|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Feb 2004
Posty: 16 |
Jak unibet traktuje skreczowane mecze w teniasa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883
solus contra omnes
|
|
solus contra omnes
Dołączył: Feb 2002
Posty: 3,883 |
Oryginalnie wysłał ?dlaczego?: [qb]Jak unibet traktuje skreczowane mecze w teniasa? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> [/qb] Zakład jest ważny, jeśli przynajmniej jeden set zostanie dokończony, a w innym wypadku zakład uznany jest za nieważny.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 400
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2002
Posty: 400 |
Działa wam w tej chwili Unibet?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Jan 2004
Posty: 36 |
Otórz ****a niedziała <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> znowu jakies jaja robią <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> juz sie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke: chce ich awariami!!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Dec 2003
Posty: 305 |
byla informacja na stronie ze maja miec przerwe techniczna okolo 2 h od 23.30
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Mar 2003
Posty: 1,405 |
unibet wysyła mailedo użytkowników ,że juz wszystko cacy jest...ale niestety, to chyba tylko ich pobożne życzenie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4 |
Mam małe pytanko. Czy unibet wystawia w swojej ofercie mecze polskiej ligi piłkarskiej.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Dec 2002
Posty: 877 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2003
Posty: 4 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 6 |
czy ktoś mam mecza do obstawienia n ajutro czekam na gg 4156129 może sie dogadamy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41 |
Nie chcialem zakladac nowego tematu wiec tu napisze i bede oczekiwal odpowiedzi <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Mianowicie zamierzam grac w internetowych bukach, mam konto w mBank i Inteligo i majc karte Vise Elctron nie mam przeciez mozliwosci dokonywania oplat w sklepach internetowych itp., wnioskuje wiec ze bedzie problem z bukami w sieci...:| Na koniec jeszcze zapytam czy dobrze jestem doinformowany ze w polskiej wersji wystepuja www.expekt.pl [ expekt.pl] lub unibet.com.pl lub betadnwin.com oraz Parbet, Intertops oraz Admiral? Rozumiem ze te firmy z Polska nic nie maja wspolnego tyle ze stronke maja spolszczona? Jesli tak to czy cala masa innych "sieciowych bukow" jest otwarta dla polskiego klienta? Gdzie sie zapisac? Gdzie warto grac? Glownie obstawiac bede hokej (rodzimej ligi PLH chba nigdzie nie znajde?) oraz przypadkowo inne dyscypliny...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 2,502 |
mając vise electron z inteligo mozesz wpłacac do buków. jest ona kartą do placenia w necie. natomiast co do mbanku to trzeba wyrobic tam specjalna ekarte (25 zł na rok) i nią dopiero mozna działac w sieci. co do buka to praktycznie do kazdego mozna wpłacic pieniądze, trzeba sie tylko zapoznac ze sposobami wpłat/wypłat. wybrać musisz sobie go samemu, gdyz rózne buki preferuja rózne dyscypliny a przez to i kursy na dane zdarzenie u jednego sa wieksze a u drugiego bedą juz sporo nizsze pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41
newbie
|
|
newbie
Dołączył: Oct 2001
Posty: 41 |
Ale widzzse najwiecej ludzi zdecydowalo sie na expekta... Ja jak juz mowielm glownie hokej i pilke bede obstawial... Konto w Inteligo i mBanku mam juz od chyba 2 lat. Tylke ze nie trzymam tam kasy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Nie wiem dokladnie co tam sie porobilo ale z tego co slyszalem to juz nie jest tak rozowo jak na poczatku, pomjajc % to chyba zaczeli tez juz liczyc za obluge konta, mam na mysli np. przelewy itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Nov 2003
Posty: 61 |
i znów coś Unibet nie działa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Mam problem. Z jednej stronu unibet pisze ze wplacajac 100 otrzymuje 200, a z drugiej po wejsciu w depozyt, ze minimalna wplata to 200 PLN. Wiec jak to jest?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
mam pytanie które się wpisuje jako numer konta ? Fortis Poland Firstclear Ltd. 16001127 3012-283820-080 czy Kredyt Bank Firstclear Ltd. - 42 1500 1012 1210 1011 9466 0000 ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Heh tym razem znalazles sie we wlasciwym miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja wplacalem do Kredyt Banku czyli ten drugi numer i wszystko bylo OK. Skseruj kwitek z Banku (ew Poczty- ale lepiej wplacaj w banku) i wyslij do nich mailem podajac w mailu swoj numer i od razu popros o dopisanie bonusu. Podwojona kaske bedziesz mial w ciagu godzinki (ja mialem po 15 minutach. Pozdro
Narodowe Odrodzenie Polski
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Heh tym razem znalazles sie we wlasciwym miejscu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Ja wplacalem do Kredyt Banku czyli ten drugi numer i wszystko bylo OK. Skseruj kwitek z Banku (ew Poczty- ale lepiej wplacaj w banku) i wyslij do nich mailem podajac w mailu swoj numer i od razu popros o dopisanie bonusu. Podwojona kaske bedziesz mial w ciagu godzinki (ja mialem po 15 minutach. Pozdro
Narodowe Odrodzenie Polski[/qb] siema hehe <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> dobrze że teraz mi się udało ale ja chcem wpłacić przez mbank
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 696 |
Jesli masz ekarte to lepiej nia.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2003
Posty: 867
old hand
|
|
old hand
Dołączył: May 2003
Posty: 867 |
Oryginalnie wysłał Michauek: [qb]Jesli masz ekarte to lepiej nia.[/qb] niestety narazie tylko ją zamówiłem i teraz oczekuję
|
|
|
Link skopiowany do schowka