|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
z dogow ladnie wyglada na chwile obecna Bondarenko, Anka gra padline z backhandu
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486 |
Pytanie do grajacych w Doxxbet... Czesto sie zdarza ze kupony zostaja anulowane mimo ich prawidlowego postawienia?
Kupon zagrany na live, niby przekazany do administratora, a po chwili anulowany (oczywiscie kupon zwycieski). Pisalibyscie w tej sprawie?
Zagrane ponizej 8,5 gema w meczu Ferrer - De Schepper przy stanie 5:2 30:15*
Bede wdzieczny za pomoc.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
Mahut 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627
addict
|
|
addict
Dołączył: Apr 2011
Posty: 627 |
To tak a propos wiary w Mahuta  Dobra, to by bylo tyle mojego grania  Stare czasy mi sie przypomnialy  W ciagu 5 dni +17 tysiecy teraz wtopa 14. Zostaje z "letkim plusem" i sie zwijam  Narka ^^
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
mahut pusiaku no ja pierdole, tyle tego grania szkoda kasy czasu i nerwow  aa i byl bym zapomnial  wimbledon
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
z dogow ladnie wyglada na chwile obecna Bondarenko, Anka gra padline z backhandu  i odrazu polamana Anka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2010
Posty: 2,850 |
Zakopalova *0-40 no chyba z 4-0 nie upierdoli?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 292 |
Pytanie do grajacych w Doxxbet... Czesto sie zdarza ze kupony zostaja anulowane mimo ich prawidlowego postawienia?
Kupon zagrany na live, niby przekazany do administratora, a po chwili anulowany (oczywiscie kupon zwycieski). Pisalibyscie w tej sprawie?
Zagrane ponizej 8,5 gema w meczu Ferrer - De Schepper przy stanie 5:2 30:15*
Bede wdzieczny za pomoc. anulują tylko jak chcesz ich wyjebac, jesli grasz jak totalna pizda pozwalaja grac, surbety, pozne zaklady i te sprawe jesli masz jakiekolwiek pojecie o zarabianiu
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
panowie w meczu Dolgo-Paire warto pakować się w over 38.5?
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
ładnie shvedowa !! :brawo: niestety nie pogralem.... zagapilem sie :/
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,486 |
Pytanie do grajacych w Doxxbet... Czesto sie zdarza ze kupony zostaja anulowane mimo ich prawidlowego postawienia?
Kupon zagrany na live, niby przekazany do administratora, a po chwili anulowany (oczywiscie kupon zwycieski). Pisalibyscie w tej sprawie?
Zagrane ponizej 8,5 gema w meczu Ferrer - De Schepper przy stanie 5:2 30:15*
Bede wdzieczny za pomoc. anulują tylko jak chcesz ich wyjebac, jesli grasz jak totalna pizda pozwalaja grac, surbety, pozne zaklady i te sprawe jesli masz jakiekolwiek pojecie o zarabianiu Zagrałem u nich dopiero kilka kuponów, nie spotkałem sie z czymś takim w innych bukach. Albo przyjmują od razu albo nie, a tu jakieś cyrki wychodzą na dzień dobry...
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
ale ladnie pogral Karlovic 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Nov 2007
Posty: 365 |
Raonic+dolgo+Dimitrov jak nie wejdzie ten tripel to mnie rozjebie psychicznie i sram na wimbledon bo walek na walku !!!!!!!!!
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2009
Posty: 292
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: Apr 2009
Posty: 292 |
Male buki tak juz maja, od tradera zalezy czy chce robic walki czy nie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 1,718 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
z dogow ladnie wyglada na chwile obecna Bondarenko, Anka gra padline z backhandu  i odrazu polamana Anka  chyba jednak nie masz racjii z tym dogiem Ana 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Pytanie do grajacych w Doxxbet... Czesto sie zdarza ze kupony zostaja anulowane mimo ich prawidlowego postawienia?
Kupon zagrany na live, niby przekazany do administratora, a po chwili anulowany (oczywiscie kupon zwycieski). Pisalibyscie w tej sprawie?
Zagrane ponizej 8,5 gema w meczu Ferrer - De Schepper przy stanie 5:2 30:15*
Bede wdzieczny za pomoc. anulują tylko jak chcesz ich wyjebac, jesli grasz jak totalna pizda pozwalaja grac, surbety, pozne zaklady i te sprawe jesli masz jakiekolwiek pojecie o zarabianiu Zagrałem u nich dopiero kilka kuponów, nie spotkałem sie z czymś takim w innych bukach. Albo przyjmują od razu albo nie, a tu jakieś cyrki wychodzą na dzień dobry... Doxxbet jest wyjątkowo śmieszny, nawet w konkursach Doxa nie biorę udziału bo to nie ma sensu. Daj sobie z nimi spokój, wypłacaj pieniądze. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2010
Posty: 2,945 |
Yanina set  jeszcze jeden 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
over 9.5 gema 1 set u Murarza 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294
Io sono Interista
|
|
Io sono Interista
Dołączył: Jul 2005
Posty: 28,294 |
Fajnie się ogląda mecz Panicza gdy Ivo człapie do siatki. 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|