Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 21 z 47 1 2 19 20 21 22 23 46 47
Piostar #5402764 14/06/2012 20:31
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Możesz od ciot wyzywać - mnie to wali. 78 to rok urodzenia? Przez tyle lat zgłupiałeś czy od urodzenia z tym żyjesz? Mam latać z tą bandą idiotów po mieście i walić po ryju. Bo co to jest trendy teraz ? Popcorn możesz sobie wsadzić, sam nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie pasuje euro to siedzieć w domu i morda w kubeł! Nikt nie każe oglądać i brać udziału - dlatego nie rozpierdalajcie komuś innemu imprezy.

Większość z tych wielkich kiboli to łyse pały, które w życiu jedynie mogą komuś wpierdol spuścić bo nic innego nie potrafią. Nie ma to nic wspólnego z kibicowaniem, o którym jest ten JEBANY TEMAT.

Bonus: Unibet
Piostar #5402765 14/06/2012 20:31
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
A na taki piknik za 1000 zł to ja za te pieniądze za bilet to wole lecieć na Majorkę 7 dniowy pobyt i oglądać mecze w otoczeniu pięknych pań popijając zimne drinki.

Ale to tylko moje zdanie, jedynie na te Czechy bym pojechał ale w cenie nominalnej za bilet w celu napicia się z pepikami z południa.

Piostar #5402769 14/06/2012 20:34
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Jeszcze pytanie, na mecze preferujesz wziąć:

A Tasak
B Siekierę
C Kosę
D Inne

Może zrobimy dla kiboli ankietę?

hunters #5402771 14/06/2012 20:35
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Originally Posted by hunters
Nie pasuje euro to siedzieć w domu i morda w kubeł! Nikt nie każe oglądać i brać udziału - dlatego nie rozpierdalajcie komuś innemu imprezy.

Przecież oni nie biorą udziału w Euro.
'Bitwy' z Rosjanami też nie miały nic wspólnego z Euro.
Szkoda Hunters, że nie widzisz problemu.

Piostar #5402775 14/06/2012 20:39
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Król kibiców, Andrzej "Bobo" Bobowski nie otrzymał biletów od PZPN-u na mecze kadry.

Piostar #5402780 14/06/2012 20:41
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
HAGIi rzadko ostatnio bywam to nie wiedzialem, ze kolega takie sporty lubie ale po co inteligent tak od razu niekulturalnie sie zachowuje ? wink


a tu dalej pierdoly o EURO - przemarsz ruskich kacapow to nie EURO, EURO to strefy kibica gdzie nikt nikomu nie przeszkadza, EURO to kolorowe mecze ale na pewno nie taka prowokacja a ruscy to tchorzliwe cioty smile

craax #5402785 14/06/2012 20:43
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by craax
HAGIi rzadko ostatnio bywam to nie wiedzialem, ze kolega takie sporty lubie ale po co inteligent tak od razu niekulturalnie sie zachowuje ? wink


a tu dalej pierdoly o EURO - przemarsz ruskich kacapow to nie EURO, EURO to strefy kibica gdzie nikt nikomu nie przeszkadza, EURO to kolorowe mecze ale na pewno nie taka prowokacja a ruscy to tchorzliwe cioty smile


jedni daja pefy drudzy dupy - nie wszystkim dogodzisz grin

Klotnia jak zawsze dazaca do nikad
Ile ludzi tyle opinii

Piostar #5402786 14/06/2012 20:44
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Czemu od razu myślcie że z kosami czy tam tasakami latają/latamy ?

Wyjątki tylko ale to w każdej dziedzinie, w pracy są mendy, w szkole, w POlityce i w świecie kibicowskim itp.I tego nie da się zwalczyć.

Także mówienie o kibicach że to bandyci itp to jest obraza dla każdego z osobna.Bo w większości to normalne chłopaki lubiący dobrą zabawę w sensie hooliganki.Jest to normalne na całym świecie.

Coś mi się obiło o uszy nie wiem czy to prawda czy Ruski były zapraszane na wspólne grilowanie ??

craax #5402789 14/06/2012 20:47
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
Originally Posted by craax
ruscy to tchorzliwe cioty smile

laugh

Nasi kibole mieli obronic Warszawe przed Ruskimi a skonczylo sie jak zawsze, ze ruski rzadzili u nas w stolicy, pomijam juz Wroclaw bo to latwy teren do zdobycia.

boginek #5402791 14/06/2012 20:48
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Originally Posted by boginek
Originally Posted by craax
ruscy to tchorzliwe cioty smile

laugh

Nasi kibole mieli obronic Warszawe przed Ruskimi a skonczylo sie jak zawsze, ze ruski rzadzili u nas w stolicy, pomijam juz Wroclaw bo to latwy teren do zdobycia.

To gdzie byłeś ? Pewnie całowałeś się z kur.wa ?

boginek #5402792 14/06/2012 20:49
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Originally Posted by boginek
Originally Posted by craax
ruscy to tchorzliwe cioty smile

laugh

Nasi kibole mieli obronic Warszawe przed Ruskimi a skonczylo sie jak zawsze, ze ruski rzadzili u nas w stolicy, pomijam juz Wroclaw bo to latwy teren do zdobycia.


o fuck laugh laugh laugh

boginek #5402795 14/06/2012 20:50
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by boginek
Originally Posted by craax
ruscy to tchorzliwe cioty smile

laugh

Nasi kibole mieli obronic Warszawe przed Ruskimi a skonczylo sie jak zawsze, ze ruski rzadzili u nas w stolicy, pomijam juz Wroclaw bo to latwy teren do zdobycia.

no to sie Eldo wkur... jak to przeczyta grin

Piostar #5402801 14/06/2012 20:51
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
oj boginek boginek obudz sie i wyjdz z domu

boginek #5402803 14/06/2012 20:52
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Originally Posted by boginek
Originally Posted by craax
ruscy to tchorzliwe cioty smile

laugh

Nasi kibole mieli obronic Warszawe przed Ruskimi a skonczylo sie jak zawsze, ze ruski rzadzili u nas w stolicy, pomijam juz Wroclaw bo to latwy teren do zdobycia.

tylko dla ciebie internetowy hoolsu laugh

Piostar #5402806 14/06/2012 20:54
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
journeyman
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
Taka prawda, pewnie internetowych kiboli boli, ale do Euro zyli we własnym swiecie myslac ze rzadza w Europie, pora zejsc na ziemie.

Piostar #5402808 14/06/2012 20:55
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
W
Wiara Gwarancja Wygranej
Wiara Gwarancja Wygranej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
boginek mogę wiedzieć skąd jesteś ? pewnie z tej zabitej dechami dziury Niecieczy co powiało im ekstraklasą ale niestety czar prysł niestety, a tak blisko było a mieli podbić ekstraklasę, może jakieś puchary europejskie.Taki z Ciebie kibic, wygrałeś pewnie bilet z macdonalds i pierwszy wypad na mecz, fajnie wspomnienie, opowiesz dzieciom jak będziesz je miał chyba że już masz, jak to wyglądało w 2012 roku na EURO w POlsce, jak to Ruski pozmiatały Polaków w ich własnym kraju bolszewiku smile.

Bez napinki, idę strugać ziemniaki.

boginek #5402810 14/06/2012 20:55
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
olejcie trola

lupus #5402828 14/06/2012 21:09
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Originally Posted by lupus
Conrad, ale dlaczego przejmuesz sie tym co pisza w Portugalii czy gdziekolwiek indziej?
polski kompleks zascianka

Piostar #5402849 14/06/2012 21:25
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
widzę że boginek to niezły ananasek laugh

do wszystkich obrońców ruskich i cisnących że Nasi to bydło co bije "Januszy" i "Andrzejów" a raczej jakiegoś Andrieja i Misze,jedno pytanie,mianowicie dlaczego nikt nie bije(w 99%) Czechów,Hiszpanów,Irlandczyków,Włochów,Francuzów,Greków,Holendrów?
Ruskie,Angole i Niemcy nigdy nie będą tu mile widziani,tym bardziej jak będą robić burdel i się panoszyć.Mamusie oszukasz,tatusia oszukasz,ale życia nie oszukasz.I dobrze.

A co do Conrada i jego "płaczów" że dostają niewinni kibice,"gdzie drwa robią,tam wióry lecą",u nas pikniki też dostawały po pyskach i jakoś ruskie ich pewnie nie żałują
A bankowo mu chodzi o ten filmik już dobrze znany,gdzie ekipa wpada w ogródek piwny i obrywa tam 2 zwykłych kibiców,tylko ze za nimi w knajpie zabarykadowała się ekipa Zenita która pierwsza(!!!) nawoływała do "tańców" ale jak zobaczyła ekipę która podjęła rękawice,to stać ich było tylko na zabarykadowanie się w restauracji i rzucanie krzesłami,kuflami i czym popadnie

Co do dopingu,hmm ostatnie mecze na jakich byłem to Usa w Krakowie,Hiszpania w Murcii,Australia w Krakowie i Niemcy w Gdańsku,nie muszę chyba dodawać gdzie był najlepszy doping ...

Piostar #5402857 14/06/2012 21:27
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258

Strona 21 z 47 1 2 19 20 21 22 23 46 47

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,859 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,544
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1