|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
craax a co myślisz o tym Janowiczu? 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
1.77 biore mocno, bez jaj zeby z Janowicza robic ch... wie jakiego grajka Obaj mają dramat w głowie, Gulbis pojechał Berdzia ale po 3 tajach, Janowicz również potrafi serwować, do tego jest w formie więc...wszystko możliwe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Mayer Istomin Benneteau Youzhny Gasquet Tipsarevic AKO: 2.74 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
craax a co myślisz o tym Janowiczu?  za glupi jestem na to - moze podpucha
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
na Simona nie jest przypadkiem troche za dużo ? bilans na trawie 15-9 więc jakimś leszczem nie jest Nie liczy się bilans, tylko z KIM TEN BILANS osiągnął. Spójrz na staty Xmena. Poza tym defensywny styl Simona nie pasuje na trawe.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
Mayer Istomin Benneteau Youzhny Gasquet Tipsarevic AKO: 2.74  to bardzo fajnie wyglada, choc Istomina odpuscilem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2009
Posty: 45,437 |
dawać pefke drugą do Watson 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
na Simona nie jest przypadkiem troche za dużo ? bilans na trawie 15-9 więc jakimś leszczem nie jest Nie liczy się bilans, tylko z KIM TEN BILANS osiągnął. Spójrz na staty Xmena. Poza tym defensywny styl Simona nie pasuje na trawe. Tak dla pełni statystyk, Janowicz ma bilans 9/3 także 75% wygranych pojedynków na trawie 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
dawać pefke drugą do Watson  Fleming/Hutchins
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
Mayer Istomin Benneteau Youzhny Gasquet Tipsarevic AKO: 2.74  to bardzo fajnie wyglada, choc Istomina odpuscilem ja przeciw Igorowi gram 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,632 |
a moze dzisiaj Aga out? ;] bo w 1 meczu slabiutko grala czuje, ze jest taka opcja - chyba, ze grala najmniejszym nakladem sil  z tego co ogladalem to widzialem ze w 2 secie przeciwniczka przy poslizgu podkrecila kolano i brala medical time. Aga slabo serwowala
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
dawać pefke drugą do Watson  Benek i Petrova i swiety spokoj a pograc grubiej
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
na Simona nie jest przypadkiem troche za dużo ? bilans na trawie 15-9 więc jakimś leszczem nie jest pamietaj ze kursy nie grają  to ze wzrasta kurs na Gulbisa to trzeba sie cieszyc i brac jak dają 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2006
Posty: 26,275 |
AG moze i tak, ale kurs straszy
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 364 |
Panowie warto zagrać Petzschnera w singlu za więcej pln-ów ??
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
gulbis potrafi umoczyc z kazdym. on jest jak lisicki. przeciwnik nie ma znaczenia. jak wpadnie w cug to 0-3 upierdoli raz, dwa i pojedzie do domu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
wczoraj mogłem miec rekordowa wygrana ale sie nie udało mega lipa;/:(1 mecz na 10 Koła
Anderson, Kevin - Dimitrov, G MeczKursy meczu Twój zakład: 2 ' 1,70 1-3 ' Baker, Jamie - Roddick, A Ponad/PoniżejLiczba Gemów Twój zakład: Over 29.5 ' 1,68 27.06.12 ' Bellucci, T - Nadal, Rafael Ponad/PoniżejLiczba Gemów Twój zakład: Over 27.5 ' 1,72 11-19 ' Ferrer, D - Brown, Dustin Ponad/PoniżejLiczba Gemów Twój zakład: Over 28.5 ' 1,75 27.06.12 ' Lacko, L - Ungur, Adrian Ponad/PoniżejLiczba Gemów Twój zakład: Over 32.5 ' 1,87 19-10 ' Levine, J - Beck, Karol Ponad/PoniżejLiczba Gemów Twój zakład: Over 39.5 ' 1,87 24-16 ' Ramirez Hidalgo, R - Fish, M Ponad/PoniżejLiczba Gemów Twój zakład: Over 30.5 ' 1,72 17-21 ' Robson, Laura - Schiavone, F Ponad/PoniżejLiczba Gemów Twój zakład: Over 21.5 ' 1,84 14-14 ' Twój zakład: ośmiokrotne 106,9 zł 95,14
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
3.14 w Pinnacle na Morite to jest value
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
u kobit ponad 3 na Hampton wygląda dobrze, z niższych kursów na pewno McHale i Kerber, oraz Hsieh i Peng
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
u kobit ponad 3 na Hampton wygląda dobrze, z niższych kursów na pewno McHale i Kerber, oraz Hsieh i Peng nie żartuj 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|