|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Kupon 8 latka który mnie poprosił żebym mu postawił na swoim koncie że Ramos dostanie 1 kartkę, fan piłki ogarnięty  i ma parę groszy na lody Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Garcia Sergio Ramos Portugalia v Hiszpania (Pierwszy zawodnik z kartką) 27/06/2012 Brak 11.00 Wygrana Stawka: 2,00 Zysk: 20,00 Zwroty: 22,00 Stawka całkowita: 2,00 Zwrot razem: 22,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
Hiszpania  najebałem się tak, że pamiętam tylko karnego Alonso....  dobre karne były?
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
juve Ty się nie śmiej, tylko mi na pytanie odpowiedz  wciąż niestety jestem strasznie nietrzeźwy....
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
W karnych Ramos chyba sobie przemyślał tego karnego z Bayernem w LM i uderzył jak Pirlo z Anglia.Nono. Hehe
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Oct 2003
Posty: 4,981 |
juve Ty się nie śmiej, tylko mi na pytanie odpowiedz  wciąż niestety jestem strasznie nietrzeźwy.... Karne jak karne;) Ramos w Pirlo się zabawił 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492
tkliwy nihilista
|
|
tkliwy nihilista
Dołączył: Jun 2006
Posty: 19,492 |
O proszę, tego się nie spodziewałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Stadion Narodowy w Warszawie Stadionem im. Kaziemierza Górskiego  bedziemy pamietac do konca swiata za chwile radosci sp.pan Kazimierz moze bez blyskotliwych wypowiedzi ale z ogromnymi sukcesami ,niezwykle ciepły i skromny Smuda ucz sie od wielkich jak masz pierdolic takie bzdury to lepiej sie nie odzywaj .Chyba kazdy normalny trener po analizie naszej gry na euro powinien przeprosic kibicow ,przekazac 3 ostatnie pensje czerwiec,lipiec ,sierpien w wysokosci 450 kola na szkolenie mlodziezy itd.Smuda tego nie zrobi to wrak czlowieka bez honoru i poczucia godnosci.Mam nadzieje ze zniknie z naszej pilki raz na zawsze .Jedyne co dobre to zostawil po sobie material szkoleniowy dla przyszlych trenerow jak nie nalezy pracowac podczas selekcji i samego turnieju.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
W becie jest opcja że będzie czerwona kartka w meczu ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
W becie jest opcja że będzie czerwona kartka w meczu ? w bardziej popularnych spotkaniach jest ta opcja, na 2 polfinalowy pojedynek jest ta opcja dostepna
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
jesli chodzi ci oczywiscie o bet365 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Niemcy wygrają po przejęciu prowadzenia, to Włochy muszą prowadzić 1:0 ? czy Niemcy przejmują prowadzenie 1:0 i wygrywają mecz ?
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2010
Posty: 8,088 |
Istnieje może stream do Kuwejt 22 - Tadżikistan 22?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Niemcy wygrają po przejęciu prowadzenia, to Włochy muszą prowadzić 1:0 ? czy Niemcy przejmują prowadzenie 1:0 i wygrywają mecz ? Niemcy strzelaja pierwsi i Niemcy awansuja w regulaminowym czasie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
Niemcy wygrają po przejęciu prowadzenia, to Włochy muszą prowadzić 1:0 ? czy Niemcy przejmują prowadzenie 1:0 i wygrywają mecz ? Niemcy strzelaja pierwsi i Niemcy awansuja w regulaminowym czasie. a jak będą przegrywali 0:1 a w regulaminowym wygraja 2:1 to przegrany ten zakład ?
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Niemcy wygrają po przejęciu prowadzenia, to Włochy muszą prowadzić 1:0 ? czy Niemcy przejmują prowadzenie 1:0 i wygrywają mecz ? Niemcy strzelaja pierwsi i Niemcy awansuja w regulaminowym czasie. a jak będą przegrywali 0:1 a w regulaminowym wygraja 2:1 to przegrany ten zakład ? tak
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
to jest nic innego jak combo kto pierwszy strzeli bramke & rezultat w regulaminowym czasie gry
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Niemcy wygrają po przejęciu prowadzenia, to Włochy muszą prowadzić 1:0 ? czy Niemcy przejmują prowadzenie 1:0 i wygrywają mecz ? Niemcy strzelaja pierwsi i Niemcy awansuja w regulaminowym czasie. O trzeba w to wejść jak tak jest kurs 7.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,985 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
to jest idiotycznie sformulowanie na bet365
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|