, miażdżąca, ale kusi ich spowolnione tempo reakcji na spadki kursowe
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Limit u nich to jest ewenement i za darmo go nie dostal. Nie wiem czy na calym forum znalazloby sie 5 osob ktore taki maja a konta akurat tam ma kazdy .Za pewne nie jedno
Moze troche zmienili polityke pod tym wzgledem ,ale zbytnio w to nie wierze przy ich mega wypasionych kursach
Pogdybam:
Jako buk sami w sobie są bardzo silni i zamożni dzięki marży.
Jako buk są bardzo przejrzyści - chyba najbardziej czytelna strona...
Ich oferowane 1,90 na Polskę, to zagrany ich lay Poland po 1,90... A back w Betdaq na Polaków (jaki rym) 2,02 z obecną prowizją 3% śmierdzi? 11 tików... Bagatela, pre play.
Z zamrożeniem wypłat do 13go... Sam bym otworzył bah klona i gonił ludziom takie laye jak popadnie... Świetnie policzone.
Może z tego właśnie wynika najmniejsza problemowość Austriaków?
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
old hand
old hand
Dołączył: Jul 2007
Posty: 850
Limit u nich to jest ewenement i za darmo go nie dostal. Nie wiem czy na calym forum znalazloby sie 5 osob ktore taki maja a konta akurat tam ma kazdy .Za pewne nie jedno
Moze troche zmienili polityke pod tym wzgledem ,ale zbytnio w to nie wierze przy ich mega wypasionych kursach
trzy konta przycięte, gra tylko live, normalna oferta bez żadnych pomyłek
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Zakładajcie po 10 kont, wtedy jest szanse, że będzie inaczej ....
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 4,183
lalki voodoo dostali od bah? u mnie w kopercie w koszulce Niemiec
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2003
Posty: 2,320
Dostaje się bonus przy wpłacie przez MB?
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Ekstraklasa Typer
Ekstraklasa Typer
Dołączył: Dec 2005
Posty: 29,522
Dostaje się przy wpłacie z MB. A ja mam inne pytanko. Czy grając kombosa ako ma być minimum 1,70 czy jeden z singli na tym kombosie musi mieć co najmniej 1,70?
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
Nie suma kursów musi być 1.7 nie wiem czy kurs minimalny nie jest jak kiedyś 1.1
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2005
Posty: 4,121
lalki voodoo dostali od bah? u mnie w kopercie w koszulce Niemiec
ja tez dostalem
i mozna igłe w tą lalke wbijac heh no i bonusik tez jest od wplaty
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
member
member
Dołączył: Nov 2011
Posty: 199
Lalki voodoo dla starych chłopów... a tyle radości...
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2009
Posty: 1,646
a czy kase z wplate (bez bonusa) mozna uzywac na pokerze?
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
VIDEO
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
Sparta Wrocław
Sparta Wrocław
Dołączył: May 2005
Posty: 17,991
jest tutaj opcja że nie wyjdzie z grupy ? czy slepy jestem
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Fundator
Fundator
Dołączył: Nov 2004
Posty: 24,983
Likes: 2
Jest,w "klasyfikacja końcowa".Ale tylko single niestety
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
lalki voodoo dostali od bah? u mnie w kopercie w koszulce Niemiec
ja tez dostalem
i mozna igłe w tą lalke wbijac heh no i bonusik tez jest od wplaty
mi tylko plakat przysłali, a już liczyłem że będę miał maskotkę na lusterku w samochodzie
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 8,920
Nie wiem, czy nie pożałuję, że skusiłem się na ten bonus. Godzina 14, a siatkówki brak, kwali do F1 brak, challengerów brak. Jak żyć?
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
El Siete
El Siete
Dołączył: Mar 2006
Posty: 2,219
prawdopodobnie już nie będzie, bo aktualizacje robią chyba tylko w nocy i rano. (tenis i siatka) oferta beznadziejna, kursy fatalne... dobrze, że chociaż live jest solidny, można zrobić szybki obrót i zmykać stamtąd.
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
old hand
old hand
Dołączył: Feb 2009
Posty: 854
przyjma przelew, jesli poiadacz konta ma inne imie, niz osoba na ktora jest konto bankowe ?
z gory dzieki za odp.
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
jesli nie chcesz miec zawieszonego konta i pelno problemow, odpusc sobie
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 6,719
przyjma przelew, jesli poiadacz konta ma inne imie, niz osoba na ktora jest konto bankowe ?
z gory dzieki za odp.
chodzi ci o wplate przez przelewy24?
Link skopiowany do schowka