Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13
#540959 07/06/2006 07:53
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 2,809
Quote
Być może juz było opisywane.

Jak to u nich jest z rejestracją, przysyłają hasło na maila 6 znaków, a przy logowaniu trzeba podać maksymalnie 4 znaki, po 3-krotnym "błednie" wpisanym/wklejonym haśle z maila account is locked.

Przesylaja na majla PIN 4znakowy, tak bylo u mnie,

Bonus: Unibet
#540960 07/08/2006 07:29
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
C
member
member
C Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 110
Nowa promocja:

"Love to be a Loser!
Pay in up to 100 Euros and place a bet in our Freebet section.
If you lose the bet we will refund your stake up to 100 Euros.
If you win – you win!
Find out more!

If you want to place a Freebet, please make a deposit of up to 100 Euros. Once your account has been credited, place your Freebet (you find the selection in the menu tree on the left hand side of the website).
As this is a very special offer, you can only place one Freebet. Should you have placed more Freebets or should have forgotten to make the necessary deposit, we will simply return the stake to your betting account.
If you lose the Freebet, you are a lucky loser, as we will credit the stake back into your account and you can use it again for normal betting on all other bets offered, except the Freebet. Very important: You have to send us an email in case the Freebet is lost and we will credit the stake within 24 hours after receipt of the email. If you win, you are a lucky winner and you can use the stake and the winnings to continue betting on all other events except the Freebets.
Please note that you have to turn-over stake and winnings (if applicable) three times on odds higher than 1.5 in order to claim a withdrawal.
Good luck! "

#540961 07/08/2006 13:26
Dołączył: May 2005
Posty: 189
S
member
member
S Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 189
moglby ktos rpzetlumaczyc?:)

#540962 07/08/2006 20:20
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
obsługują mb lub neteller? czy tez tylko karta?

#540963 08/08/2006 09:38
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 3,942
tylko karta i przxelewy

#540964 08/08/2006 10:37
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Apr 2005
Posty: 332
mozecie postawic jakis zaklad? jak wybieram jakis zaklad to u mnie niema zadnej reakcji a jak u was

#540965 14/08/2006 07:31
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
próbowałem wypłacić dzisiaj wygrana z free beta, pojawia mi się komunikat "your entry mustbe an integer (e.g.22)!".
poczytałem regulamin i wygląda na to że muszę obrócić trzykrotnie wygraną trafiłem remis Schalke za 3,3(kiedy normalne kursy były w okolicach 4).
Szlag mnie trafił!.

#540966 14/08/2006 12:23
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
próbowałem wypłacić dzisiaj wygrana z free beta, pojawia mi się komunikat "your entry mustbe an integer (e.g.22)!".
poczytałem regulamin i wygląda na to że muszę obrócić trzykrotnie wygraną trafiłem remis Schalke za 3,3(kiedy normalne kursy były w okolicach 4).
Szlag mnie trafił!.

a moze wrzuc sobie to przynajmniej do translatora albo poszukaj w slowniku co znaczy magiczne slowko INTEGER!!!
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

niektorzy to musza miec wszystko podane na tacy...

#540967 14/08/2006 13:42
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
To może podasz mi na tacy?

Możesz mnie poinformować o co chodzi w tym komunikacie?

Nie rozumiem twojego oburzenia?

#540968 14/08/2006 13:47
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Wiem co znaczy słówko integer, podejrzewam tylko że nie pozwalają mi wypłacić wygranej z schalke, a tylko to co miałem wcześniej na koncie.
Do tej pory myslałem że takie fora istnieją po to aby sobie pomagać.
Jeśli odpowiadam na to staram się pomóc.
I czegoś podobnego oczekiwałbym od innych, koledze najwyraźniej obca jest współpraca.

#540969 14/08/2006 14:04
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
G
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
G Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 3,728
integer = liczba całkowita <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#540970 14/08/2006 14:12
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
Wiem co znaczy słówko integer, podejrzewam tylko że nie pozwalają mi wypłacić wygranej z schalke, a tylko to co miałem wcześniej na koncie.
Do tej pory myslałem że takie fora istnieją po to aby sobie pomagać.
Jeśli odpowiadam na to staram się pomóc.
I czegoś podobnego oczekiwałbym od innych, koledze najwyraźniej obca jest współpraca.

poprostu denerwuje mnie jak ktos pyta o cos co ma napisane... i to nie znaczy ze jestem jakis nieomylny,sam czasem pytam o cos na forum ale przed zapytaniem przykladowo jaki jest obrot czytam regulamin promocji-proste
coraz wiecej jest tu ludzi ktorzy chcieliy zeby za nich nawet obstawiac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" />

#540971 14/08/2006 16:10
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
raczej nie chcę żebyś za mnie obstawiał.

Rozładowujesz tu frustrację?

Czy chcesz pobłyszczeć?

#540972 15/08/2006 08:04
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Aug 2005
Posty: 231
Mam trochę kasy w tej firmie, dlatego mam pytanie związane z tym freebetem.Czy jest on dla wszystkich? Czy można grać za to co jest na koncie czy trzeba dokonać nowego depozytu. Czy można grać za dowolną stawkę i kurs. Najlepiej jakby ktoś to wyjaśnił, bo probowałem przetłumaczyć w translatorze, ale wyszło coś beznadziejnego. Biorąć pod uwagę freebet w Mansion może by z dwóch zrobił coś. Proszę o odpowiedż.

#540973 15/08/2006 08:10
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
Z tego co zrozumiałem musisz wpłacić kasę.
Zakłady na free beta sA na samym dole, po lewej stronie w ofercie(zaniżone kursy, i mały wybór). Stawka chyba tylko 100euro za mniej nie zaliczają(ale tego pewny nie jestem).
Czy wygrasz czy przegrasz uzyskaną kwotę musisz obrócić 3x po kursie nie mniejszym niż 1,5

#540974 15/08/2006 08:43
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
-
enthusiast
enthusiast
- Offline
Dołączył: Jun 2005
Posty: 354
Quote
raczej nie chcę żebyś za mnie obstawiał.

Rozładowujesz tu frustrację?

Czy chcesz pobłyszczeć?

ani to ani to...
poprostu pocaluj mnie w dupe lolku <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
bo skoro mowisz ze wiesz co znaczy integer a pozniej twierdzisz ze pewnie dlatego nie chca wyplacic bo zagrales cos tam to... no comment <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

#540975 15/08/2006 20:25
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
kulturą nie grzeszysz

#540976 15/08/2006 20:30
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
rozumem chyba też nie bardzo
integer nie musi znaczyć wcale liczba całkowita ale również całość.
Przy wpisywaniu kwoty nie używałem zadnych cześci dziesiętnych, więc logicznym wyjasnieniem dla mnie było ze nie moge wypłacić całej kwoty.

#540977 17/08/2006 10:22
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 3,438
Jak tam się gra - warto wpłacić ? Nie robią problemów przy wypłacie ???

#540978 17/08/2006 14:32
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
veteran
veteran
Dołączył: Jun 2006
Posty: 1,237
na razie żadnych problemów nie miałem po za moim błędem że nie doczytałem termsów.
Wypłaty szybko i bezproblemowo po wysłaniu skanów.

Strona 5 z 13 1 2 3 4 5 6 7 12 13

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
15 zarejestrowanych użytkowników ($-man, burbon, Sensei, betowiec, alfa, latajaca_holenderka, rafal08, Lukasz111, Akhu, ANZELMO, rymoholik, aker, forty, ElNinho[mmdea], 11kera11), 2,778 gości, oraz 7 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,688
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1