Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11
#54001 27/02/2004 17:45
Dołączył: Oct 2003
Posty: 124
M
member
member
M Offline
Dołączył: Oct 2003
Posty: 124
Możecie sie zalogować ze strony www.unibet.co.uk [unibet.co.uk] ?
Bo strona unibetu chodzi tylko sie zalogować nie moge.

Bonus: Unibet
#54002 27/02/2004 18:06
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
D
old hand
old hand
D Offline
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,006
Nie mozna sie zalogowac z angielskiej strony, co jest jednak dziwne, przeciez na nazwe uzytkownika i haslo powinno sie zalogowac z obojetnie ktorej strony krajowej <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#54003 27/02/2004 19:17
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
Lepiej chyba zapomnieć, że to jeszcze dziś naprawią i zadzwinić do nich coś obstawić. Ja tak zrobiłem, ale z tego wszystkiego tylko jeden kupon...ale grany za całkiem sporą stawkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Trudno. Moze jutro będzie działać. Tak mi powiedzieli...coś się zdrowo s*******iło po ich stronie...

#54004 27/02/2004 21:07
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Ciekawe, że system na angielskiej stronie rozpoznaje nazwę użytkownika i hasło -- jeśli jest spoza UK dopiero wtedy blokuje wejście.

#54005 27/02/2004 21:45
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
dlaczego sie nie moge dodzwonic ? caly czas zajete proboje juz z 20 minut! na numer: 00 800 461 12 25

#54006 27/02/2004 21:46
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
jaja z tym unibetem.. juz drugio raz bodaj w tym miesiącu... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

co to w ogóle za bezsens - z tym obstawianiem przez telefon - podajecie numer zdarzenia czy konkretne drużyny?

pozdr.

#54007 27/02/2004 21:51
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
jak sie do nich mozna dodzwonic? chociazby zeby po angielsku obstawic, moze sie uda <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#54008 27/02/2004 21:53
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
podaje się numer zdarzenia i stawkę.

a z tym dzwonieniem to nie wiem jaki problem...przed chwilą wykręciłem testowo i nie jest wcale zajęte.

#54009 27/02/2004 21:54
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
sproboje z komory bo ze stacjonarnego wielka dupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#54010 27/02/2004 22:02
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
o kurcze z komory sie polaczylem, bylo ciezko ale dalem rady, cos tam mnie w szkole anglika nauczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Ale dlaczego z domowego nie daje rady? trzeba jakis kierunek wybrac lub cos? jaki podajecie numer?

#54011 27/02/2004 22:17
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,218
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]sproboje z komory bo ze stacjonarnego wielka dupa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> [/qb]
Z komory tez jest za darmo? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#54012 27/02/2004 22:22
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 3,047
oj chyba nie... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> ale nie wiem dlaczego z mojego domowego nie idzie sie dodzwonic, caly czas mam zajete <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#54013 28/02/2004 14:34
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
H
member
member
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 191
No ale dziś to już by mogli to naprawić. Kiedy mamy wygrywać jak nie w weekend???

#54014 28/02/2004 14:55
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
I
veteran
veteran
I Offline
Dołączył: Sep 2002
Posty: 1,209
..juz to mnie zaczyna wkurzac.........
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#54015 28/02/2004 15:14
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Sep 2003
Posty: 4,577
mnie też... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#54016 28/02/2004 15:17
Dołączył: May 2003
Posty: 815
M
old hand
old hand
M Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 815
Obym sie mylil ale na weekendzie raczej nie pogramy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> kurde dawno takich akcji nie mieli ale moze i dobrze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#54017 28/02/2004 16:23
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
Ja wlasnie wrocilem z STS-u, wyslalem kuponiki, zaczerpnalem powietrza, zrobilem zakupy i dzieki kochanemu Unibetowi zaoszczedze troche kasy...chyba <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#54018 28/02/2004 16:31
A
Anonymous
Unregistered
Anonymous
Unregistered
A
Quote
Oryginalnie wysłał piotras:
[qb]o kurcze z komory sie polaczylem, bylo ciezko ale dalem rady, cos tam mnie w szkole anglika nauczyli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> [/qb]
no i co sie dowiedziales?! to chyba wazniejsza sprawa niz sam fakt ze umiesz angielski... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#54019 28/02/2004 17:07
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
addict
addict
Dołączył: Jan 2004
Posty: 575
to jak to jest ze jednym dziala a innym nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> moze na modem przejsc i bedzie ok? mam daminet i moze ktos zna sposob jak sie teraz polaczyc?

#54020 28/02/2004 17:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
Quote
Oryginalnie wysłał elef:
[qb]to jak to jest ze jednym dziala a innym nie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> moze na modem przejsc i bedzie ok? mam daminet i moze ktos zna sposob jak sie teraz polaczyc?[/qb]
chyba jedynym sposobem jest uzbrojenie sie w cierpliwosc!

Strona 4 z 11 1 2 3 4 5 6 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
13 zarejestrowanych użytkowników (alfa, rymoholik, Sensei, bukma, rafal08, aker, Akhu, betowiec, latajaca_holenderka, Green Arrow, forty, Lukasz111, 11kera11), 827 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,285
Posty5,835,081
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1