|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Dany--> no wlasnie, podales typ zastepczy, ktorego to kurs moze sie maxymalnie roznic o 0.8 od typu pierwotnego. wynik 1-0 zostaje. zreszta upewnialem sie Prema, coby przypalu nie bylo. co do anulowania wynikow z walkowerowiczami, to mnie to bez roznicy. przypomne tylko, ze w poprzednich sezonach, odkad zajmuje sie tabelka, nikt nikogo nie pytal o zdanie w tej kwestii (bo i po co?), tylko bylo wszystko anulowane z urzedu. fakt, ze mialo to miejsce wczesniej niz 3-4 kolejki przed koncem sezonu. moja tez wina, bo sam powinienem byl w mysl regulaminu usunac te zespoly wczesniej. no ale co sie odwlecze to nie uciecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> TABELA [ dongruda.republika.pl] STATY [ dongruda.republika.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
I znów niesprawiedliwość bo niektórzy grali normalne mecze z nimi a niektórzy same walkowery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> brawo naprawdę brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
I to na 2 mecze przed końcem sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> - trzeba było wcześniej zareagować, a nie teraz - regulamin jasno określa te sprawy [ 3 walkowery i out] - ale ja już się nie wypowiadam na temat respektowania regulaminu, bo to i tak nie ma sensu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
e-Lech'02 - WKS Wieluń 5:0
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Nantes - Gryf 1-0 niestety na zapowiedziach sie skonczylo.
Tottenham - Gryf 0-4 rzez Kogutow na White Hart Lane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" /> o maly figiel byloby 0-7, ze o pechowo spudlowanym przez BOTa ako 245 nie wspomne... zapewniloby to komfortowy byt Gryfowi w przyszlym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Pechowy week dla "angoli" - niestety po porazce 0-4 gdzie rywal miał szczęście, a gospodarze nie [bramki stracone w końcówce] - nie byłoby tak źle.
Później impreza i dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i co z tego, że 100% skuteczności skoro do remisu zabrakło tak niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Wisła Kraków - Tottenham Hotspur [2-1]
i mecz zaległy :
Tottenham Hotspur - Wks Wieluń [0-0]
ech przez te wyjazdy weekendowe sezon stracony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Tottenham Hotspur - FC Nantes Atlantique [0-0]
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
FC Barcelona - Sparta Praga 1:0
...o ile się nie mylę, ale nie mam czasu sprawdzać dokładnie. Potwierdź Dany jak możesz.
Żegnaj 1 ligo, byłaś tak blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />
Dzięki za grę wszystkim, którzy grali
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Spurs vs e-Lech 0:1
Dzięki za mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Gryf Wejherowo - FC Czuprynowo 7-0 (wo) uhuhu sie moje chlopaki rozstrzelali na koniec sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> 11 bramek w 3 osttanich meczach, znaczaco pomoglo w nieoczekiwanym awansie<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" /> dzieki wszystkim za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> TABELA [ dongruda.republika.pl] STATY [ dongruda.republika.pl]
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804 |
Moj zalegly mecz z FC Barcelona mozna tez dopisac jako walkower !!! teoretycznie mialbym (dwa mecze...) szanse ale widocznie nie dokonca kolega doczytal wiec ....
brawo dla gryfu
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496 |
Spurs vs e-Lech 0:1
Dzięki za mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />. Aha to ze mną grałeś? - zdziwiłem się trochę, bo nawet nie pofatygowałeś się napisać, z kim grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" /> Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179 |
Faktycznie wybacz mi tą nieuwagę. Przed dwoma godzinami dopiero wróciłem do P-nia, wtedy 'na szybko' pisałem posta z meczami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
Moj zalegly mecz z FC Barcelona mozna tez dopisac jako walkower !!! teoretycznie mialbym (dwa mecze...) szanse ale widocznie nie dokonca kolega doczytal wiec ....
brawo dla gryfu zalegly mecz z barca rozegrales w zeszlym tygodniu (1-0 dla barcy), wiec o co kaman? twojego posta o przelozeniu nie widzialem, a zadnego priva od Ciebie o przelozenie meczu nie dostalem... nie ma problemu, mozesz wystawic sklad na mecz z Gryfem w ten weekend, tyle ze by urwac Gryfowi jakies pkty musisz sypnac najmniej 7 bramek...
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455 |
poprawka w TABELI [ dongruda.republika.pl] . program nie uwzglednil, ze o kolejnosci w tabeli przy rownej liczbie pktow decyduja bezposrednie spotkania, a nie bilans bramek. tak wiec bezposredni awans wywalczyly: La Ola i FC Nantes - gratki.
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371 |
Prem
Czekamy na oficjalne wyniki, baraże, podsumowanie EEL i plany na następny sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119 |
Ghost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
Gruda: spróbuj się via PM dogadać z lokiem na temat barażu o EEL. Ja, myśląc, że zagram z nim w barażu próbowałem to uczynić i nie otrymałem odpowiedzi a co jak co ale o awansie do/utrzymaniu w EEL nie powinien decydować walkower.
Pozdrawiam!
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
stranger
|
|
stranger
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19 |
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|