|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Union Espanola - Defensor Sporting  Defensor po awans w karnych  @1.85 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Defensor 1-0 jak narazie w karnych  i juz 2-0 w karnych 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Defensor 2-1 ale koncza serie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
3-1 po 3seriach 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Union Espanola - Defensor Sporting  Defensor po awans w karnych  @1.85  izunia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Szacunek dla Włochów, piękny mecz zagrali. Niemcy @4.70 na aucie, zostało @6.20 na Włochów. Mniejsza wygrana, ale grunt by poskładali tych śmiesznych Niemców. Messi rogaczu, pokłoń się Baloteliemu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
śmiesznych Hiszpanów znaczy się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Corinthians u20 - River Plate u20 X jak w morde strzelił  i to jeszcze 1-1 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Mario Balotelli Niemcy v Włochy (Strzeli dwa lub więcej goli) 28/06/2012 Brak 21.00 Wygrana Stawka: 1,00 Zysk: 20,00 Zwroty: 21,00 Stawka całkowita: 1,00 Zwrot razem: 21,00
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Mario Balotelli Niemcy v Włochy (Strzeli dwa lub więcej goli) 28/06/2012 Brak 21.00 Wygrana Stawka: 1,00 Zysk: 20,00 Zwroty: 21,00 Stawka całkowita: 1,00 Zwrot razem: 21,00 miałes nosa 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Nr Selekcje Zdarzenie Data zdarzenia Zasady Wygrana/miejsce Kursy Wynik 1 Mario Balotelli Niemcy v Włochy (Strzeli dwa lub więcej goli) 28/06/2012 Brak 21.00 Wygrana Stawka: 1,00 Zysk: 20,00 Zwroty: 21,00 Stawka całkowita: 1,00 Zwrot razem: 21,00 miałes nosa  Symboliczna złotówka żeby mu się lepiej grało.Heh.Ale myślałem że Niemcy ich ograją.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Tez sądziłem ze Niemców bedzie stac na wiecej  No ale niestety, Włosi pokazali charakter  Dobrze ze wybralem w tymspotkaniu tylko jeden zakład, a mianowicie over 9.5 rzutow roznych  bylo ich 14  ale najbardziej dziwi mnie fakt ze wszystkie rzuty rozne wykonywali Niemcy, ani jednego Włosi 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Jak żadna drużyna nie obroniła Ligi Mistrzów tak teraz żadna drużyna nie obroni Mistrza Europy !! Forza Italia, Forza Balotelli !  Włochy na prawdę pokazują dobrą piłkę, aż jestem w szoku.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
Ja mimo wszystko od początku jestem za La Furia Roja  i tak tez bedzie w niedzielnym finale  ale nie pokusze sie o wytypowanie wyniku  Tyle ode mnie  Czas na mnie, cya 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Narczos elooooooo, Italianooo in Sunday 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Hiszpania zdominuje srodek pola, nie zrobi takich bledow w obronie jak dzis Niemcy, poza tym ta wloska obrona takim monolitem nie jest, skonczy sie 1:0. Znowu Inesta  Weź pod uwagę, że Hiszpania z Włochami grała już na tym turnieju. I jeśli popatrzeć na tamten mecz to raczej Hiszpania powinna się obawiać tej konfrontacji. Jeśli spojrzeć na to co te drużyny prezentowały w fazie pucharowej to tym bardziej Hiszpania powinna się obawiać. A jeśli Del Bosque znów nie wystawi napastnika to Hiszpania już nie musi się obawiać. Może się po prostu pogodzić z porażką.
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 10,306 |
W pierwszym meczu to Wlosi nie przegrali tylko dlatego, ze trawa bylannie skoszona. Trzeba jednak pamietac, ze Wlosi to druzyna turniejowa i z kazdym meczem gra coraz lepiej. Szykuje nam sie wspaniaky final.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|