Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11
#54101 15/03/2004 00:41
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
A
Pooh-Bah
Pooh-Bah
A Offline
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
obrocic pieciokrotnie oznacza, ze musisz obstawic lacznie za 1500 zl a nie 2500 np. piec razy za 300 zl po kursach 1.10 (czyli tzw. teoretyczne pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) itd.

Bonus: Unibet
#54102 15/03/2004 02:21
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
Premią należy obrócić pięciokrotnie, aby można było dokonać wypłaty wygranych.

Tak wiec na moj rozum- skoro premia to 100zł, to wystarczy obstawic zaklady za ogolna sume 500zł i mozna juz wyplacac kaske.

#54103 15/03/2004 03:48
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
buhahaha to ich chyba po*******!!!!!
albo wy nie macie racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
to byłoby chyba bezsensu-nie sądzicie?? zaduże ryzyko!!! a nie chodzi czasem może o to by premią obrócić pięciokrotnie znaczy się że trzeba ugrac przykładowo te 500 zł ??? np grając za niższe stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
bo ja tam bym dziekował stracic tyle kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo wiecie jak czasami kursy 1,1 wchodza itp.

#54104 15/03/2004 07:06
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Q
veteran
veteran
Q Offline
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
Ogólna suma zaryzykowanych pieniędzy musi się równać co najmniej pięciokrotności bonusu+depozytu.

#54105 15/03/2004 12:19
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
Quote
Oryginalnie wysłał qwerty:
[qb]Ogólna suma zaryzykowanych pieniędzy musi się równać co najmniej pięciokrotności bonusu+depozytu.[/qb]
dlaczego piszesz takie bzdury skoro w regulaminie jak byk napisane jest: "Premią należy obrócić pięciokrotnie, aby można było dokonać wypłaty wygranych." Obrocic nalezy premia, a nie depozytem czyli jak zrobisz zaklady ktore w sumie po kilku dniach dadzą 500zł to bedziesz mogl wyplacic sobie to co Ci zostanie na kontcie.

#54106 15/03/2004 14:12
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
dostalem wlasnie emaila z unibetu: oto tresc:
Witamy serdecznie!

"Chodzi tu o łaczną sumę stawek przed dokonaniem pierwszej wypłaty.

W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy zadzwonić.



Pozdrawiamy,

Biuro Obsługi Klienta "

#54107 15/03/2004 15:12
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
A
enthusiast
enthusiast
A Offline
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
dostałem takiego maila:
"Witamy serdecznie!

Przepraszamy za nieporozumienie. Warunki promocji są proste. Klient który otrzymał premię musi przed dokonaniem pierwszej wypłaty obstawić zakłady sportowe na łączną sumę stawek równą conajmniej 5-krotnej wartości premii. Dla przykładu jeżeli otrzymał Pan premię 100PLN to musi Pan obstawić zakłady na łączną sumę 500PLN przed dokonaniem pierwszej wypłaty."

i teraz to juz zupełnie nic nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy mam ryzykowac stawiając np. vabanque?? czy mam tylko ugrac te 500 zł przy np. dziesiątkach zakładów w nieokreślonym czasie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
pozdro

#54108 15/03/2004 18:15
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
T
stranger
stranger
T Offline
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
a ja nie rozumiem czego Ty nie rozumiesz. dla mnie (i jestem pewny ze dla wiekszosci rowniez) jest wszsytko jasne

#54109 15/03/2004 20:25
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
Musisz postawic 500zl "va banque". Minimum 15 typow na kuponie.

Jakbys mial problem z selekcja to odsylam tu:
https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=001606

#54110 15/03/2004 20:52
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
Quote
Oryginalnie wysłał zbrochu:
[qb]Musisz postawic 500zl "va banque". Minimum 15 typow na kuponie.

