Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12
#541077 03/04/2006 20:49
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
A
old hand
old hand
A Offline
Dołączył: Nov 2005
Posty: 975
Panowie, jak wyplacaliscie do Moneybookers, to dostaliscie jakies potwierdzenie mailem, bo juz wiem, ze kasa idzie 1-2 dni, ale maila potwierdzajacego nie dostalem. Prosze o odpowiedz, bo juz chce sobie dac spokoj z tym bukiem. Caly weekend obracalem ten bonus po 2 euro i chce juz zapomniec o betoto. Oczywiscie support na maile nie odpisuje, bo po co....

Bonus: Unibet
#541078 03/04/2006 21:40
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
da się jakoś zobaczyć czy ma się limit w tym buku ....czy trzeba postawić 50ojro żeby sprawdzic ??

#541079 04/04/2006 11:03
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Your account has been closed for security reasons and will not be re-opened.

We apologise for any inconvenience this decision may cause.

Please do not hesitate to contact us if you have any further queries.


Mam takiego Maila od Betoto moze mi ktos go przetlumaczyc. Niebardzo sie orientuje. Głownie chodzi o to kiedy mi zwroca depozyt skoro juz mi zablokowali konto, ile to tak Mniej wiecej trwa, ten zwrot??

#541080 04/04/2006 11:27
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
M
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
M Offline
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Quote
Panowie, jak wyplacaliscie do Moneybookers, to dostaliscie jakies potwierdzenie mailem, bo juz wiem, ze kasa idzie 1-2 dni, ale maila potwierdzajacego nie dostalem. Prosze o odpowiedz, bo juz chce sobie dac spokoj z tym bukiem. Caly weekend obracalem ten bonus po 2 euro i chce juz zapomniec o betoto. Oczywiscie support na maile nie odpisuje, bo po co....

Nie dostaje sie zadnego maila w przypadku wyplaty na MB. Za to dostaniesz maila od MB jka juz kasa dojdzie na konto <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#541081 04/04/2006 11:31
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Może mi ktoś pomóc????

#541082 04/04/2006 12:21
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Kiedys wplacalem pieniadze do betoto przez MB i kase dopisywali automatycznie a dzisiaj kolega wplacal 50 euro i na koncie ma tylko wplacona kase czyzby juz nie bylo promocji? na stronie glownej jest nawet info o niej a bonusa nie przyznali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#541083 04/04/2006 12:38
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
K
old hand
old hand
K Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,140
neichg napisze do nich to mu dadza napewno pewnie nei wszedl rpzez temn link gdzie jest proomocja. Niech napsize do nich ze prosi o rpzzynznie promocji to dostanei maila z warunkami promocji i bedize musial ja zatwierdzic i wtedy dosatnei BONUSA na 100%

#541084 04/04/2006 13:46
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
Kiedys wplacalem pieniadze do betoto przez MB i kase dopisywali automatycznie a dzisiaj kolega wplacal 50 euro i na koncie ma tylko wplacona kase czyzby juz nie bylo promocji? na stronie glownej jest nawet info o niej a bonusa nie przyznali <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />


zerknij na warunki promocji,byla do wczoraj,pewnie ją przedlużą,ale jak wpłaciłeś dzisiaj to będziesz musiał troche z nimi pogadać zeby przyznali

#541085 04/04/2006 15:10
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
P
member
member
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 105
Thank you for your e-mail.

Your funds should be at your disposal within the next few days.

Please do not hesitate to contact us if you have any further queries.




Mam takiego Maila od Betoto moze mi ktos go przetlumaczyc. Niebardzo sie orientuje. Głownie chodzi o to kiedy mi zwroca depozyt skoro juz mi zablokowali konto, ile to tak Mniej wiecej trwa, ten zwrot??

#541086 04/04/2006 16:31
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 370
Zwrócą ci kasę, nie bój żaby <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#541087 04/04/2006 18:17
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Mam pytanie wczoraj wpłaciłem do betot 50ojro oczywsice automatycznie dopisali 50 i miałem 100 ....obróciłem już łączną kwotą 200ojro czy to wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> (dodam że wszytko po kursach 1,01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) i nie dostałem żadnych limitów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ....prosze o odp.. :>

#541088 04/04/2006 18:31
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
H
enthusiast
enthusiast
H Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 261
Kumpel wplacal dzisiaj i mu nie przyznali bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#541089 04/04/2006 18:34
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Kumpel wplacal dzisiaj i mu nie przyznali bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
odp. ma moje pytanie czay juz moge wypłacac ??

