|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Możesz od ciot wyzywać - mnie to wali. 78 to rok urodzenia? Przez tyle lat zgłupiałeś czy od urodzenia z tym żyjesz? Mam latać z tą bandą idiotów po mieście i walić po ryju. Bo co to jest trendy teraz ? Popcorn możesz sobie wsadzić, sam nie rozumiesz o co mi chodzi. Nie pasuje euro to siedzieć w domu i morda w kubeł! Nikt nie każe oglądać i brać udziału - dlatego nie rozpierdalajcie komuś innemu imprezy.
Większość z tych wielkich kiboli to łyse pały, które w życiu jedynie mogą komuś wpierdol spuścić bo nic innego nie potrafią. Nie ma to nic wspólnego z kibicowaniem, o którym jest ten JEBANY TEMAT.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
A na taki piknik za 1000 zł to ja za te pieniądze za bilet to wole lecieć na Majorkę 7 dniowy pobyt i oglądać mecze w otoczeniu pięknych pań popijając zimne drinki.
Ale to tylko moje zdanie, jedynie na te Czechy bym pojechał ale w cenie nominalnej za bilet w celu napicia się z pepikami z południa.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Jeszcze pytanie, na mecze preferujesz wziąć:
A Tasak B Siekierę C Kosę D Inne
Może zrobimy dla kiboli ankietę?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,245 |
Nie pasuje euro to siedzieć w domu i morda w kubeł! Nikt nie każe oglądać i brać udziału - dlatego nie rozpierdalajcie komuś innemu imprezy. Przecież oni nie biorą udziału w Euro. 'Bitwy' z Rosjanami też nie miały nic wspólnego z Euro. Szkoda Hunters, że nie widzisz problemu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Król kibiców, Andrzej "Bobo" Bobowski nie otrzymał biletów od PZPN-u na mecze kadry.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
HAGIi rzadko ostatnio bywam to nie wiedzialem, ze kolega takie sporty lubie ale po co inteligent tak od razu niekulturalnie sie zachowuje ? a tu dalej pierdoly o EURO - przemarsz ruskich kacapow to nie EURO, EURO to strefy kibica gdzie nikt nikomu nie przeszkadza, EURO to kolorowe mecze ale na pewno nie taka prowokacja a ruscy to tchorzliwe cioty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
HAGIi rzadko ostatnio bywam to nie wiedzialem, ze kolega takie sporty lubie ale po co inteligent tak od razu niekulturalnie sie zachowuje ? a tu dalej pierdoly o EURO - przemarsz ruskich kacapow to nie EURO, EURO to strefy kibica gdzie nikt nikomu nie przeszkadza, EURO to kolorowe mecze ale na pewno nie taka prowokacja a ruscy to tchorzliwe cioty  jedni daja pefy drudzy dupy - nie wszystkim dogodzisz  Klotnia jak zawsze dazaca do nikad Ile ludzi tyle opinii
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Czemu od razu myślcie że z kosami czy tam tasakami latają/latamy ?
Wyjątki tylko ale to w każdej dziedzinie, w pracy są mendy, w szkole, w POlityce i w świecie kibicowskim itp.I tego nie da się zwalczyć.
Także mówienie o kibicach że to bandyci itp to jest obraza dla każdego z osobna.Bo w większości to normalne chłopaki lubiący dobrą zabawę w sensie hooliganki.Jest to normalne na całym świecie.
Coś mi się obiło o uszy nie wiem czy to prawda czy Ruski były zapraszane na wspólne grilowanie ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73 |
ruscy to tchorzliwe cioty  Nasi kibole mieli obronic Warszawe przed Ruskimi a skonczylo sie jak zawsze, ze ruski rzadzili u nas w stolicy, pomijam juz Wroclaw bo to latwy teren do zdobycia.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
ruscy to tchorzliwe cioty  Nasi kibole mieli obronic Warszawe przed Ruskimi a skonczylo sie jak zawsze, ze ruski rzadzili u nas w stolicy, pomijam juz Wroclaw bo to latwy teren do zdobycia. To gdzie byłeś ? Pewnie całowałeś się z kur.wa ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 25,529 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
ruscy to tchorzliwe cioty  Nasi kibole mieli obronic Warszawe przed Ruskimi a skonczylo sie jak zawsze, ze ruski rzadzili u nas w stolicy, pomijam juz Wroclaw bo to latwy teren do zdobycia. no to sie Eldo wkur... jak to przeczyta 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
oj boginek boginek obudz sie i wyjdz z domu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690
Joker
|
|
Joker
Dołączył: Jul 2002
Posty: 9,690 |
ruscy to tchorzliwe cioty  Nasi kibole mieli obronic Warszawe przed Ruskimi a skonczylo sie jak zawsze, ze ruski rzadzili u nas w stolicy, pomijam juz Wroclaw bo to latwy teren do zdobycia. tylko dla ciebie internetowy hoolsu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Mar 2005
Posty: 73 |
Taka prawda, pewnie internetowych kiboli boli, ale do Euro zyli we własnym swiecie myslac ze rzadza w Europie, pora zejsc na ziemie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
boginek mogę wiedzieć skąd jesteś ? pewnie z tej zabitej dechami dziury Niecieczy co powiało im ekstraklasą ale niestety czar prysł niestety, a tak blisko było a mieli podbić ekstraklasę, może jakieś puchary europejskie.Taki z Ciebie kibic, wygrałeś pewnie bilet z macdonalds i pierwszy wypad na mecz, fajnie wspomnienie, opowiesz dzieciom jak będziesz je miał chyba że już masz, jak to wyglądało w 2012 roku na EURO w POlsce, jak to Ruski pozmiatały Polaków w ich własnym kraju bolszewiku smile.
Bez napinki, idę strugać ziemniaki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
Conrad, ale dlaczego przejmuesz sie tym co pisza w Portugalii czy gdziekolwiek indziej? polski kompleks zascianka
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514 |
widzę że boginek to niezły ananasek  do wszystkich obrońców ruskich i cisnących że Nasi to bydło co bije "Januszy" i "Andrzejów" a raczej jakiegoś Andrieja i Misze,jedno pytanie,mianowicie dlaczego nikt nie bije(w 99%) Czechów,Hiszpanów,Irlandczyków,Włochów,Francuzów,Greków,Holendrów? Ruskie,Angole i Niemcy nigdy nie będą tu mile widziani,tym bardziej jak będą robić burdel i się panoszyć.Mamusie oszukasz,tatusia oszukasz,ale życia nie oszukasz.I dobrze. A co do Conrada i jego "płaczów" że dostają niewinni kibice,"gdzie drwa robią,tam wióry lecą",u nas pikniki też dostawały po pyskach i jakoś ruskie ich pewnie nie żałują A bankowo mu chodzi o ten filmik już dobrze znany,gdzie ekipa wpada w ogródek piwny i obrywa tam 2 zwykłych kibiców,tylko ze za nimi w knajpie zabarykadowała się ekipa Zenita która pierwsza(!!!) nawoływała do "tańców" ale jak zobaczyła ekipę która podjęła rękawice,to stać ich było tylko na zabarykadowanie się w restauracji i rzucanie krzesłami,kuflami i czym popadnie Co do dopingu,hmm ostatnie mecze na jakich byłem to Usa w Krakowie,Hiszpania w Murcii,Australia w Krakowie i Niemcy w Gdańsku,nie muszę chyba dodawać gdzie był najlepszy doping ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|