Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 5 1 2 3 4 5
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
z gory dzieki.

i GRATULACJE dla GALAXII !!!

Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
ja jebie!Arsenal w barazach...

Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
lok Offline
veteran
veteran
Dołączył: Feb 2001
Posty: 1,285
prosba do Zarzadu o poddanie zawodnikow Treviso badaniom
antydopingowym.cos podopieczni uQ$'a maja za duzo szczescia
po powrotach z tych swoich przydlugich zgrupowan <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />.

Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
J
addict
addict
J Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 508
Znów nie zatypowałem z powodu wyjazdu tym razem urlopowego, ale ponieważ wynik naszego meczu i tak nie ma żednego znaczenia dla układu tabeli to już nie będę szukał na szybko i tak spóźnionych typów.
Chciałem tylko złożyć gratulacje drużynie rodem z Wielunia!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Hurrra.gif" alt="" /> BRAVO!

Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
uQ$ Offline
Dołączył: Jan 2001
Posty: 3,177
UNTS Warszawa - Treviso Calcio 0-1

Uff. Udało się uniknąć baraży. Dobrze że to już koniec tego sezonu. W następnym walka o powrót na tron <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. Póki co GRATULACJE dla Galaxii !!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Ironi Ramat Hasharon - Arsenal Londyn 2-0

z tego co wyliczylem to 2-0

Gratki dla Galaxi, troche zawalilem ten sezon bo mistrz byl na widelcu, ale nastepny sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
18 kolejka


Ironi Ramat Hasharon - Arsenal Londyn 2:0
Wolverhampton Wanderrers - Los Pocracos 3:0 wo.
UNTS Warszawa - Treviso Calcio 0:1
Fortuna Sittard - Victoria Węgorzewo 6:1
HAS Wartkowice - Galaxia Wieluń 0:0



[color:"blue"]TABELA[/color]


[color:"green"]1. GALAXIA WIELUŃ 18 34 22-13 +9 [/color]
2. Wolves 18 32 37-16 +21
3. Ironi 18 28 18-20 -2
4. Victoria 18 26 19-26 -7
5. HAS 18 26 21-17 +4
6. UNTS 18 24 17-21 -4
7. Treviso 18 22 23-22 +1
8. [color:"purple"]Arsenal 18 20 14-20 -6[/color]
9. [color:"red"]Fortuna 18 20 18-19 -1 [/color]
10. [color:"red"]Los Pocracos 18 14 3-19 -16 [/color]

* Victoria 4 miejsce, Arsenal 8 miejsce, gdyż w bezpośrednich pojedynkach, okazali się lepsi od swoich rywali


____________________________________________________________

MISTRZ EEL: [color:"green"]GALAXIA WIELUŃ[/color]

BARAŻ O UTRZYMANIE: [color:"purple"]ARSENAL LONDYN[/color]

SPADEK DO II LIGI: [color:"red"]FORTUNA SITTARD , LOS POCRACOS[/color]


____________________________________________________________

[b]Dzięki wielkie za kolejny już (II) w moim wykonaniu na najwyższym szczeblu tych rozgrywek. Było bardzo miło rywalizować z takimi doświadczonymi graczami tej zabawy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Mam nadzieję że następny sezon, będzie również udany... <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Lok - mam nadzieję że się utrzymasz ;>

uQ$ - troszkę mniej walkowerów, ale i tak wielkie BRAWO za utrzymanie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

A Fortunie oraz Pocrasowi - życzę żeby w następnym sezonie wrócili do nas... a `Pocracos` był w zeszłym sezonie vice...

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Sezon uważam za zamknięty ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />


Postaram się i w następnym sezonie, robić co tydzień tabelę, żeby widać było że to EKSTRAKLASA ! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" />

Dzięki wielkie jeszcze raz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
M
Didżej
Didżej
M Offline
Dołączył: Oct 2002
Posty: 9,548
napisał: lok 03/04/2006 00:57
Quote
zwolennicy "spiskowej teorii dziejów" podobna sadza, ze liga jest ustawiona pod Treviso i Arsenal

III edycja
1.Treviso

IV edycja
1.Arsenal

V edycja
1.Treviso

VI edycja
1.Arsenal

VII edycja
1.

Galaxia... dochodzi do tych wielkich klubów <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

VIII edycja
1. ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/tongue.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Gratuluję mistrzowskiej drużynie, Galaxii Wieluń, oraz jej menedżerowi Miśkowi, któremu dziękuję przy okazji za świetną pracę przez cały sezon na polu prowadzenia tabel.

Gratulacje także dla innych drużyn z podium i ich menedżerów - apofisa i Experto.

Mam nadzieję, że tych z Was, którzy utrzymali się w lidze zobaczę w komplecie w EEL w przyszłym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Quote
Gratulacje także dla innych drużyn z podium i ich menedżerów - apofisa i Experto.

Dzięki, myślę, ze zarówno apofis jak i ja pokazaliśmy ze 2 liga jest również mocna, 2 i 3 miejsce, a beniaminki...

Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
C
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
a.k.a. "Experto"
King Of The Hill
C Offline
Dołączył: Aug 2002
Posty: 32,174
Jako ciekawostke:

Sezon temu w 2 lidze:
2. Ironi Ramat 28 18-12

Aktualnie 1 liga:
3. Ironi Ramat 28 18-20


Ustrzelilem tyle samo bramek i punktow:)

Strona 5 z 5 1 2 3 4 5

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (forty, ElNinho[mmdea], rafal08, burbon), 1,378 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,247
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1