#541090 04/04/2006 18:34
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja też nie dostałem bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#541091 04/04/2006 18:39
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
R
addict
addict
R Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 693
Quote
ja też nie dostałem bonusa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

moze nie z linku promocyjnego sie rejestrowales

#541092 04/04/2006 18:49
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 13,213
Quote
Mam pytanie wczoraj wpłaciłem do betot 50ojro oczywsice automatycznie dopisali 50 i miałem 100 ....obróciłem już łączną kwotą 200ojro czy to wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> (dodam że wszytko po kursach 1,01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) i nie dostałem żadnych limitów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ....prosze o odp.. :>
odpoiwe ktoś czy moge wypłacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />

#541093 04/04/2006 18:51
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 6,382
Quote
Quote
Mam pytanie wczoraj wpłaciłem do betot 50ojro oczywsice automatycznie dopisali 50 i miałem 100 ....obróciłem już łączną kwotą 200ojro czy to wystarczy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> (dodam że wszytko po kursach 1,01 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />) i nie dostałem żadnych limitów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" /> ....prosze o odp.. :>
odpoiwe ktoś czy moge wypłacac <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" />
spróbuj i zobaczysz, jaki to problem, najwyzej nie wypłacisz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

#541094 05/04/2006 11:33
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
O
journeyman
journeyman
O Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 83
No to betoto zaczyna walic w kulki. Zarejstrowalem sie ze specjalnego linka zaakceptowalem warunki promocji wplacilem 50 EUR a bonusu nie dostalem. Wyslalem do nich maila gdzie jest bonus 50 EUR a oni mi odpowiadaja:
Thank you for your e-mail. This bonus offer is only available for new users
who have registered via our special campaign link, and accepted the special terms & conditions that
apply for this offer, before registering the account. And as we can see in our system, that you
have not complied with these terms, we ask you to please read the terms & conditions below and
answer back that you have read and accepted these. We will then ask the responsible department
whether it is possible to credit you this bonus manually. TERMS AND CONDITIONS * Only players who
do not yet hold a betoto.com account and register with betoto.com for the first time will qualify
for the bonus. ** The 100% bonus will be calculated on your first deposit of at least EUR 10 (or
the equivalent in another currency) made between 3/27/2006 9:00 AM (GMT+1) and 4/19/2006 11:59 PM
(GMT+1). If your first deposit made within the respective time period is less than the specified
minimum amount of EUR 10, then you will not be allowed to participate in the promotion.. *** The
bonus promotion applies to all deposits made using any one of the betoto.com payment methods offered
by the respective countries. Only those deposits made at betoto.com between 3/27/2006 9:00 AM
(GMT+1) and 4/19/2006 11:59 PM (GMT+1) will be eligible for the bonus. When depositing via bank
transfer, the cash-in bonus will be approved only if the date of your transfer lies within the
promotional period. **** A maximum bonus of EUR 30 (or the equivalent amount in another currency)
will be credited per betoto.com account. The bonus will be credited to the respective account within
24 hours after the deposit is made. ***** The complete amount deposited must be placed at least 1
times and the bonus at least 3 times on one or more sports bets exclusively at betoto.com before a
payout is allowed (up to 2 months after the promotion has reached its deadline); if this is not
carried out the bonus will lose its validity. Please note that it is not allowed to transfer
marketing bonuses to other betoto.com products (Supertoto, Casino, Poker, Games). ****** This
promotion runs up until: 4/19/2006 11:59 PM (GMT+1). Please do not hesitate to contact us if you
have any further queries. Best regards, Your support team at Betoto.com
support.en@betoto.com URL: www.betoto.com [betoto.com]
Czyli jak rozumie wala scieme ze nie rejstrowalem sie ze specjalnego linka i takie tam i proponuja niby bonus 30 EUR chca chamy zaoszczedzic 20 EUR, a nalezy mi sie 50 EUR.
Niech ktos mi pomoze zlozyc tresc maila ze wplacalem 50 i nalezy mi sie 50 a nie wala w kulki i chca w ramach promocjii(smiech na sali dac 30) .Bo moj english jest nie bardzo. Czekam na pomoc

#541095 05/04/2006 14:57
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja też nie dostałem bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> napisałem im meila to sobie w kulki lecą i nawet nie odpisują. Jak nie dostanę kasy do pt do zwijam sie z tego buka, bo jest g**** warty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

#541096 05/04/2006 15:04
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2005
Posty: 1,987
Quote
ja też nie dostałem bonusu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/mad.gif" alt="" /> napisałem im meila to sobie w kulki lecą i nawet nie odpisują. Jak nie dostanę kasy do pt do zwijam sie z tego buka, bo jest g**** warty <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

A kiedy sie rejestrowaliscie?
Bo tam promocja jest juz skonczona, chyba do 3 lub 4 kwietnia tylko byla

Strona 5 z 12 1 2 3 4 5 6 7 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
14 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, betowiec, forty, Lukasz111, $-man, Sensei, burbon, kamel, rymoholik, aker, alfa, bukma, 11kera11), 3,280 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,634
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1