|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 124
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2003
Posty: 124 |
Możecie sie zalogować ze strony www.unibet.co.uk [ unibet.co.uk] ? Bo strona unibetu chodzi tylko sie zalogować nie moge.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006 |
Nie mozna sie zalogowac z angielskiej strony, co jest jednak dziwne, przeciez na nazwe uzytkownika i haslo powinno sie zalogowac z obojetnie ktorej strony krajowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
Lepiej chyba zapomnieć, że to jeszcze dziś naprawią i zadzwinić do nich coś obstawić. Ja tak zrobiłem, ale z tego wszystkiego tylko jeden kupon...ale grany za całkiem sporą stawkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Trudno. Moze jutro będzie działać. Tak mi powiedzieli...coś się zdrowo s*******iło po ich stronie...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Ciekawe, że system na angielskiej stronie rozpoznaje nazwę użytkownika i hasło -- jeśli jest spoza UK dopiero wtedy blokuje wejście.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
dlaczego sie nie moge dodzwonic ? caly czas zajete proboje juz z 20 minut! na numer: 00 800 461 12 25
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
jaja z tym unibetem.. juz drugio raz bodaj w tym miesiącu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
co to w ogóle za bezsens - z tym obstawianiem przez telefon - podajecie numer zdarzenia czy konkretne drużyny?
pozdr.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
jak sie do nich mozna dodzwonic? chociazby zeby po angielsku obstawic, moze sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
podaje się numer zdarzenia i stawkę.
a z tym dzwonieniem to nie wiem jaki problem...przed chwilą wykręciłem testowo i nie jest wcale zajęte.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
sproboje z komory bo ze stacjonarnego wielka dupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
o kurcze z komory sie polaczylem, bylo ciezko ale dalem rady, cos tam mnie w szkole anglika nauczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> Ale dlaczego z domowego nie daje rady? trzeba jakis kierunek wybrac lub cos? jaki podajecie numer?
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218 |
Oryginalnie wysłał piotras: [qb]sproboje z komory bo ze stacjonarnego wielka dupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb] Z komory tez jest za darmo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047 |
oj chyba nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale nie wiem dlaczego z mojego domowego nie idzie sie dodzwonic, caly czas mam zajete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
member
|
|
member
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191 |
No ale dziś to już by mogli to naprawić. Kiedy mamy wygrywać jak nie w weekend???
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209 |
..juz to mnie zaczyna wkurzac......... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577 |
mnie też... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 815
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 815 |
Obym sie mylil ale na weekendzie raczej nie pogramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> kurde dawno takich akcji nie mieli ale moze i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16 |
Ja wlasnie wrocilem z STS-u, wyslalem kuponiki, zaczerpnalem powietrza, zrobilem zakupy i dzieki kochanemu Unibetowi zaoszczedze troche kasy...chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
|
Anonymous
Unregistered
|
|
Anonymous
Unregistered
|
Oryginalnie wysłał piotras: [qb]o kurcze z komory sie polaczylem, bylo ciezko ale dalem rady, cos tam mnie w szkole anglika nauczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb] no i co sie dowiedziales?! to chyba wazniejsza sprawa niz sam fakt ze umiesz angielski... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575 |
to jak to jest ze jednym dziala a innym nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> moze na modem przejsc i bedzie ok? mam daminet i moze ktos zna sposob jak sie teraz polaczyc?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16 |
Oryginalnie wysłał elef: [qb]to jak to jest ze jednym dziala a innym nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> moze na modem przejsc i bedzie ok? mam daminet i moze ktos zna sposob jak sie teraz polaczyc?[/qb] chyba jedynym sposobem jest uzbrojenie sie w cierpliwosc!
|
|
|
Link skopiowany do schowka