Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 24 z 47 1 2 22 23 24 25 26 46 47
Piostar #5403696 15/06/2012 03:24
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
hunters czytasz co ja pisze ? ch.. ci do tego czym kto sie zajmuje jak nie przeszkadza nikomu w cieszeniu sie tym EURO itd , jakie bicie 10/1 ? co ty bierzesz ?

Bonus: Unibet
Piostar #5403702 15/06/2012 03:26
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Co nie przeszkadza? Właśnie we wtorek wjebaliście się w Euro, rozumiesz to do kur,wy nędzy?

Piostar #5403704 15/06/2012 03:27
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Nie mówię tylko o naszej hołocie. Mam na myśli i kacapów, żeby zaraz nie było zbędnego smęcenia ....

Piostar #5403707 15/06/2012 03:28
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
laugh wroc do poprzednich postow I PRZECZYTAJ CO NAPISALEM - zwisa mi co robila mlodziez z Legii i reszty, ZWISA ale ich nie krytykuje smile

hunters #5403713 15/06/2012 03:31
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Originally Posted by hunters
craax odkryjcie mordy, ściągnijcie kaptury bądźcie odważni pokazać te zakute mordy. Nie lejcie 10/1 leżących już na ziemi... Może wtedy będziecie w mniejszym stopniu oceniani jako nie bandyci, tylko pseudofrajerzy... W swoim świecie uważacie się za nie wiem kogo, na wzajem bronicie.... No bo k.rwa jak ma być inaczej nie? Swoi to swoi, ale uwierz nie każdy się tym jara jak WY. W końcu temat ma właściwą nazwę dlatego jest do przyjęcia.

Pozdro dla normalnych
wink

laugh

hunters #5403715 15/06/2012 03:31
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by hunters
Co nie przeszkadza? Właśnie we wtorek wjebaliście się w Euro, rozumiesz to do kur,wy nędzy?

o czym ty pier.......... czlowieku ????
najbardziej sie tutaj plujesz ze wszystkich nawet bardziej niz ci "kibole=bandyci"
ale ok postaram sie ten ostatni raz wykazac spokojem i zapytam

skoro jestes taki anty kibolom itd... itp... co powiesz na temat osiedlowych dresow ktorzy rozpier..... wszystko co maja po drodze ???

Tych kiboli jak to nazywasz ktorych znam nie rusza babci z torebka jak bedzie wracala z poczty, nie upierd... ci lusterka w aucie, nie ukradna twojemu dzieciakowi komorki itd... itp...

to ci nie przeszkadza ???????????????????????????????

Piostar #5403717 15/06/2012 03:31
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
życie depcze wyobraźnie

Piostar #5403718 15/06/2012 03:31
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Na filmiku, który nagrywałem już ze stadionowych schodów (podczas tych nieszczęsnych zajść) wyłapałem fajne zapytanie dziecka w tle (które stało obok-pewnie pytało ojca czy tam matkę nie wiem) i widziało te napierdalanie, race i inne fajerwerki przed stadionem. Cytuję: "... po co im to ...". Kuźwa nawet dziecko to rozumie, jednak WY nie laugh

craax #5403722 15/06/2012 03:32
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Originally Posted by craax
nam nie grozi udzial w mistrzostwach w Rosji wink
są zwyczjni kibice piłki, ktorzy jezdza na takie imprezy nawet jak nie gra ich repra. nie wiem nie byłem na poniatoszczaku ale skoro rusy jak piszesz odmawiali walki to po chuj ta zadyma. Bo zadyma była ukryć sie nie da i smrod zostaje, osobiscie nad tym mocno ubolewam (z resztą ubolewałem juz po losowaniu grup, nie pasowało mi to zestawienie i zazdroscilem Gdanskowi i Poznaniowi). Kibole (skoro juz to slowo weszlo do naszego jezyka) caly czas mowili ze sraja na euro bo to nie ich impreza wiec nie kumam czemu nie potraktowali tego jak meczu siatkowki. Pomijam fakt ze od poczatku uwazałem ze to debilny pomysł z tym marszem kibiców ruskich.

hunters #5403724 15/06/2012 03:32
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Originally Posted by hunters
Co nie przeszkadza? Właśnie we wtorek wjebaliście się w Euro, rozumiesz to do kur,wy nędzy?

Jakieśtam euro nie jest dla zdrowo myślących ludzi żadną świętością. Nie podniecaj się tak bo zmoczysz spodnie.

Piostar #5403725 15/06/2012 03:33
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
L
antimadrista
antimadrista
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
Wrzuc se filmik na fejsa, bedziesz mial wiecej wyswietlen.

Piostar #5403730 15/06/2012 03:34
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
H
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
H Offline
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
bolo_lacznik otóż to.... no ale zakute łby nie zrozumieją tego co rozumieją nawet dzieci laugh

hunters #5403731 15/06/2012 03:34
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by hunters
Na filmiku, który nagrywałem już ze stadionowych schodów (podczas tych nieszczęsnych zajść) wyłapałem fajne zapytanie dziecka w tle (które stało obok-pewnie pytało ojca czy tam matkę nie wiem) i widziało te napierdalanie, race i inne fajerwerki przed stadionem. Cytuję: "... po co im to ...". Kuźwa nawet dziecko to rozumie, jednak WY nie laugh

pojechales po calosci laugh


Piostar #5403734 15/06/2012 03:34
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
craxx zostaw chłopa , niektórzy są niereformowowalni , niech dalej żyje w swoim świecie i całuje się z ruskami i niemcami na ulicy wink

Piostar #5403739 15/06/2012 03:37
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
"zakute łby" - tak sie odzywa inteligenty, tolerancyjny, otwarty czlowiek wink

@hunters probuj czytac cale zdania i probuj starac sie je zrozumiec, drukowanymi nie chce pisac


olo1984 - chyba masz racje


OT - rewelacyjne zachowanie Irlandczykow

craax #5403748 15/06/2012 03:39
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
I
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
I Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Originally Posted by craax
OT - rewelacyjne zachowanie Irlandczykow

zawsze na poziomie piwo


Piostar #5403754 15/06/2012 03:41
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
hunter myśli że huligansy czytają ten temat

Piostar #5403755 15/06/2012 03:42
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Ajrisze dzisiaj na trybunach - szacun.

Nasi Janusze przy takim wyniku w połowie by gwizdali, a w połowie wychodziliby już ze stadionu.

Piostar #5403765 15/06/2012 03:46
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Wspaniałe chóralne śpiewy Irlandczyków, aż się łezka w oku kręci z tęsknoty za wspaniałymi chwilami na trybunach podczas meczów naszych dawnych Reprezentacji... Taka impreza, możliwość pokazania światu naszej pięknej kibicowskiej kultury to jak zwykle trzeba było kopiować zachodnioeuropejskie poprawniackie ideały frown Miejmy nadzieję, że piękne chwile jeszcze powrócą...

radeke #5403772 15/06/2012 03:51
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
no piknik na tych naszych meczach że aż źle sie robi

we wrocku bedzie pewnie jeszcze gorzej

swoją drogą kto tak wymyślił ze 3ci mecz gramy we wrocławiu czyli praktycznie u czechow ktorzy sie na stadionie juz dobrze zadomowili?

Strona 24 z 47 1 2 22 23 24 25 26 46 47

Moderatorzy  Biszop, rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, alfa, forty, Sensei, JelineK), 1,562 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,708
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1