Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Dany--> no wlasnie, podales typ zastepczy, ktorego to kurs moze sie maxymalnie roznic o 0.8 od typu pierwotnego. wynik 1-0 zostaje. zreszta upewnialem sie Prema, coby przypalu nie bylo.

co do anulowania wynikow z walkowerowiczami, to mnie to bez roznicy.
przypomne tylko, ze w poprzednich sezonach, odkad zajmuje sie tabelka, nikt nikogo nie pytal o zdanie w tej kwestii (bo i po co?), tylko bylo wszystko anulowane z urzedu. fakt, ze mialo to miejsce wczesniej niz 3-4 kolejki przed koncem sezonu.

moja tez wina, bo sam powinienem byl w mysl regulaminu usunac te zespoly wczesniej. no ale co sie odwlecze to nie uciecze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

TABELA [dongruda.republika.pl]

STATY [dongruda.republika.pl]


Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
I znów niesprawiedliwość bo niektórzy grali normalne mecze z nimi a niektórzy same walkowery <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
brawo naprawdę brawo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smirk.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
I to na 2 mecze przed końcem sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/confused.gif" alt="" /> - trzeba było wcześniej zareagować, a nie teraz - regulamin jasno określa te sprawy [ 3 walkowery i out] - ale ja już się nie wypowiadam na temat respektowania regulaminu, bo to i tak nie ma sensu.

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Sparta - La Ola 0:0

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
e-Lech'02 - WKS Wieluń 5:0

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Nantes - Gryf 1-0
niestety na zapowiedziach sie skonczylo.

Tottenham - Gryf 0-4
rzez Kogutow na White Hart Lane <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />
o maly figiel byloby 0-7, ze o pechowo spudlowanym przez BOTa ako 245 nie wspomne... zapewniloby to komfortowy byt Gryfowi w przyszlym sezonie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 3,823
Wks - Totenham 0:0

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Pechowy week dla "angoli" - niestety po porazce 0-4 gdzie rywal miał szczęście, a gospodarze nie [bramki stracone w końcówce] - nie byłoby tak źle.

Później impreza i dużo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> i co z tego, że 100% skuteczności skoro do remisu zabrakło tak niewiele <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Wisła Kraków - Tottenham Hotspur [2-1]

i mecz zaległy :

Tottenham Hotspur - Wks Wieluń [0-0]

ech przez te wyjazdy weekendowe sezon stracony <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Tottenham Hotspur - FC Nantes Atlantique [0-0]

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
FC Barcelona - Sparta Praga 1:0

...o ile się nie mylę, ale nie mam czasu sprawdzać dokładnie. Potwierdź Dany jak możesz.

Żegnaj 1 ligo, byłaś tak blisko <img src="/ubbthreads/images/graemlins/frown.gif" alt="" />

Dzięki za grę wszystkim, którzy grali

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Spurs vs e-Lech 0:1

Dzięki za mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Gryf Wejherowo - FC Czuprynowo 7-0 (wo)

uhuhu sie moje chlopaki rozstrzelali na koniec sezonu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
11 bramek w 3 osttanich meczach, znaczaco pomoglo w nieoczekiwanym awansie<img src="/ubbthreads/images/graemlins/shocked.gif" alt="" />

dzieki wszystkim za gre <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" />

TABELA [dongruda.republika.pl]

STATY [dongruda.republika.pl]

Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
S
Pooh-Bah
Pooh-Bah
S Offline
Dołączył: Apr 2004
Posty: 1,804
Moj zalegly mecz z FC Barcelona mozna tez dopisac jako walkower !!! teoretycznie mialbym (dwa mecze...) szanse ale widocznie nie dokonca kolega doczytal wiec ....

brawo dla gryfu

Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
T
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
T Offline
Dołączył: Nov 2001
Posty: 3,496
Quote
Spurs vs e-Lech 0:1

Dzięki za mecz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Aha to ze mną grałeś? - zdziwiłem się trochę, bo nawet nie pofatygowałeś się napisać, z kim grasz <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Pozdro <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
F
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
F Offline
Dołączył: Jun 2003
Posty: 15,179
Faktycznie wybacz mi tą nieuwagę. Przed dwoma godzinami dopiero wróciłem do P-nia, wtedy 'na szybko' pisałem posta z meczami <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />.

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Quote
Moj zalegly mecz z FC Barcelona mozna tez dopisac jako walkower !!! teoretycznie mialbym (dwa mecze...) szanse ale widocznie nie dokonca kolega doczytal wiec ....

brawo dla gryfu
zalegly mecz z barca rozegrales w zeszlym tygodniu (1-0 dla barcy), wiec o co kaman?
twojego posta o przelozeniu nie widzialem, a zadnego priva od Ciebie o przelozenie meczu nie dostalem...
nie ma problemu, mozesz wystawic sklad na mecz z Gryfem w ten weekend, tyle ze by urwac Gryfowi jakies pkty musisz sypnac najmniej 7 bramek...

Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Oct 2002
Posty: 2,455
poprawka w TABELI [dongruda.republika.pl] . program nie uwzglednil, ze o kolejnosci w tabeli przy rownej liczbie pktow decyduja bezposrednie spotkania, a nie bilans bramek.
tak wiec bezposredni awans wywalczyly: La Ola i FC Nantes - gratki.

Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2003
Posty: 9,371
Prem

Czekamy na oficjalne wyniki, baraże, podsumowanie EEL i plany na następny sezon <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
P
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
P Offline
Dołączył: Jul 2001
Posty: 5,119
Ghost <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Gruda: spróbuj się via PM dogadać z lokiem na temat barażu o EEL. Ja, myśląc, że zagram z nim w barażu próbowałem to uczynić i nie otrymałem odpowiedzi a co jak co ale o awansie do/utrzymaniu w EEL nie powinien decydować walkower.

Pozdrawiam!

Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
C
stranger
stranger
C Offline
Dołączył: Aug 2006
Posty: 19
tak

Strona 8 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
6 zarejestrowanych użytkowników (latajaca_holenderka, aker, Lukasz111, Sensei, betowiec, JelineK), 2,548 gości, oraz 9 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,148
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1