|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Nov 2002
Posty: 728 |
Nie wim kto komentował w polskiej telewizji wczorajszy mecz ale dało się usłuszeć mniej więcej coś takiego "Rooney próbował obsłużyć między nogami Welbecka".
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 7
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2010
Posty: 7 |
nie wiem czy śmieszne ale fantazja trochę tu ludzi poniosła
http://wiadomosci.onet.pl/fotoreportaze/odslonieto-pomnik-katastrofy-smolenskiej-w-kalkowi,5169908,12238836,fotoreportaz-maly.html#photo12238835
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Jul 2010
Posty: 235 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Dec 2008
Posty: 2,374 |
szkoa mi chlopaka bo wszedl niepewny siebie i go zjedli
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 7,474 |
Kupie 4 bilety 3 kat na polfinał w W-wie.
Oczekuje przynajmniej 20% poniżej ceny nominalnej, jeśli ktoś chce 2 kat mi sprzedac oczekuje 40% ponizej nominalnej.
Oferty prosze wysyłac na priv, wybiore najniższą. dobrze, że nie trzeba dopłacić gościowi żeby te bilety zechciał w ogóle wziąć 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2005
Posty: 10,495 |
Komisja wojskowa -Zawód ojca? -Ojciec nie żyje... -Ale kim był?! -Gruźlikiem... -Ale co robił?! -Kaszlał -Ale z czego żył?! Z tego się przecież nie żyje! -Przecież kvrwa mówię, że nie żyje...
Córka do ojca: -Tato, zmieniam płeć! - Jaja sobie robisz?!
Idzie dziecko 7 letnie z ojcem a przed nimi idzie dwóch policjantów z psem. Nagle chłopiec podchodzi do pieska i zagląda mu pod brzuch. Policjant zdziwiony pyta: - Co się tak przyglądasz temu pieskowi? - A bo tatuś powiedział, że idzie piesek z dwoma chvjami.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
![[Linked Image from fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net]](https://fbcdn-sphotos-a.akamaihd.net/hphotos-ak-snc6/c0.0.403.403/p403x403/269370_10151033034775991_1612505983_n.jpg) Dobre 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258
antimadrista
|
|
antimadrista
Dołączył: Jan 2005
Posty: 26,258 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
|
|
"I'll slip an extra shrimp on the barbie for you"
Dołączył: Nov 2000
Posty: 27,081 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2012
Posty: 6
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Jun 2012
Posty: 6 |
Jest wreszcie dobry kandydat na trenera dla Polski kandydat [ pl.yeeti.com] ;D
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2006
Posty: 1,679 |
Wypowiedz Oresta Lenczyka na temat biletow Euro. Orest:Prosiłem Pana Latę o 2 bilety na Euro 2012,powiedział mi że dla kogo jak kogo ale dla Mistrza Polski to te dwa bilety się należą.Powiedział,że zadzwoni, więc... czekam na ten telefon. Tyle że nie chodziło mi o finał, a mecze na których mógłbym być przed ligą. Hehehe słowny Grzesiu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Aug 2004
Posty: 1,214 |
- Te dwa miesiące, które mamy na to, żeby jednak te mecze rozegrać z pozytywnym wynikiem obligują nas do tego, żeby zrobić wszystko. Tak - jak powiedział Antoni Piechniczek - "największe sukcesy osiągali niestety polscy trenerzy" - mówił prezes PZPN na antenie RMF FM. przez ostatnie 50 lat mieliśmy tylko Leo z zagranicy No ale w sumie największe sukcesy mieli nasi trenejro...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2007
Posty: 341 |
