|
|
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2005
Posty: 18,897 |
conga na wimbledon? chyba zartujesz ... roger wezmie Tsonga odpali Murego po drodze do finału. A Wimbledon bierze Djokovic.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,631 |
conga na wimbledon? chyba zartujesz ... roger wezmie ostatni wielkoszlemowy tytul wygrany przez RF to 2010 AO 2 i pol roku, cos w tym jest ale dalej: "roger wezmie"
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
ale murray to musi cos odpalic dla rosola  droga do finalu wyglada niezle wierzysz ze ogra feda w polfinale? druga połówka drabinki... ach tak, moja pomylka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
Luksika Kumkhum Ying-Ying Duan 2 1.6 lub overek 21.5 za 1.72.. mozna smialo walic
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
conga na wimbledon? chyba zartujesz ... roger wezmie ostatni wielkoszlemowy tytul wygrany przez RF to 2010 AO 2 i pol roku, cos w tym jest ale dalej: "roger wezmie" no i co z tego? ostatnio rafa w 2r odpadl w 2005? to jest sport Roger jeszcze pocisnie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Rosol to WIn Wimbledon
Bwin @ 26 Pinnacle @ 151
izi rosol w wh wiekszy faworyt od delpo ferrera tipsy etc 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
Rosol to WIn Wimbledon
Bwin @ 26 Pinnacle @ 151
izi rosol w wh wiekszy faworyt od delpo ferrera tipsy etc  hmm od ferrera ok  tipsy hmmm- tez wiele jugol nie pokazal, Delpo po niby kontuzji kolana, wychodzi ze Rosol  no ale niestety mecz meczowi nie rowny  ja widzialem 3 gemy ostatnie w ktorych Rosol zaprezentowal sie super ;P
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
|
|
Fanatycy ze Szklanego Zagłębia
Dołączył: Jan 2007
Posty: 5,634 |
pamiętacie mecz Gublisa z Berdychem, a pamiętacie mecz Gulbisa z Janowiczem, pamiętajcie mecz Rosola z Nadalem i obserwujcie mecz Rosola z Kolbą  dla mnie value na Kolbę, Rosol 2x tak nie zagra
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Maybe its time to change surface at Wimbledon because Rafael is losing - Varvara Lepchenko pojechala ladnie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Tsonga już raz pokonał Federera na Wimbledonie i to przegrywjac 0-2
3-6, 6-7(3), 6-4, 6-4, 6-4
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
pamiętacie mecz Gublisa z Berdychem, a pamiętacie mecz Gulbisa z Janowiczem, pamiętajcie mecz Rosola z Nadalem i obserwujcie mecz Rosola z Kolbą  dla mnie value na Kolbę, Rosol 2x tak nie zagra dokladnie wilQ, sie okaze 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2003
Posty: 22,791 |
rosolaka dzis uratowalo zasuwanie dachu bo po 4 secie to nie wygladal zaciekawie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,631 |
conga na wimbledon? chyba zartujesz ... roger wezmie ostatni wielkoszlemowy tytul wygrany przez RF to 2010 AO 2 i pol roku, cos w tym jest ale dalej: "roger wezmie" no i co z tego? ostatnio rafa w 2r odpadl w 2005? to jest sport Roger jeszcze pocisnie nic z tego, bedzie mial 35 i bedzie wygrywal szlemy co tam wiek
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2007
Posty: 4,179 |
conga na wimbledon? chyba zartujesz ... roger wezmie ostatni wielkoszlemowy tytul wygrany przez RF to 2010 AO 2 i pol roku, cos w tym jest ale dalej: "roger wezmie" no i co z tego? ostatnio rafa w 2r odpadl w 2005? to jest sport Roger jeszcze pocisnie nic z tego, bedzie mial 35 i bedzie wygrywal szlemy co tam wiek powiem tak- Rodzer jesli nie teraz to kiedy? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
conga na wimbledon? chyba zartujesz ... roger wezmie ostatni wielkoszlemowy tytul wygrany przez RF to 2010 AO 2 i pol roku, cos w tym jest ale dalej: "roger wezmie" no i co z tego? ostatnio rafa w 2r odpadl w 2005? to jest sport Roger jeszcze pocisnie nic z tego, bedzie mial 35 i bedzie wygrywal szlemy co tam wiek goran 30 lat agassi 33 pierwsze co mi przyszlo na mysl, a fed jak na swoj wiek gra lepiej od nich
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,631 |
wg mnie rf juz szlema nie wygra, zobaczymy jak bedzie
sampras tez mial jednego szlema po 30stce
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,631
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2006
Posty: 158,631 |
Nadal: "It's not a tragedy, it's only a tennis match." #wimbledon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683
Krecik
|
|
Krecik
Dołączył: Jan 2009
Posty: 39,683 |
Rafa  Dimitrov  Popierdolony Wimbledon
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
Nadal: "It's not a tragedy, it's only a tennis match." #wimbledon ale wymowka
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|