"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11
#54061 03/03/2004 16:00
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
?
stranger
stranger
? Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
Jak unibet traktuje skreczowane mecze w teniasa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#54062 03/03/2004 16:24
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
[
solus contra omnes
solus contra omnes
[ Offline
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
Quote
Oryginalnie wysłał ?dlaczego?:
[qb]Jak unibet traktuje skreczowane mecze w teniasa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb]
Zakład jest ważny, jeśli przynajmniej jeden set zostanie dokończony, a w innym wypadku zakład uznany jest za nieważny.

#54063 04/03/2004 03:32
Dołączył: May 2002
Posty: 400
P
addict
addict
P Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 400
Działa wam w tej chwili Unibet?

#54064 04/03/2004 03:37
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
Otórz ****a niedziała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> znowu jakies jaja robią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> juz sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: chce ich awariami!!!!!!!!!

#54065 04/03/2004 04:01
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
M
enthusiast
enthusiast
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
byla informacja na stronie ze maja miec przerwe techniczna okolo 2 h od 23.30

#54066 04/03/2004 16:18
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
S
veteran
veteran
S Offline
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
unibet wysyła mailedo użytkowników ,że juz wszystko cacy jest...ale niestety, to chyba tylko ich pobożne życzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#54067 05/03/2004 02:47
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4
Mam małe pytanko. Czy unibet wystawia w swojej ofercie mecze polskiej ligi piłkarskiej.

#54068 05/03/2004 02:48
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
L
old hand
old hand
L Offline
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
tak

#54069 05/03/2004 02:57
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4
D
stranger
stranger
D Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4
Dzięki

#54070 06/03/2004 02:56
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
K
stranger
stranger
K Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
czy ktoś mam mecza do obstawienia n ajutro czekam na gg 4156129 może sie dogadamy

#54071 06/03/2004 08:39
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec tu napisze i bede oczekiwal odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mianowicie zamierzam grac w internetowych bukach, mam konto w mBank i Inteligo i majc karte Vise Elctron nie mam przeciez mozliwosci dokonywania oplat w sklepach internetowych itp., wnioskuje wiec ze bedzie problem z bukami w sieci...:&#0124;
Na koniec jeszcze zapytam czy dobrze jestem doinformowany ze w polskiej wersji wystepuja www.expekt.pl [expekt.pl] lub unibet.com.pl lub betadnwin.com oraz Parbet, Intertops oraz Admiral? Rozumiem ze te firmy z Polska nic nie maja wspolnego tyle ze stronke maja spolszczona? Jesli tak to czy cala masa innych "sieciowych bukow" jest otwarta dla polskiego klienta?
Gdzie sie zapisac? Gdzie warto grac? Glownie obstawiac bede hokej (rodzimej ligi PLH chba nigdzie nie znajde?) oraz przypadkowo inne dyscypliny...

#54072 06/03/2004 10:23
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
mając vise electron z inteligo mozesz wpłacac do buków. jest ona kartą do placenia w necie. natomiast co do mbanku to trzeba wyrobic tam specjalna ekarte (25 zł na rok) i nią dopiero mozna działac w sieci.
co do buka to praktycznie do kazdego mozna wpłacic pieniądze, trzeba sie tylko zapoznac ze sposobami wpłat/wypłat. wybrać musisz sobie go samemu, gdyz rózne buki preferuja rózne dyscypliny a przez to i kursy na dane zdarzenie u jednego sa wieksze a u drugiego bedą juz sporo nizsze
pozdro

#54073 06/03/2004 16:41
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
S
newbie
newbie
S Offline
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
Ale widzzse najwiecej ludzi zdecydowalo sie na expekta...
Ja jak juz mowielm glownie hokej i pilke bede obstawial...
Konto w Inteligo i mBanku mam juz od chyba 2 lat. Tylke ze nie trzymam tam kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiem dokladnie co tam sie porobilo ale z tego co slyszalem to juz nie jest tak rozowo jak na poczatku, pomjajc % to chyba zaczeli tez juz liczyc za obluge konta, mam na mysli np. przelewy itp.

#54074 09/03/2004 18:53
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
M
journeyman
journeyman
M Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
i znów coś Unibet nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#54075 09/03/2004 19:28
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Mam problem. Z jednej stronu unibet pisze ze wplacajac 100 otrzymuje 200, a z drugiej po wejsciu w depozyt, ze minimalna wplata to 200 PLN. Wiec jak to jest?

#54076 09/03/2004 19:48
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
mam pytanie które się wpisuje jako numer konta ?
Fortis Poland
Firstclear Ltd. 16001127
3012-283820-080
czy
Kredyt Bank
Firstclear Ltd. -
42 1500 1012 1210 1011 9466 0000
??

#54077 09/03/2004 20:00
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Heh tym razem znalazles sie we wlasciwym miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja wplacalem do Kredyt Banku czyli ten drugi numer i wszystko bylo OK. Skseruj kwitek z Banku (ew Poczty- ale lepiej wplacaj w banku) i wyslij do nich mailem podajac w mailu swoj numer i od razu popros o dopisanie bonusu. Podwojona kaske bedziesz mial w ciagu godzinki (ja mialem po 15 minutach. Pozdro

Narodowe Odrodzenie Polski

#54078 09/03/2004 20:01
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Heh tym razem znalazles sie we wlasciwym miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja wplacalem do Kredyt Banku czyli ten drugi numer i wszystko bylo OK. Skseruj kwitek z Banku (ew Poczty- ale lepiej wplacaj w banku) i wyslij do nich mailem podajac w mailu swoj numer i od razu popros o dopisanie bonusu. Podwojona kaske bedziesz mial w ciagu godzinki (ja mialem po 15 minutach. Pozdro

Narodowe Odrodzenie Polski[/qb]
siema hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze że teraz mi się udało ale ja chcem wpłacić przez mbank

#54079 09/03/2004 20:06
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
Jesli masz ekarte to lepiej nia.

#54080 09/03/2004 20:10
Dołączył: May 2003
Posty: 867
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: May 2003
Posty: 867
Quote
Oryginalnie wysłał Michauek:
[qb]Jesli masz ekarte to lepiej nia.[/qb]
niestety narazie tylko ją zamówiłem i teraz oczekuję

Strona 7 z 11 1 2 5 6 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, ANZELMO, Lukasz111, aker, forty, 11kera11), 2,809 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,359
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1