Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18
Dołączył: Jun 2012
Posty: 45
D
newbie
newbie
D Offline
Dołączył: Jun 2012
Posty: 45
Czeszki - Izrael izi win 3-0 w setach: 25-14, 25-12, 25-21 Dzięki Kellthorn za wybór smile

Bonus: Unibet
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
turcja boks

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
ależ Holenderki pięknie grają laugh

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Originally Posted by macik
ależ Holenderki pięknie grają laugh

teraz zaczeły walczyć smile ja pobrałem za @13 2.set przy 17-11 smile a już 17-17 smile

Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
S
old hand
old hand
S Offline
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
Originally Posted by Shell
Originally Posted by macik
ależ Holenderki pięknie grają laugh

teraz zaczeły walczyć smile ja pobrałem za @13 2.set przy 17-11 smile a już 17-17 smile


izi kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa

Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Originally Posted by Shell
Originally Posted by macik
ależ Holenderki pięknie grają laugh

teraz zaczeły walczyć smile ja pobrałem za @13 2.set przy 17-11 smile a już 17-17 smile
17:11 na 20;25 aplauz DUŻA SZTUKA laugh

Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
Originally Posted by Shell
Originally Posted by Shell
Originally Posted by macik
ależ Holenderki pięknie grają laugh

teraz zaczeły walczyć smile ja pobrałem za @13 2.set przy 17-11 smile a już 17-17 smile


izi kasa kasa kasa kasa kasa kasa kasa
gratki ja poszedłem głowe myć i mnie omineło mad , ale Holenderki jedziemy po mecz bo @2 6/10 i @1.85 2/10 w grze

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Panowie ma ktoś skład Italii na turniej w Korei ?

Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
Originally Posted by macik
Panowie ma ktoś skład Italii na turniej w Korei ?
Na stronie włoskiej federacji jest taki news
Quote
World League: ancora Italia-Usa. Salvatore Rossini: che emozione indossare questa maglia
Roma. Terzo week end di World League con l'Italia guidata da Paolo Montagnani di scena a Gwangju nella Corea del Sud contro Stati Uniti, padroni di casa e Francia. Tre match decisivi in chiave qualificazione alla fase finale di Sofia. Tre impegni difficili per una squadra giovane, che la scorsa settimana a Lione ha fatto vedere cose interessanti, raccogliendo, però, soltanto un punto. Punto fermo di questo trittico di impegni il libero Salvatore Rossini, che ha fatto il suo debutto in Francia e dopo il ritorno a Monza di Giovi, sarà titolare tutto il week end: "Indossare questa maglia è una emozione unica. Stare in campo una sensazione bellissima. Sono giornate che non dimenticherò mai. Ogni atleta sogna di arrivare in nazionale, ma quando la cosa si realizza è una cosa meravigliosa. Spero di riuscire a mostrare il meglio delle mie qualità."
Nelle file degli Stati Uniti, l'avversario della prima gara, c'è da registrare il rientro dello schiacciatore Priddy.
Co po przetłumaczeniu daje
Quote
World Cup: Italy-USA yet. Salvatore Rossini: what a thrill to wear this shirt
Rome. Third weekend of World Cup with Italy led by Paul Montagnani scene of Gwangju in South Korea against the United States, and hosts France. Three decisive match in the key qualification for the final phase of Sofia. Three significant challenges for a young team, who last week in Lyon showed interesting things to collect, however, only one point. Fixed point of this trio of commitments on free Savior Rossini, who made his debut in France and after returning to Monza Giovi, will own all weekend, "Wearing this shirt is a unique emotion. Being in the field feel beautiful. days I will never forget. Every athlete dreams of reaching the national team, but when it is realized is a wonderful thing. I hope to showcase the best of my ability. "
In the ranks of the United States, the opponent of the first race, there to record the return of the hitter Priddy.
Czyli chyba taki sam skład jak we Francji.

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by vvisnia
Originally Posted by macik
Panowie ma ktoś skład Italii na turniej w Korei ?
Na stronie włoskiej federacji jest taki news
Quote
World League: ancora Italia-Usa. Salvatore Rossini: che emozione indossare questa maglia
Roma. Terzo week end di World League con l'Italia guidata da Paolo Montagnani di scena a Gwangju nella Corea del Sud contro Stati Uniti, padroni di casa e Francia. Tre match decisivi in chiave qualificazione alla fase finale di Sofia. Tre impegni difficili per una squadra giovane, che la scorsa settimana a Lione ha fatto vedere cose interessanti, raccogliendo, però, soltanto un punto. Punto fermo di questo trittico di impegni il libero Salvatore Rossini, che ha fatto il suo debutto in Francia e dopo il ritorno a Monza di Giovi, sarà titolare tutto il week end: "Indossare questa maglia è una emozione unica. Stare in campo una sensazione bellissima. Sono giornate che non dimenticherò mai. Ogni atleta sogna di arrivare in nazionale, ma quando la cosa si realizza è una cosa meravigliosa. Spero di riuscire a mostrare il meglio delle mie qualità."
Nelle file degli Stati Uniti, l'avversario della prima gara, c'è da registrare il rientro dello schiacciatore Priddy.
Co po przetłumaczeniu daje
Quote
World Cup: Italy-USA yet. Salvatore Rossini: what a thrill to wear this shirt
Rome. Third weekend of World Cup with Italy led by Paul Montagnani scene of Gwangju in South Korea against the United States, and hosts France. Three decisive match in the key qualification for the final phase of Sofia. Three significant challenges for a young team, who last week in Lyon showed interesting things to collect, however, only one point. Fixed point of this trio of commitments on free Savior Rossini, who made his debut in France and after returning to Monza Giovi, will own all weekend, "Wearing this shirt is a unique emotion. Being in the field feel beautiful. days I will never forget. Every athlete dreams of reaching the national team, but when it is realized is a wonderful thing. I hope to showcase the best of my ability. "
In the ranks of the United States, the opponent of the first race, there to record the return of the hitter Priddy.
Czyli chyba taki sam skład jak we Francji.

Bardzo dziękuję wink

Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
V
old hand
old hand
V Offline
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
Holenderki piwo , Holandia jedziemy boks

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
kurde, dopiero dzisiaj znalazlem info, ze Kenia Carcases bedzie grac w Atomie Treflu Sopot, mega zawodniczka tongue

Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
M
veteran
veteran
M Offline
Dołączył: Dec 2008
Posty: 1,389
Originally Posted by ZlatanCristiano
kurde, dopiero dzisiaj znalazlem info, ze Kenia Carcases bedzie grac w Atomie Treflu Sopot, mega zawodniczka tongue

Ponoc nawet do kadry ją chcą wink

Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: May 2006
Posty: 2,326
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-02-28-kolejne-reprezentacyjne-wykluczenia-na-kubie

Oj chyba nie tak szybko, kapitalistyczne zakusy kubańskich zawodników nadal spotykają się z ostrymi represjami ze strony upaństwowionych związków sportowych...

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Kellthorn
http://aktualnosci.siatka.org/pokaz/2012-02-28-kolejne-reprezentacyjne-wykluczenia-na-kubie

Oj chyba nie tak szybko, kapitalistyczne zakusy kubańskich zawodników nadal spotykają się z ostrymi represjami ze strony upaństwowionych związków sportowych...

czego sie tyczy ten Twoj link?

Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
U
Typer Dnia
Typer Dnia
U Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 26,749
Serbia
Bulgaria
Niemcy -1,5

u facetow ? hmm

Dołączył: Apr 2009
Posty: 54
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 54
Mecz tajlandia z argentyna o 11:15
W toto na 3:0 kurs 1.17
Ale już na under 160.5 kurs 1.5
Można próbować, może nie zobaczą pomyłki

Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Originally Posted by pawko12
Mecz tajlandia z argentyna o 11:15
W toto na 3:0 kurs 1.17
Ale już na under 160.5 kurs 1.5
Można próbować, może nie zobaczą pomyłki

to nie jest pomyłka w ich mniemaniu, to jest normalne dla nich, dawno tam nie gram, ale zawsze mieli w ofercie tego typu 'kwiatki'

smile

Dołączył: Apr 2009
Posty: 54
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Apr 2009
Posty: 54
Originally Posted by Big Ben
Originally Posted by pawko12
Mecz tajlandia z argentyna o 11:15
W toto na 3:0 kurs 1.17
Ale już na under 160.5 kurs 1.5
Można próbować, może nie zobaczą pomyłki

to nie jest pomyłka w ich mniemaniu, to jest normalne dla nich, dawno tam nie gram, ale zawsze mieli w ofercie tego typu 'kwiatki'

smile

Więc trzeba korzystać
Do tego chinki i polki po 3:0 i jest ako ponad 2

Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
A
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
A Offline
Dołączył: Nov 2006
Posty: 3,518
kur....a koreanki!!! miały 24-21 i oczywiscie przegraly blush

Strona 3 z 18 1 2 3 4 5 17 18

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, JelineK, aker, ElNinho[mmdea]), 2,790 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,545
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1