|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
z kim tam leci w nastepnej ? florek mayer 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Flemingi mecz matka! kit z gulbisem. Mam ich razem za mega groszy więc dla mnie już po emocjach ..
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
no to popłynąłem na największą kasę w tym roku, jaja żeby Janowicz grał w 3 rundzie wielkiego szlema z jego grą wywalczyl sobie na korcie, dobrze serwuje wiec co z jego gra? ma gosc ambicje, wlasnie nie chcialbym takiego pizdzielca w 3rundzie jak gulbis ktory w dupie ma wiekszosc rozgrywanych meczy bravo juras 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Falla 3:0 @16  Ładnie to wyłapales,ja neistety Mahutowy bet  z 4:0 na *5:4
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Srać na ta kurwe Gulbisa  brawo Janowicz 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
no to popłynąłem na największą kasę w tym roku, jaja żeby Janowicz grał w 3 rundzie wielkiego szlema z jego grą kurwa mam to samo, pierdolony janowicz, nie ma to jak trafic na dzien konia..... e panie, trochi kultury
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Jurek wywalił Gulbisa Na śmiech mnie zbiera, nie przez to że przegrałem sporo ale z tego co widziałem to on nie zagrał trzech dobrych piłek. Totalna frajerka, granie na pałe w siate i nic więcej. Gulbis, zasługujesz na tyuł pizdusia totalnego przegrywając z Jurkiem. jakbys erniego nie znal
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699
Porucznik
|
|
Porucznik
Dołączył: Apr 2005
Posty: 32,699 |
Jurek wywalił Gulbisa Na śmiech mnie zbiera, nie przez to że przegrałem sporo ale z tego co widziałem to on nie zagrał trzech dobrych piłek. Totalna frajerka, granie na pałe w siate i nic więcej. Gulbis, zasługujesz na tyuł pizdusia totalnego przegrywając z Jurkiem. Ale gulbis byl , jest i pozostanie kretynem a z Berdychem wyszedl mu mecz zycia i tyle Tak, taki jest ale liczyłem, że tu choć zagra swoje i wyjmie to 3-1 luzem bo Jurek na więcej nie zasługiwał. Po trzecim secie byłem przekonany, że jest dobrze. Były szanse w 4 secie na łamanie, jedna z nich głupio stracona z tego co kojarzę. Później to już wiadomo..
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Oct 2007
Posty: 820 |
na frajerstwo totalne sie zapowiada u flemingow
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
no to popłynąłem na największą kasę w tym roku, jaja żeby Janowicz grał w 3 rundzie wielkiego szlema z jego grą kurwa mam to samo, pierdolony janowicz, nie ma to jak trafic na dzien konia..... Popier... to sam jestes !!
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609
a.k.a. "Lyon"
|
|
a.k.a. "Lyon"
Dołączył: Sep 2009
Posty: 8,609 |
Jurek wywalił Gulbisa Na śmiech mnie zbiera, nie przez to że przegrałem sporo ale z tego co widziałem to on nie zagrał trzech dobrych piłek. Totalna frajerka, granie na pałe w siate i nic więcej. Gulbis, zasługujesz na tyuł pizdusia totalnego przegrywając z Jurkiem. Ale gulbis byl , jest i pozostanie kretynem a z Berdychem wyszedl mu mecz zycia i tyle mecz życia to on miał z Federerem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 5,605 |
Jurek wywalił Gulbisa Na śmiech mnie zbiera, nie przez to że przegrałem sporo ale z tego co widziałem to on nie zagrał trzech dobrych piłek. Totalna frajerka, granie na pałe w siate i nic więcej. Gulbis, zasługujesz na tyuł pizdusia totalnego przegrywając z Jurkiem. Ale gulbis byl , jest i pozostanie kretynem a z Berdychem wyszedl mu mecz zycia i tyle Tak, taki jest ale liczyłem, że tu choć zagra swoje i wyjmie to 3-1 luzem bo Jurek na więcej nie zasługiwał. Po trzecim secie byłem przekonany, że jest dobrze. Były szanse w 4 secie na łamanie, jedna z nich głupio stracona z tego co kojarzę. Później to już wiadomo.. Ja juz na Ernescie sie poznalem i w tego grajka nie zainwestyje nawet gtosza 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Pironek ale ona jest popierdolona 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
:pironkopva: 3 setowe kurwa
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Falla 3:0 @16  Ładnie to wyłapales,ja neistety Mahutowy bet  z 4:0 na *5:4 trochę jednak zabrakło 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,804 |
Gulbis ma papiery na top 10, tylko bania przeszkadza i zabawa ciągła
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2009
Posty: 19,625 |
Falla 3:0 @16  Ładnie to wyłapales,ja neistety Mahutowy bet  z 4:0 na *5:4 trochę jednak zabrakło  Koniec konców tak,ale kurs wart ryzyka za kilka dych
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775
Dr. Watson
|
|
Dr. Watson
Dołączył: Jan 2005
Posty: 136,775 |
pironkova tak samo mądra jak gulbis lina chyba ma okres
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Mahut po 5 gemów lub set 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000
A7
|
|
A7
Dołączył: Mar 2006
Posty: 3,000 |
 Na Li
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|