|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Bieszczady - Kolejorz 1:0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
XVI kolejka: Wrocek - Urania 0:0 APOEL - Miszelek 1:0 Bieszczady - Kolejorz 1:0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Tabela III Ligi: [color:"green"] 1. Polonia________13____27___14-3__+11 2. Urania________13____22___13-2__+11 3. WKS_________12____18___15-8__+7 [/color][color:"blue"] 4. Miszelek______13____17___8-14__-6(1*)[/color] 5. Bieszczady____13____16___4-5___-1 6. Kolejorz______12____14___5-12__-7(2) 7. APOEL_________12____13___11-11__0(1)[color:"red"] 8. Forza_________13____5____0-18__-18 3 walkover=dyskwalifikacja) [/color]
*EEL w sprawie walkovera [color:"purple"] XVII kolejka: Wrocek - Bieszczady Miszelek - Urania APOEL - Kolejorz[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
|
|
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749 |
Prem zle policzyl ilosc spotkan zespolu Bieszczad w trakcie reorganizacji ligi,napisal 4 a powinny byc trzy.Ja idac jego tropem uwzglednilem jego wersje tabeli dlatego powielalem jego blad. [b] Zespol Bieszczad ma 12 rozegranych spotkan,a nie jak wynika obecnie 13 spotkan!Za blad przepraszam i dziekuje za podawanie wynikow i tabele.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Wrocek - Bieszczady 0:0
Już dawno nie popełniłem tak idiotycznego błędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - trafiłem 4 overy, a wynik i tak 0:0
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
XVII kolejka: Wrocek - Bieszczady 0:0 Miszelek - Urania 1:0 APOEL - Kolejorz 0:1
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Tabela III Ligi: [color:"green"] 1. Polonia________13____27___14-3__+11 2. Urania________14____22___13-3__+10 3. Miszelek______14____20___9-14__-5(1*)[/color][color:"blue"] 4. WKS_________13____19___15-8__+7 [/color] 5. Bieszczady____13____17___4-5___-1 6. Kolejorz______13____17___6-12__-6(2) 7. APOEL_________13____13___11-12__-1(1)[color:"red"] 8. Forza_________13____5____0-18__-18 3 walkover=dyskwalifikacja) [/color]
*EEL w sprawie walkovera [color:"purple"] XVIII kolejka: Bieszczady - Forza Polonia - Kolejorz APOEL - Wrocek[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638 |
XVIII kolejka
Polonia - Kolejorz 1:1
To byl zaciety mecz do ostatniej chwili polonia prowadzila ale stracila zwyciestwo w 89 min meczu i druzyny podzielily sie punktami ,druzyna Polonii jest zadowolona z podzialu punktow ,bo awans byl oddawna zapewniony, od nastepnego sezonu II liga .podziekowania dla wszystkich przeciwnikow za dobra gre.zycze milych wygranych .pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Proszę zainteresowanych o sprawdzenie poprawności tabeli
XVIII kolejka: Bieszczady - Forza 3:0 (walkower) Polonia - Kolejorz 1:1 APOEL - Wrocek 4:0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Tabela III Ligi: [color:"green"] 1. Polonia________14____28___15-4__+11 2. Urania________14____22___13-3__+10 3. Bieszczady____14____20___7-5___+2[/color][color:"blue"] 4. Miszelek______14____20___9-14__-5 (1*) [/color] 5. WKS_________14____19___15-12__+3 6. Kolejorz______14____18___7-13__-6 (2) 7. APOEL________14____16___15-12__+3 (1)[color:"red"] 8. Forza_________14____5____0-21__-21 (3 walkover=dyskwalifikacja) [/color]
*EEL w sprawie walkovera[/color]
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Mały, ale ważny edit tabeli - Miszelek ma lepszy bilans bezpośrednich meczów od Bieszczadów, a to wg regulaminu decyduje o kolejności w tabeli:
XVIII kolejka: Bieszczady - Forza 3:0 (walkower) Polonia - Kolejorz 1:1 APOEL - Wrocek 4:0
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Tabela III Ligi: [color:"green"] 1. Polonia________14____28___15-4__+11 2. Urania________14____22___13-3__+10 3. Miszelek______14____20___9-14__-5 (1*)[/color][color:"blue"] 4. Bieszczady____14____20___7-5___+2[/color] 5. WKS_________14____19___15-12__+3 6. Kolejorz______14____18___7-13__-6 (2) 7. APOEL________14____16___15-12__+3 (1)[color:"red"] 8. Forza_________14____5____0-21__-21 (3 walkover=dyskwalifikacja) [/color]
*EEL w sprawie walkovera[/color] [/quote]
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696 |
czyli z 3 ligi spada 5 druzyn
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Dzięki kurson za prowadzenie tabel. Mopsiq: zgadza się.
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893 |
Dzięki kurson za prowadzenie tabel. Mopsiq: zgadza się.
Pozdrawiam! Ja tylko dokończyłem dzieła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, przez większość sezonu tabelę uaktualniał Cypryjczyk i jemu należy się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka