|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2003
Posty: 2,462 |
obrocic pieciokrotnie oznacza, ze musisz obstawic lacznie za 1500 zl a nie 2500 np. piec razy za 300 zl po kursach 1.10 (czyli tzw. teoretyczne pewniaki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> ) itd.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7 |
Premią należy obrócić pięciokrotnie, aby można było dokonać wypłaty wygranych.
Tak wiec na moj rozum- skoro premia to 100zł, to wystarczy obstawic zaklady za ogolna sume 500zł i mozna juz wyplacac kaske.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
buhahaha to ich chyba po*******!!!!! albo wy nie macie racji <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> to byłoby chyba bezsensu-nie sądzicie?? zaduże ryzyko!!! a nie chodzi czasem może o to by premią obrócić pięciokrotnie znaczy się że trzeba ugrac przykładowo te 500 zł ??? np grając za niższe stawki <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo ja tam bym dziekował stracic tyle kaski <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> bo wiecie jak czasami kursy 1,1 wchodza itp.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2001
Posty: 1,231 |
Ogólna suma zaryzykowanych pieniędzy musi się równać co najmniej pięciokrotności bonusu+depozytu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7 |
Oryginalnie wysłał qwerty: [qb]Ogólna suma zaryzykowanych pieniędzy musi się równać co najmniej pięciokrotności bonusu+depozytu.[/qb] dlaczego piszesz takie bzdury skoro w regulaminie jak byk napisane jest: "Premią należy obrócić pięciokrotnie, aby można było dokonać wypłaty wygranych." Obrocic nalezy premia, a nie depozytem czyli jak zrobisz zaklady ktore w sumie po kilku dniach dadzą 500zł to bedziesz mogl wyplacic sobie to co Ci zostanie na kontcie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7 |
dostalem wlasnie emaila z unibetu: oto tresc: Witamy serdecznie!
"Chodzi tu o łaczną sumę stawek przed dokonaniem pierwszej wypłaty.
W razie jakichkolwiek wątpliwości prosimy zadzwonić.
Pozdrawiamy,
Biuro Obsługi Klienta "
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2003
Posty: 237 |
dostałem takiego maila: "Witamy serdecznie!
Przepraszamy za nieporozumienie. Warunki promocji są proste. Klient który otrzymał premię musi przed dokonaniem pierwszej wypłaty obstawić zakłady sportowe na łączną sumę stawek równą conajmniej 5-krotnej wartości premii. Dla przykładu jeżeli otrzymał Pan premię 100PLN to musi Pan obstawić zakłady na łączną sumę 500PLN przed dokonaniem pierwszej wypłaty."
i teraz to juz zupełnie nic nie wiem <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy mam ryzykowac stawiając np. vabanque?? czy mam tylko ugrac te 500 zł przy np. dziesiątkach zakładów w nieokreślonym czasie? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> pozdro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Mar 2004
Posty: 7 |
a ja nie rozumiem czego Ty nie rozumiesz. dla mnie (i jestem pewny ze dla wiekszosci rowniez) jest wszsytko jasne
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2003
Posty: 1,066 |
Zbrochu, przestań <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> aż mnie brzuch rozbolał od śmiechu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
chcialbym sie poradzic was w sprawie Unibetu wlasnie w sobote zalozylem konto i wyslalem 100 zl na depozyt ale nie zauwazylem ze przy zakladaniu konta nie zmienilem waluty i mam konto w euro a wysalem 100 zl wiec wyslalem skan z przelewu i napisalem kiedy mi dadza te pieniadze na moje konto a oni mi odpisali Niestety, kwit nie może być zaakceptowany gdyż nasz numer konta nie jest właściwy. Podany numer jest na walutę euro i prawdopodobnie przelew zostanie zwrócony. nasze numery kont złotówkowych to: wiec chcialem was zapytac jaka jest szansa ze zwroca mi te pieniadze a na pzrelewie podalem swoje nazwisko i adres i numer telefonu
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2003
Posty: 301 |
Zwroca Ci pieniadze bez problemu. Poczekaj max 4 dni - nie ma sie co martwic
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Feb 2004
Posty: 320 |
Oryginalnie wysłał toml: [qb]"Premią należy obrócić pięciokrotnie, aby można było dokonać wypłaty wygranych."
Tak wiec na moj rozum- skoro premia to 100zł, to wystarczy obstawic zaklady za ogolna sume 500zł i mozna juz wyplacac kaske.[/qb] A tak nie wystarczy zrobić: 100 + 100 bonus 1. 100 na 1 kurs 1,9 i to samo zdarzenie na 2 1,9 i zostaje 190 2. 95 1 1,9 95 2 1,9 zostaje 180,5 3. 90,25 ......... 4........... 5............ i zostaje nam 154 zl?? I obrucilismy całą kasą 5 razy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
Oryginalnie wysłał zbrochu: [qb]Zwroca Ci pieniadze bez problemu. Poczekaj max 4 dni - nie ma sie co martwic[/qb] dzieki za odpowiedz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo: mam tak nadzieje ze mi zweoca a jak jzu je dostane to wysle juz na prawdziwe konto zlotowkowe i zaczne grac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2004
Posty: 5,972 |
no i dzis mam juz mije pieniadze i zaraz je wplace szybcy sa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193 |
orginalnie wysłał Smeagol_ quote: -------------------------------------------------------------------------------- Oryginalnie wysłał toml: "Premią należy obrócić pięciokrotnie, aby można było dokonać wypłaty wygranych."
Tak wiec na moj rozum- skoro premia to 100zł, to wystarczy obstawic zaklady za ogolna sume 500zł i mozna juz wyplacac kaske. --------------------------------------------------------------------------------
A tak nie wystarczy zrobić: 100 + 100 bonus 1. 100 na 1 kurs 1,9 i to samo zdarzenie na 2 1,9 i zostaje 190 2. 95 1 1,9 95 2 1,9 zostaje 180,5 3. 90,25 ......... 4........... 5............ i zostaje nam 154 zl?? I obrucilismy całą kasą 5 razy ?? -------------------------------------------------------------------------------- To jest zaje....y motyw , tylko że zostaje nam 171!! (zarobić na czysto można 71zł <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ) <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />iwo:
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
To głupota, która może doprowadzić do konfiskaty bonusu, a w przypadku większej ilości takich przypadków do likwidacji promocji dla Polaków <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />uke:
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199 Likes: 9
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2001
Posty: 24,199 Likes: 9 |
Mozesz tak zrobic ale najlepiej u 2 bukow graj to samo zdarzenie. Wtedy tez wyjdziesz na plus i zarazem nie wzbudzisz podejrzen co do bonusa. Jak znajdziesz dobre linie i bedziesz mial troche szczescia to jeszcze wygrasz tu i tam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2003
Posty: 193 |
Orginalnie wysłał cyborg: To głupota, która może doprowadzić do konfiskaty bonusu, a w przypadku większej ilości takich przypadków do likwidacji promocji dla Polaków -------------------------------------------------------------------------------- Sorry, ale czy gdzieś pisze że takie stawianie jest niedozwolone i prowadzi do konfiskaty bonusu?. Buki nas rżną ciągle a my nie możemy wygrać coś przez ich nie dopatrzenie??
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2002
Posty: 712 |
Bukmacher zawsze ma prawo podziękować Tobie za wspólpracę. Zamkną konto oddadzą stówkę i tyle. Dużo inteligentniejszy jest sposób podany przez rymoholika.
|
|
|
Link skopiowany do schowka