Wypowiedz Oresta Lenczyka na temat biletow Euro. Orest:Prosiłem Pana Latę o 2 bilety na Euro 2012,powiedział mi że dla kogo jak kogo ale dla Mistrza Polski to te dwa bilety się należą.Powiedział,że zadzwoni, więc... czekam na ten telefon. Tyle że nie chodziło mi o finał, a mecze na których mógłbym być przed ligą. Hehehe słowny Grzesiu  oro profesoro ma 100 tys. zł miesięcznie to mógłby sobie sam kupić bilety na Euro 
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783 |
Parka leży w łóżku po hardcorowym stosunku. Ona zabawia się jego jajkami, głaszcze, dotyka, pieści, ogląda z każdej strony..... On na to: - Co podobają Ci się? Ona: - Nie tęsknię za swoimi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2005
Posty: 783 |
Prezes spółki giełdowej wzywa sekretarkę: - Pani Halinko, jedziemy na weekend do Czech. Proszę się pakować. Sekretarka po przyjściu do domu przekazuje nowinę mężowi: - Kryspin, jadę z szefem w delegację. Biedactwo, będziesz musiał sobie jakoś poradzić sam. Facio dzwoni do kochanki: - Waleria, jest dobrze. Stara wyjeżdża na weekend, zabawimy się nieco. Kochanka, nauczycielka matematyki w gimnazjum dzwoni do swego ucznia: - Kamilek, będę zajęta w weekend. Korepetycje odwołane. Zadowolony uczniak dzwoni do dziadka: - Dziadziu, nie mam korków. Mogę do ciebie wpaść na weekend. Dziadek, prezes spółki giełdowej dzwoni do sekretarki: - Pani Halinko, wyjazd odwołany. Pojedziemy za tydzień. Sekretarka dzwoni do męża: - Kryspin, szef odwołał wyjazd. Facet do kochanki: - Waleria, klapa. Stara zostaje w chacie. Kochanka-nauczycielka do ucznia: - Kamil, korepetycje o 10.00 rano w sobotę. Uczeń do dziadka: - Dziadziu, lekcje jednak będą. Nie mogę wpaść do ciebie. Dziadek-prezes do sekretarki: - Pani Halinko, jednak w ten weekend wyjeżdżamy....
==========
Przechodzi gość koło lodziarni i widzi reklamę: "Mamy lody wszystkich smaków". "Bzdury" myśli facet i wchodzi do lodziarni: - Więc twierdzicie, że macie lody o dowolnym smaku na świecie... To poproszę loda o smaku cipki. - Nie ma sprawy - odpowiada kelnerka i podaje klientowi loda. Klient próbuje, próbuje i mówi: - Rzeczywiście to ten smak ale zalatują mi trochę kupą - Nic dziwnego, skoro robi pan tak długie liźnięcia...
===========================
Po czym poznać aktora filmów porno na stacji benzynowej? - Bo jak kończy tankować, to wyjmuje końcówkę z baku i spryskuje maskę samochodu...
======================
Jedzie rycerz na koniu i widzi księżniczkę. Myśli sobie: Podjadę do niej powoli to ona zapyta: dokąd tak powoli jedziesz rycerzu ja wtedy odpowiem: powoli, bo powoli ale może byśmy się poruchali? Więc przejechał obok księżniczki powoli, ale księżniczka nie zwróciła na niego uwagi. Rycerz myśli: To ja teraz przejadę obok niej szybko, a ona zapyta: dokąd tak szybko jedziesz rycerzu? Ja wtedy odpowiem szybko, bo szybko ale może byśmy się poruchali? Jak pomyślał tak zrobił. Niestety księżniczka znów nie zwróciła na niego uwagi. Zdesperowany rycerz pomyślał: wobec tego przemaluję swojego konia na zielono i przejadę obok księżniczki, wtedy ona zapyta: skąd rycerzu masz zielonego konia? Ja wtedy odpowiem: zielony, bo zielony ale może byśmy się poruchali? I znów jak pomyślał tak też uczynił. Przejeżdża rycerz na zielonym koniu obok księżniczki, a księżniczka się pyta: - Rycerzu a może byśmy się poruchali? - Poruchali bo poruchali ale skąd ja mam zielonego konia?
=======================
Wchodzi do marynarskiej knajpy stara babcia z papugą na ramieniu i mówi : - Kto zgadnie, jakie zwierzę mam na ramieniu, będzie mógł kochać się ze mną przez całą noc ! Zapadła cisza.Nagle z końca sali odzywa się zapijaczony głos : - Aaaaligator... Na to babcia : -Skłonna jestem uznać tą odpowiedź!
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|