|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
z gory dzieki.
i GRATULACJE dla GALAXII !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
ja jebie!Arsenal w barazach...
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285 |
prosba do Zarzadu o poddanie zawodnikow Treviso badaniom antydopingowym.cos podopieczni uQ$'a maja za duzo szczescia po powrotach z tych swoich przydlugich zgrupowan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
addict
|
|
addict
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508 |
Znów nie zatypowałem z powodu wyjazdu tym razem urlopowego, ale ponieważ wynik naszego meczu i tak nie ma żednego znaczenia dla układu tabeli to już nie będę szukał na szybko i tak spóźnionych typów. Chciałem tylko złożyć gratulacje drużynie rodem z Wielunia!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> BRAVO!
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
|
|
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177 |
UNTS Warszawa - Treviso Calcio 0-1
Uff. Udało się uniknąć baraży. Dobrze że to już koniec tego sezonu. W następnym walka o powrót na tron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Póki co GRATULACJE dla Galaxii !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Ironi Ramat Hasharon - Arsenal Londyn 2-0
z tego co wyliczylem to 2-0
Gratki dla Galaxi, troche zawalilem ten sezon bo mistrz byl na widelcu, ale nastepny sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
18 kolejka
Ironi Ramat Hasharon - Arsenal Londyn 2:0 Wolverhampton Wanderrers - Los Pocracos 3:0 wo. UNTS Warszawa - Treviso Calcio 0:1 Fortuna Sittard - Victoria Węgorzewo 6:1 HAS Wartkowice - Galaxia Wieluń 0:0
[color:"blue"]TABELA[/color]
[color:"green"]1. GALAXIA WIELUŃ 18 34 22-13 +9 [/color] 2. Wolves 18 32 37-16 +21 3. Ironi 18 28 18-20 -2 4. Victoria 18 26 19-26 -7 5. HAS 18 26 21-17 +4 6. UNTS 18 24 17-21 -4 7. Treviso 18 22 23-22 +1 8. [color:"purple"]Arsenal 18 20 14-20 -6[/color] 9. [color:"red"]Fortuna 18 20 18-19 -1 [/color] 10. [color:"red"]Los Pocracos 18 14 3-19 -16 [/color]
* Victoria 4 miejsce, Arsenal 8 miejsce, gdyż w bezpośrednich pojedynkach, okazali się lepsi od swoich rywali
____________________________________________________________
MISTRZ EEL: [color:"green"]GALAXIA WIELUŃ[/color]
BARAŻ O UTRZYMANIE: [color:"purple"]ARSENAL LONDYN[/color]
SPADEK DO II LIGI: [color:"red"]FORTUNA SITTARD , LOS POCRACOS[/color]
____________________________________________________________
[b]Dzięki wielkie za kolejny już (II) w moim wykonaniu na najwyższym szczeblu tych rozgrywek. Było bardzo miło rywalizować z takimi doświadczonymi graczami tej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
Mam nadzieję że następny sezon, będzie również udany... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Lok - mam nadzieję że się utrzymasz ;>
uQ$ - troszkę mniej walkowerów, ale i tak wielkie BRAWO za utrzymanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
A Fortunie oraz Pocrasowi - życzę żeby w następnym sezonie wrócili do nas... a `Pocracos` był w zeszłym sezonie vice...
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
Sezon uważam za zamknięty ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
Postaram się i w następnym sezonie, robić co tydzień tabelę, żeby widać było że to EKSTRAKLASA ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />
Dzięki wielkie jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
Didżej
|
|
Didżej
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548 |
napisał: lok 03/04/2006 00:57zwolennicy "spiskowej teorii dziejów" podobna sadza, ze liga jest ustawiona pod Treviso i Arsenal
III edycja 1.Treviso
IV edycja 1.Arsenal
V edycja 1.Treviso
VI edycja 1.Arsenal
VII edycja 1. Galaxia... dochodzi do tych wielkich klubów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> VIII edycja 1. ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Gratuluję mistrzowskiej drużynie, Galaxii Wieluń, oraz jej menedżerowi Miśkowi, któremu dziękuję przy okazji za świetną pracę przez cały sezon na polu prowadzenia tabel.
Gratulacje także dla innych drużyn z podium i ich menedżerów - apofisa i Experto.
Mam nadzieję, że tych z Was, którzy utrzymali się w lidze zobaczę w komplecie w EEL w przyszłym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Gratulacje także dla innych drużyn z podium i ich menedżerów - apofisa i Experto. Dzięki, myślę, ze zarówno apofis jak i ja pokazaliśmy ze 2 liga jest również mocna, 2 i 3 miejsce, a beniaminki...
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
|
|
a.k.a. "Experto" King Of The Hill
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174 |
Jako ciekawostke:
Sezon temu w 2 lidze: 2. Ironi Ramat 28 18-12
Aktualnie 1 liga: 3. Ironi Ramat 28 18-20
Ustrzelilem tyle samo bramek i punktow:)
|
|
|
Link skopiowany do schowka