|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
A propos tego kalendarza, to on jest wielostronowy czy tylko plakat i czy jest duzy/maly?:) Bo licze ze i do mnie przyjdzie:)) Jak i koszulka z betsson dzisiaj:) Pozdrowka
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97
journeyman
|
|
journeyman
Dołączył: Apr 2006
Posty: 97 |
kalendarz jest wielostronny, wielkość coś koło A4. Na każdy miesiąc jest babka z jakimś sportowym motywem np. trzyma piłkę. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2003
Posty: 625 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Nov 2005
Posty: 18 |
ja też dostałem kalendarzyk, bardzo fajny <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />, taki mały gest, a jak cieszy. Chyba znowu wpłace tam kase <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. btw. ładna pani na tym kalendarzu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> Ja bym tam bardzo chetnie do nich wplacil kase, tylko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> czy juz chca Polakow? Czy przy zawieraniu zakladu znowu bedzie sie pokazywal slynny komunikat. Gra ktos u nich aktualnie?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 2,835 |
Nie chca Polakow - porzed chwila sprawdzalem.
Zastanawia mnie tylko jedno - na ch.. wysylaja nam kalendarze, jak nie pozwalaja nam grac?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jan 2006
Posty: 1,246 |
Nie chca Polakow - porzed chwila sprawdzalem.
Zastanawia mnie tylko jedno - na ch.. wysylaja nam kalendarze, jak nie pozwalaja nam grac? Nie mieli co z nimi zrobić więc wysłali daleko, daleko na zachód- niech mają i się ciesza w maju że dostali kalendarz...po 5 miesiącach <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Aktualnie w swej promocji mają bonus 100% do 100eurosów!!
|
|
|
Link skopiowany do schowka