|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809 |
Być może juz było opisywane.
Jak to u nich jest z rejestracją, przysyłają hasło na maila 6 znaków, a przy logowaniu trzeba podać maksymalnie 4 znaki, po 3-krotnym "błednie" wpisanym/wklejonym haśle z maila account is locked. Przesylaja na majla PIN 4znakowy, tak bylo u mnie,
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
member
|
|
member
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110 |
Nowa promocja:
"Love to be a Loser! Pay in up to 100 Euros and place a bet in our Freebet section. If you lose the bet we will refund your stake up to 100 Euros. If you win – you win! Find out more!
If you want to place a Freebet, please make a deposit of up to 100 Euros. Once your account has been credited, place your Freebet (you find the selection in the menu tree on the left hand side of the website). As this is a very special offer, you can only place one Freebet. Should you have placed more Freebets or should have forgotten to make the necessary deposit, we will simply return the stake to your betting account. If you lose the Freebet, you are a lucky loser, as we will credit the stake back into your account and you can use it again for normal betting on all other bets offered, except the Freebet. Very important: You have to send us an email in case the Freebet is lost and we will credit the stake within 24 hours after receipt of the email. If you win, you are a lucky winner and you can use the stake and the winnings to continue betting on all other events except the Freebets. Please note that you have to turn-over stake and winnings (if applicable) three times on odds higher than 1.5 in order to claim a withdrawal. Good luck! "
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 189
member
|
|
member
Dołączył: May 2005
Posty: 189 |
moglby ktos rpzetlumaczyc?:)
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
obsługują mb lub neteller? czy tez tylko karta?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332 |
mozecie postawic jakis zaklad? jak wybieram jakis zaklad to u mnie niema zadnej reakcji a jak u was
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
próbowałem wypłacić dzisiaj wygrana z free beta, pojawia mi się komunikat "your entry mustbe an integer (e.g.22)!". poczytałem regulamin i wygląda na to że muszę obrócić trzykrotnie wygraną trafiłem remis Schalke za 3,3(kiedy normalne kursy były w okolicach 4). Szlag mnie trafił!.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
próbowałem wypłacić dzisiaj wygrana z free beta, pojawia mi się komunikat "your entry mustbe an integer (e.g.22)!". poczytałem regulamin i wygląda na to że muszę obrócić trzykrotnie wygraną trafiłem remis Schalke za 3,3(kiedy normalne kursy były w okolicach 4). Szlag mnie trafił!. a moze wrzuc sobie to przynajmniej do translatora albo poszukaj w slowniku co znaczy magiczne slowko INTEGER!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" /> niektorzy to musza miec wszystko podane na tacy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
To może podasz mi na tacy?
Możesz mnie poinformować o co chodzi w tym komunikacie?
Nie rozumiem twojego oburzenia?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Wiem co znaczy słówko integer, podejrzewam tylko że nie pozwalają mi wypłacić wygranej z schalke, a tylko to co miałem wcześniej na koncie. Do tej pory myslałem że takie fora istnieją po to aby sobie pomagać. Jeśli odpowiadam na to staram się pomóc. I czegoś podobnego oczekiwałbym od innych, koledze najwyraźniej obca jest współpraca.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728 |
integer = liczba całkowita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
Wiem co znaczy słówko integer, podejrzewam tylko że nie pozwalają mi wypłacić wygranej z schalke, a tylko to co miałem wcześniej na koncie. Do tej pory myslałem że takie fora istnieją po to aby sobie pomagać. Jeśli odpowiadam na to staram się pomóc. I czegoś podobnego oczekiwałbym od innych, koledze najwyraźniej obca jest współpraca. poprostu denerwuje mnie jak ktos pyta o cos co ma napisane... i to nie znaczy ze jestem jakis nieomylny,sam czasem pytam o cos na forum ale przed zapytaniem przykladowo jaki jest obrot czytam regulamin promocji-proste coraz wiecej jest tu ludzi ktorzy chcieliy zeby za nich nawet obstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
raczej nie chcę żebyś za mnie obstawiał.
Rozładowujesz tu frustrację?
Czy chcesz pobłyszczeć?
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231 |
Mam trochę kasy w tej firmie, dlatego mam pytanie związane z tym freebetem.Czy jest on dla wszystkich? Czy można grać za to co jest na koncie czy trzeba dokonać nowego depozytu. Czy można grać za dowolną stawkę i kurs. Najlepiej jakby ktoś to wyjaśnił, bo probowałem przetłumaczyć w translatorze, ale wyszło coś beznadziejnego. Biorąć pod uwagę freebet w Mansion może by z dwóch zrobił coś. Proszę o odpowiedż.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
Z tego co zrozumiałem musisz wpłacić kasę. Zakłady na free beta sA na samym dole, po lewej stronie w ofercie(zaniżone kursy, i mały wybór). Stawka chyba tylko 100euro za mniej nie zaliczają(ale tego pewny nie jestem). Czy wygrasz czy przegrasz uzyskaną kwotę musisz obrócić 3x po kursie nie mniejszym niż 1,5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354 |
raczej nie chcę żebyś za mnie obstawiał.
Rozładowujesz tu frustrację?
Czy chcesz pobłyszczeć? ani to ani to... poprostu pocaluj mnie w dupe lolku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> bo skoro mowisz ze wiesz co znaczy integer a pozniej twierdzisz ze pewnie dlatego nie chca wyplacic bo zagrales cos tam to... no comment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
rozumem chyba też nie bardzo integer nie musi znaczyć wcale liczba całkowita ale również całość. Przy wpisywaniu kwoty nie używałem zadnych cześci dziesiętnych, więc logicznym wyjasnieniem dla mnie było ze nie moge wypłacić całej kwoty.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438 |
Jak tam się gra - warto wpłacić ? Nie robią problemów przy wypłacie ???
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237 |
na razie żadnych problemów nie miałem po za moim błędem że nie doczytałem termsów. Wypłaty szybko i bezproblemowo po wysłaniu skanów.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|