Jakbys mial problem z selekcja to odsylam tu:
https://www.mecz.pl/cgi-local/ultimatebb.cgi?ubb=get_topic;f=2;t=001606 [/qb]
Zbrochu, przestań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> aż mnie brzuch rozbolał od śmiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#54111 16/03/2004 00:54
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
chcialbym sie poradzic was w sprawie Unibetu wlasnie w sobote zalozylem konto i wyslalem 100 zl na depozyt ale nie zauwazylem ze przy zakladaniu konta nie zmienilem waluty i mam konto w euro a wysalem 100 zl wiec wyslalem skan z przelewu i napisalem kiedy mi dadza te pieniadze na moje konto a oni mi odpisali
Niestety, kwit nie może być zaakceptowany gdyż nasz numer konta nie jest właściwy. Podany numer jest na walutę euro i prawdopodobnie przelew zostanie zwrócony. nasze numery kont złotówkowych to:
wiec chcialem was zapytac jaka jest szansa ze zwroca mi te pieniadze a na pzrelewie podalem swoje nazwisko i adres i numer telefonu

#54112 16/03/2004 01:18
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
Zwroca Ci pieniadze bez problemu. Poczekaj max 4 dni - nie ma sie co martwic

#54113 16/03/2004 01:44
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
Quote
Oryginalnie wysłał toml:
[qb]"Premią należy obrócić pięciokrotnie, aby można było dokonać wypłaty wygranych."

Tak wiec na moj rozum- skoro premia to 100zł, to wystarczy obstawic zaklady za ogolna sume 500zł i mozna juz wyplacac kaske.[/qb]
A tak nie wystarczy zrobić:
100 + 100 bonus
1. 100 na 1 kurs 1,9 i to samo zdarzenie na 2 1,9 i zostaje 190
2. 95 1 1,9 95 2 1,9 zostaje 180,5
3. 90,25 .........
4...........
5............ i zostaje nam 154 zl??
I obrucilismy całą kasą 5 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ??

#54114 16/03/2004 01:56
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Quote
Oryginalnie wysłał zbrochu:
[qb]Zwroca Ci pieniadze bez problemu. Poczekaj max 4 dni - nie ma sie co martwic[/qb]
dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
mam tak nadzieje ze mi zweoca a jak jzu je dostane to wysle juz na prawdziwe konto zlotowkowe i zaczne grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#54115 16/03/2004 18:18
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
no i dzis mam juz mije pieniadze i zaraz je wplace szybcy sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#54116 16/03/2004 18:50
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
orginalnie wysłał Smeagol_
Quote
quote:
--------------------------------------------------------------------------------
Oryginalnie wysłał toml:
"Premią należy obrócić pięciokrotnie, aby można było dokonać wypłaty wygranych."

Tak wiec na moj rozum- skoro premia to 100zł, to wystarczy obstawic zaklady za ogolna sume 500zł i mozna juz wyplacac kaske.
--------------------------------------------------------------------------------

A tak nie wystarczy zrobić:
100 + 100 bonus
1. 100 na 1 kurs 1,9 i to samo zdarzenie na 2 1,9 i zostaje 190
2. 95 1 1,9 95 2 1,9 zostaje 180,5
3. 90,25 .........
4...........
5............ i zostaje nam 154 zl??
I obrucilismy całą kasą 5 razy ??
--------------------------------------------------------------------------------
To jest zaje....y motyw , tylko że zostaje nam 171!! (zarobić na czysto można 71zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:

#54117 16/03/2004 19:28
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
To głupota, która może doprowadzić do konfiskaty bonusu, a w przypadku większej ilości takich przypadków do likwidacji promocji dla Polaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:

#54118 16/03/2004 19:35
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199
Likes: 9
Mozesz tak zrobic ale najlepiej u 2 bukow graj to samo zdarzenie. Wtedy tez wyjdziesz na plus i zarazem nie wzbudzisz podejrzen co do bonusa. Jak znajdziesz dobre linie i bedziesz mial troche szczescia to jeszcze wygrasz tu i tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#54119 16/03/2004 21:51
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
R
member
member
R Offline
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
Orginalnie wysłał cyborg:
Quote
To głupota, która może doprowadzić do konfiskaty bonusu, a w przypadku większej ilości takich przypadków do likwidacji promocji dla Polaków
--------------------------------------------------------------------------------
Sorry, ale czy gdzieś pisze że takie stawianie jest niedozwolone i prowadzi do konfiskaty bonusu?. Buki nas rżną ciągle a my nie możemy wygrać coś przez ich nie dopatrzenie??

#54120 17/03/2004 02:22
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
C
old hand
old hand
C Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
Bukmacher zawsze ma prawo podziękować Tobie za wspólpracę. Zamkną konto oddadzą stówkę i tyle. Dużo inteligentniejszy jest sposób podany przez rymoholika.

Strona 9 z 11 1 2 7 8 9 10 11

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, Akhu, burbon, forty, Sensei, rymoholik), 1,907 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,309
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1