"> ">
Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12
#541197 21/04/2006 17:02
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
ja też wypłaciłem tyle ile się dało, ale ok 30 euro dalej leży na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/puke.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
#541198 21/04/2006 20:04
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
L
enthusiast
enthusiast
L Offline
Dołączył: Jan 2004
Posty: 258
U mnie też kaska doszła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> tak że jest ok.

#541199 23/04/2006 09:04
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Quote
niech kolega zobaczy ile może w tej chwili wypłacić (my account->in/outpayments->outpayments, tu jest pokazanie ile max. dla danego konta możemy wypłacić). Też nie miałem zrobionego obrotu, ale w polu o którym pisałem wyżej widniała kwota 99euro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> zaryzykowałem i zleciłem wypłate. kilka dni i kaska jest na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> powodzenia

Też zaryzykowałem. Zobaczymy co z tego będzie =]

#541200 24/04/2006 09:03
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Ile czasu trzeba czekac na wyplate na moneybookers. Wypłacilem w zeszlym tyg. w srode i jeszcze kasy nie ma.

#541201 24/04/2006 11:06
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Ile czasu trzeba czekac na wyplate na moneybookers. Wypłacilem w zeszlym tyg. w srode i jeszcze kasy nie ma.
We wtorek koło 12 się spodziewaj na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

#541202 24/04/2006 12:10
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
N
journeyman
journeyman
N Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 51
Siema. Czy to prawda, że ich promocja podwojenia depozytu do 50 euro jest tylko dla Greków?

#541203 24/04/2006 12:36
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
Quote
Ile czasu trzeba czekac na wyplate na moneybookers. Wypłacilem w zeszlym tyg. w srode i jeszcze kasy nie ma.
We wtorek koło 12 się spodziewaj na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
gracje za info <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#541204 24/04/2006 17:25
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Quote
Quote
Ile czasu trzeba czekac na wyplate na moneybookers. Wypłacilem w zeszlym tyg. w srode i jeszcze kasy nie ma.
We wtorek koło 12 się spodziewaj na koncie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

ja miałem na następny dzień

#541205 24/04/2006 19:20
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Ja zrealizowałem wypłatę wczoraj. Wysłałem im od razu @ ze skanem dowodu. Niestety zero odpowiedzi. Ciekawe kiedy będzie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

#541206 26/04/2006 05:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
No i dziś już jest środa i dalej zero odezwu zich strony...to normalne ?

#541207 26/04/2006 05:49
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
M
member
member
M Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 135
Quote
No i dziś już jest środa i dalej zero odezwu zich strony...to normalne ?

betoto nigdy nie odpisuje ze wyplata w trakcie,nie przejmuj sie,zazwyczaj kasa jest za dwa dni,ale jak nie przyjdzie po kilku to tez bez paniki,miewalem juz nawet po 2 tygodniach

#541208 26/04/2006 11:33
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
Quote
Ja zrealizowałem wypłatę wczoraj. Wysłałem im od razu @ ze skanem dowodu. Niestety zero odpowiedzi. Ciekawe kiedy będzie kasa <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
jesli do wtorku nie dojdzie wyslij im serie maili- to zawsze skutkuje <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tennisball.gif" alt="" />

#541209 26/04/2006 11:35
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 10,306
Nie mam żadnych zastrzeżeń do tego buka. Zrobiłem w sumie 6 wypłat. Na żadną z nich nie musiałem czekać dłużej niż 3 dni.

#541210 26/04/2006 11:57
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
Dzięki panowie. Poczekamy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

#541211 26/04/2006 14:25
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
M
addict
addict
M Offline
Dołączył: Feb 2004
Posty: 683
i kasiora doszła. Szkoda że ten buk wyłączył polaków z gry...

#541212 02/05/2006 07:28
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
R
The worm
The worm
R Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 6,364
wplacilem 50 euro, okazalo sie ze nie dla polakow promocja i kuzwa od 21 kwietnia mecze sie z tym bukiem zeby odzyskac te 50euro
8 maili ponaglagajacych, w odpowiedzi ze juz sie tym zajmuja ze juz wysylaja mi te 50euro a tu ciagle ich nie ma
nie mam juz nerwow

#541213 02/05/2006 07:49
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
L
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
L Offline
Dołączył: Mar 2005
Posty: 3,336
Quote
wplacilem 50 euro, okazalo sie ze nie dla polakow promocja i kuzwa od 21 kwietnia mecze sie z tym bukiem zeby odzyskac te 50euro
8 maili ponaglagajacych, w odpowiedzi ze juz sie tym zajmuja ze juz wysylaja mi te 50euro a tu ciagle ich nie ma
nie mam juz nerwow
ja czekalem prawie 1,5 tygodnia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

#541214 04/05/2006 13:28
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
B
stranger
stranger
B Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 4
Probuje wyplacic depozyt 50e,przyjmuje wyplate i po pewnym czasie nastepuje canceel manual i pieniadze z powrotem dopisuja do konta.Czy ktos moze mi powiedziec o co chodzi??

#541215 08/05/2006 09:02
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
C
addict
addict
C Offline
Dołączył: Jan 2005
Posty: 435
mam pytanie ktoś z was tez dostał ten kalendarz od betoto?zaskoczyła mnie ta przesylka,dawno tam juz nie gralem,kilka miesiecy temu wyplacilem kase takze nie wiem z jakiej to okazji,piszą w liscie miedzy innymi o mundialu 2006,tak samo jak koszulka z betsson czyzby buki zaczely,zabiegac o to zeby grac wlasnie u nich w trakcie mudnialu? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

#541216 08/05/2006 09:21
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
W
journeyman
journeyman
W Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
ja też dostałem kalendarzyk, bardzo fajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />, taki mały gest, a jak cieszy. Chyba znowu wpłace tam kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
btw. ładna pani na tym kalendarzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 11 z 12 1 2 9 10 11 12

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (betowiec, kamel, rafal08, Sensei, aker), 2,793 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,370
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1