|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
hunters czytasz co ja pisze ? ch.. ci do tego czym kto sie zajmuje jak nie przeszkadza nikomu w cieszeniu sie tym EURO itd , jakie bicie 10/1 ? co ty bierzesz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Co nie przeszkadza? Właśnie we wtorek wjebaliście się w Euro, rozumiesz to do kur,wy nędzy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Nie mówię tylko o naszej hołocie. Mam na myśli i kacapów, żeby zaraz nie było zbędnego smęcenia ....
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
 wroc do poprzednich postow I PRZECZYTAJ CO NAPISALEM - zwisa mi co robila mlodziez z Legii i reszty, ZWISA ale ich nie krytykuje 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
craax odkryjcie mordy, ściągnijcie kaptury bądźcie odważni pokazać te zakute mordy. Nie lejcie 10/1 leżących już na ziemi... Może wtedy będziecie w mniejszym stopniu oceniani jako nie bandyci, tylko pseudofrajerzy... W swoim świecie uważacie się za nie wiem kogo, na wzajem bronicie.... No bo k.rwa jak ma być inaczej nie? Swoi to swoi, ale uwierz nie każdy się tym jara jak WY. W końcu temat ma właściwą nazwę dlatego jest do przyjęcia. Pozdro dla normalnych  
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Co nie przeszkadza? Właśnie we wtorek wjebaliście się w Euro, rozumiesz to do kur,wy nędzy? o czym ty pier.......... czlowieku ???? najbardziej sie tutaj plujesz ze wszystkich nawet bardziej niz ci "kibole=bandyci" ale ok postaram sie ten ostatni raz wykazac spokojem i zapytam skoro jestes taki anty kibolom itd... itp... co powiesz na temat osiedlowych dresow ktorzy rozpier..... wszystko co maja po drodze ??? Tych kiboli jak to nazywasz ktorych znam nie rusza babci z torebka jak bedzie wracala z poczty, nie upierd... ci lusterka w aucie, nie ukradna twojemu dzieciakowi komorki itd... itp... to ci nie przeszkadza ???????????????????????????????
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
Na filmiku, który nagrywałem już ze stadionowych schodów (podczas tych nieszczęsnych zajść) wyłapałem fajne zapytanie dziecka w tle (które stało obok-pewnie pytało ojca czy tam matkę nie wiem) i widziało te napierdalanie, race i inne fajerwerki przed stadionem. Cytuję: "... po co im to ...". Kuźwa nawet dziecko to rozumie, jednak WY nie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382 |
nam nie grozi udzial w mistrzostwach w Rosji  są zwyczjni kibice piłki, ktorzy jezdza na takie imprezy nawet jak nie gra ich repra. nie wiem nie byłem na poniatoszczaku ale skoro rusy jak piszesz odmawiali walki to po chuj ta zadyma. Bo zadyma była ukryć sie nie da i smrod zostaje, osobiscie nad tym mocno ubolewam (z resztą ubolewałem juz po losowaniu grup, nie pasowało mi to zestawienie i zazdroscilem Gdanskowi i Poznaniowi). Kibole (skoro juz to slowo weszlo do naszego jezyka) caly czas mowili ze sraja na euro bo to nie ich impreza wiec nie kumam czemu nie potraktowali tego jak meczu siatkowki. Pomijam fakt ze od poczatku uwazałem ze to debilny pomysł z tym marszem kibiców ruskich.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2005
Posty: 4,824 |
Co nie przeszkadza? Właśnie we wtorek wjebaliście się w Euro, rozumiesz to do kur,wy nędzy? Jakieśtam euro nie jest dla zdrowo myślących ludzi żadną świętością. Nie podniecaj się tak bo zmoczysz spodnie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
Wrzuc se filmik na fejsa, bedziesz mial wiecej wyswietlen.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,665 |
bolo_lacznik otóż to.... no ale zakute łby nie zrozumieją tego co rozumieją nawet dzieci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
Na filmiku, który nagrywałem już ze stadionowych schodów (podczas tych nieszczęsnych zajść) wyłapałem fajne zapytanie dziecka w tle (które stało obok-pewnie pytało ojca czy tam matkę nie wiem) i widziało te napierdalanie, race i inne fajerwerki przed stadionem. Cytuję: "... po co im to ...". Kuźwa nawet dziecko to rozumie, jednak WY nie pojechales po calosci 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 7,377 |
craxx zostaw chłopa , niektórzy są niereformowowalni , niech dalej żyje w swoim świecie i całuje się z ruskami i niemcami na ulicy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
"zakute łby" - tak sie odzywa inteligenty, tolerancyjny, otwarty czlowiek @hunters probuj czytac cale zdania i probuj starac sie je zrozumiec, drukowanymi nie chce pisac olo1984 - chyba masz racje OT - rewelacyjne zachowanie Irlandczykow
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 11,876 |
OT - rewelacyjne zachowanie Irlandczykow zawsze na poziomie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
hunter myśli że huligansy czytają ten temat
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 27,489 |
Ajrisze dzisiaj na trybunach - szacun.
Nasi Janusze przy takim wyniku w połowie by gwizdali, a w połowie wychodziliby już ze stadionu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Jan 2008
Posty: 2,211 |
Wspaniałe chóralne śpiewy Irlandczyków, aż się łezka w oku kręci z tęsknoty za wspaniałymi chwilami na trybunach podczas meczów naszych dawnych Reprezentacji... Taka impreza, możliwość pokazania światu naszej pięknej kibicowskiej kultury to jak zwykle trzeba było kopiować zachodnioeuropejskie poprawniackie ideały  Miejmy nadzieję, że piękne chwile jeszcze powrócą...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
no piknik na tych naszych meczach że aż źle sie robi
we wrocku bedzie pewnie jeszcze gorzej
swoją drogą kto tak wymyślił ze 3ci mecz gramy we wrocławiu czyli praktycznie u czechow ktorzy sie na stadionie juz dobrze zadomowili?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|