Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 3 z 3 1 2 3
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Wrocek-Urania 0:0

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Bieszczady - Kolejorz 1:0

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
XVI kolejka:
Wrocek - Urania 0:0
APOEL - Miszelek 1:0
Bieszczady - Kolejorz 1:0

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Tabela III Ligi: [color:"green"]
1. Polonia________13____27___14-3__+11
2. Urania________13____22___13-2__+11
3. WKS_________12____18___15-8__+7 [/color][color:"blue"]
4. Miszelek______13____17___8-14__-6(1*)[/color]
5. Bieszczady____13____16___4-5___-1
6. Kolejorz______12____14___5-12__-7(2)
7. APOEL_________12____13___11-11__0(1)[color:"red"]
8. Forza_________13____5____0-18__-18 3 walkover=dyskwalifikacja) [/color]

*EEL w sprawie walkovera
[color:"purple"]
XVII kolejka:
Wrocek - Bieszczady
Miszelek - Urania
APOEL - Kolejorz[/color]

Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Dołączył: Nov 2004
Posty: 1,749
Prem zle policzyl ilosc spotkan zespolu Bieszczad w trakcie reorganizacji ligi,napisal 4 a powinny byc trzy.Ja idac jego tropem uwzglednilem jego wersje tabeli dlatego powielalem jego blad.
[b]
Zespol Bieszczad ma 12 rozegranych spotkan,a nie jak wynika obecnie 13 spotkan!Za blad przepraszam i dziekuje za podawanie wynikow i tabele.

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Wrocek - Bieszczady 0:0

Już dawno nie popełniłem tak idiotycznego błędu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" /> - trafiłem 4 overy, a wynik i tak 0:0

Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2002
Posty: 3,767
APOEL - Kolejorz 0:1

Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2004
Posty: 2,142
Miszelek-Urania 1:0

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
XVII kolejka:
Wrocek - Bieszczady 0:0
Miszelek - Urania 1:0
APOEL - Kolejorz 0:1

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Tabela III Ligi: [color:"green"]
1. Polonia________13____27___14-3__+11
2. Urania________14____22___13-3__+10
3. Miszelek______14____20___9-14__-5(1*)[/color][color:"blue"]
4. WKS_________13____19___15-8__+7 [/color]
5. Bieszczady____13____17___4-5___-1
6. Kolejorz______13____17___6-12__-6(2)
7. APOEL_________13____13___11-12__-1(1)[color:"red"]
8. Forza_________13____5____0-18__-18 3 walkover=dyskwalifikacja) [/color]

*EEL w sprawie walkovera
[color:"purple"]
XVIII kolejka:
Bieszczady - Forza
Polonia - Kolejorz
APOEL - Wrocek[/color]

Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
K
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
K Offline
Dołączył: Feb 2005
Posty: 3,638
XVIII kolejka

Polonia - Kolejorz 1:1

To byl zaciety mecz do ostatniej chwili polonia prowadzila ale stracila zwyciestwo w 89 min meczu i druzyny podzielily sie punktami ,druzyna Polonii jest zadowolona z podzialu punktow ,bo awans byl oddawna zapewniony, od nastepnego sezonu II liga .podziekowania dla wszystkich przeciwnikow za dobra gre.zycze milych wygranych .pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" />

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Proszę zainteresowanych o sprawdzenie poprawności tabeli

XVIII kolejka:
Bieszczady - Forza 3:0 (walkower)
Polonia - Kolejorz 1:1
APOEL - Wrocek 4:0

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Tabela III Ligi: [color:"green"]
1. Polonia________14____28___15-4__+11
2. Urania________14____22___13-3__+10
3. Bieszczady____14____20___7-5___+2[/color][color:"blue"]
4. Miszelek______14____20___9-14__-5 (1*) [/color]
5. WKS_________14____19___15-12__+3
6. Kolejorz______14____18___7-13__-6 (2)
7. APOEL________14____16___15-12__+3 (1)[color:"red"]
8. Forza_________14____5____0-21__-21 (3 walkover=dyskwalifikacja) [/color]

*EEL w sprawie walkovera[/color]

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Mały, ale ważny edit tabeli - Miszelek ma lepszy bilans bezpośrednich meczów od Bieszczadów, a to wg regulaminu decyduje o kolejności w tabeli:

XVIII kolejka:
Bieszczady - Forza 3:0 (walkower)
Polonia - Kolejorz 1:1
APOEL - Wrocek 4:0

<img src="/ubbthreads/images/graemlins/soccer.gif" alt="" />Tabela III Ligi: [color:"green"]
1. Polonia________14____28___15-4__+11
2. Urania________14____22___13-3__+10
3. Miszelek______14____20___9-14__-5 (1*)[/color][color:"blue"]
4. Bieszczady____14____20___7-5___+2[/color]
5. WKS_________14____19___15-12__+3
6. Kolejorz______14____18___7-13__-6 (2)
7. APOEL________14____16___15-12__+3 (1)[color:"red"]
8. Forza_________14____5____0-21__-21 (3 walkover=dyskwalifikacja) [/color]

*EEL w sprawie walkovera[/color]
[/quote]

Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 14,696
czyli z 3 ligi spada 5 druzyn

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Dzięki kurson za prowadzenie tabel.
Mopsiq: zgadza się.

Pozdrawiam!

Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2004
Posty: 6,893
Quote
Dzięki kurson za prowadzenie tabel.
Mopsiq: zgadza się.

Pozdrawiam!

Ja tylko dokończyłem dzieła <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />, przez większość sezonu tabelę uaktualniał Cypryjczyk i jemu należy się <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

Strona 3 z 3 1 2 3

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (Sensei, forty, poozon, latajaca_holenderka, betowiec, kamel), 3,031 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,283
Posty5,833,826
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1