|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2007
Posty: 4,658 |
Flemingi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365 |
Widzial ktos Harisona?? wygra dzis ??
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Dobrz ze coś dzisiaj returnuja bo wczoraj to był dramat  Dokładnie, wczoraj słabizna straszna Wymęczyli, Fleming/Hutchins  Tenis trza zostawić do Wimbla bo czuje że będą cyrki
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
uf, zmęczyli Nie miałem jak tego kontrować ale dojechał wagonik co cieszy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 1,029 |
Dzięki chłopaki za wczorajszy bet na Flemingi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
Fleming C. / Hutchins R. ależ nerwy najważniejsze, że skończyło się pomyślnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
|
|
a.k.a. "Juvcio Djokovic"
Dołączył: May 2005
Posty: 9,312 |
na co czekają w meczu roda (pisze mecz opóźniony) Nie wiem niezle zjebani sa, nawet zadnej informacji na oficjalnej nie umieszcza, a wczoraj kiedy pogoda byla ladna to przesuneli na dzisiaj facetow, nie wiem ile mozna czekac na Kohlschreibera, im dalej z czasem tym mniejsze przekonanie co do Niemca a ako 4,5 konczy
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
wertuje bwin i maja cos takiego:
Fle/Hu 2.06, Eb/Young 1.68 Dzięki  Choć sam nie wiem czy jest sens to jakoś atakować na kontrę przy tych kursach..  sensu nie ma bo wygraja   Miałeś rację, luzem 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Jak Fed wygra Wimbla to znow bedzie No.1,  Królu,  jak dziadkowi bedzie serwis funkcjonowac to szansa jest. A drabinke to ma bardzo latwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365 |
Widzial ktos Harisona?? wygra dzis ?? Czy Istomin za mocny bo nie widzialem zadnego. Mam dylemat albo seppi albo harrison
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
4j @3 zysk 8j kontra na zwrot wkładu 2j @3 Zysk ostateczny 6j  Można teraz spokojnie analizowac drabinkę wimba 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Miejsce : Londyn, Wielka Brytania Ranga turnieju : Igrzyska Olimpijskie Termin : 28.07-5.08 2012 r. Aktualny czas : Nawierzchnia : trawiasta Uczestnicy : 64 zawodników w singlu / 32 pary w deblu Oficjalna strona : www.london2012.com [ london2012.com] Drabinki : Singiel || Debel || Kwalifikacje Plan Dnia : Zobacz Wyniki na żywo : Oficjalna strona Podział nagród : Runda Punkty Złoty medal 750 Srebrny medal 450 Br¹zowy medal 340 Czwarte miejsce 270 Ćwierćfinał 135 Trzecia runda 70 Druga runda 35 Pierwsza runda 5
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
wystawil juz ktos kursy na wimb?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 3,427 |
Panowie mam pytanie z innej beczki. Ponieważ likwiduję sklep internetowy(z odzieżą damską) i robię wyprzedaż po cenach hurtowych.Pewnie Wielu z Was ma swoje drugie połówki które by chciały kupić fajne rzeczy na sztuki w cenach hurtowych. Czy jest na tym forum jakiś kącik gdzie mógłbym taką informację zamieścić.?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650
#1 WorldSpeedway
|
|
#1 WorldSpeedway
Dołączył: Jun 2005
Posty: 38,650 |
Punkty prawie jak za mastersa
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Panowie mam pytanie z innej beczki. Ponieważ likwiduję sklep internetowy(z odzieżą damską) i robię wyprzedaż po cenach hurtowych.Pewnie Wielu z Was ma swoje drugie połówki które by chciały kupić fajne rzeczy na sztuki w cenach hurtowych. Czy jest na tym forum jakiś kącik gdzie mógłbym taką informację zamieścić.? https://www.mecz.pl/forum/ubbthreads.php?ubb=showflat&Number=4942828&page=10
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2002
Posty: 3,360 |
Darcis walcz tam 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Apr 2006
Posty: 1,090 |
Ciekawa oferta z pinna  WHO WILL WIN THE SINGLES GOLD MEDAL? (ALL IN) P. Kvitova 7.000 S. Williams 4.000 V. Azarenka 8.000 M. Sharapova 4.000 K. Clijsters 19.000 C. Wozniacki 26.000 S. Lisicki 31.000 N. Li 31.000
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Bartoli goli Paszki bez jebania, ale jak tamta zmusza do biegania, to Marion ma problemy i to duze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
Ciekawa oferta z pinna  WHO WILL WIN THE SINGLES GOLD MEDAL? (ALL IN) P. Kvitova 7.000 S. Williams 4.000 V. Azarenka 8.000 M. Sharapova 4.000 K. Clijsters 19.000 C. Wozniacki 26.000 S. Lisicki 31.000 N. Li 31.000 value 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|