|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
ja też wypłaciłem tyle ile się dało, ale ok 30 euro dalej leży na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258 |
U mnie też kaska doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tak że jest ok.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
niech kolega zobaczy ile może w tej chwili wypłacić (my account->in/outpayments->outpayments, tu jest pokazanie ile max. dla danego konta możemy wypłacić). Też nie miałem zrobionego obrotu, ale w polu o którym pisałem wyżej widniała kwota 99euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zaryzykowałem i zleciłem wypłate. kilka dni i kaska jest na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> powodzenia Też zaryzykowałem. Zobaczymy co z tego będzie =]
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Ile czasu trzeba czekac na wyplate na moneybookers. Wypłacilem w zeszlym tyg. w srode i jeszcze kasy nie ma.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Ile czasu trzeba czekac na wyplate na moneybookers. Wypłacilem w zeszlym tyg. w srode i jeszcze kasy nie ma. We wtorek koło 12 się spodziewaj na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51 |
Siema. Czy to prawda, że ich promocja podwojenia depozytu do 50 euro jest tylko dla Greków?
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
Ile czasu trzeba czekac na wyplate na moneybookers. Wypłacilem w zeszlym tyg. w srode i jeszcze kasy nie ma. We wtorek koło 12 się spodziewaj na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> gracje za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Ile czasu trzeba czekac na wyplate na moneybookers. Wypłacilem w zeszlym tyg. w srode i jeszcze kasy nie ma. We wtorek koło 12 się spodziewaj na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> ja miałem na następny dzień
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
Ja zrealizowałem wypłatę wczoraj. Wysłałem im od razu @ ze skanem dowodu. Niestety zero odpowiedzi. Ciekawe kiedy będzie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
No i dziś już jest środa i dalej zero odezwu zich strony...to normalne ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
member
|
|
member
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135 |
No i dziś już jest środa i dalej zero odezwu zich strony...to normalne ? betoto nigdy nie odpisuje ze wyplata w trakcie,nie przejmuj sie,zazwyczaj kasa jest za dwa dni,ale jak nie przyjdzie po kilku to tez bez paniki,miewalem juz nawet po 2 tygodniach
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Ja zrealizowałem wypłatę wczoraj. Wysłałem im od razu @ ze skanem dowodu. Niestety zero odpowiedzi. Ciekawe kiedy będzie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> jesli do wtorku nie dojdzie wyslij im serie maili- to zawsze skutkuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306 |
Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego buka. Zrobiłem w sumie 6 wypłat. Na żadną z nich nie musiałem czekać dłużej niż 3 dni.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
Dzięki panowie. Poczekamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
addict
|
|
addict
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683 |
i kasiora doszła. Szkoda że ten buk wyłączył polaków z gry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
The worm
|
|
The worm
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364 |
wplacilem 50 euro, okazalo sie ze nie dla polakow promocja i kuzwa od 21 kwietnia mecze sie z tym bukiem zeby odzyskac te 50euro 8 maili ponaglagajacych, w odpowiedzi ze juz sie tym zajmuja ze juz wysylaja mi te 50euro a tu ciagle ich nie ma nie mam juz nerwow
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336 |
wplacilem 50 euro, okazalo sie ze nie dla polakow promocja i kuzwa od 21 kwietnia mecze sie z tym bukiem zeby odzyskac te 50euro 8 maili ponaglagajacych, w odpowiedzi ze juz sie tym zajmuja ze juz wysylaja mi te 50euro a tu ciagle ich nie ma nie mam juz nerwow ja czekalem prawie 1,5 tygodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4 |
Probuje wyplacic depozyt 50e,przyjmuje wyplate i po pewnym czasie nastepuje canceel manual i pieniadze z powrotem dopisuja do konta.Czy ktos moze mi powiedziec o co chodzi??
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
addict
|
|
addict
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435 |
mam pytanie ktoś z was tez dostał ten kalendarz od betoto?zaskoczyła mnie ta przesylka,dawno tam juz nie gralem,kilka miesiecy temu wyplacilem kase takze nie wiem z jakiej to okazji,piszą w liscie miedzy innymi o mundialu 2006,tak samo jak koszulka z betsson czyzby buki zaczely,zabiegac o to zeby grac wlasnie u nich w trakcie mudnialu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97 |
ja też dostałem kalendarzyk, bardzo fajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />, taki mały gest, a jak cieszy. Chyba znowu wpłace tam kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. btw. ładna pani na tym kalendarzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka