chlopie, to wszystko przeciwko Tobie, specjalnie pisalismy o Paszek w nadzieji ze nas posluchasz i zagrasz allina, a teraz brechtamy bo mamy pograna Janine ssij sucker nikt Cie nie lubi a stary chyba wchodzil Ci do wanny w mlodosci
chlopie, to wszystko przeciwko Tobie, specjalnie pisalismy o Paszek w nadzieji ze nas posluchasz i zagrasz allina, a teraz brechtamy bo mamy pograna Janine ssij sucker nikt Cie nie lubi a stary chyba wchodzil Ci do wanny w mlodosci
chlopie, to wszystko przeciwko Tobie, specjalnie pisalismy o Paszek w nadzieji ze nas posluchasz i zagrasz allina, a teraz brechtamy bo mamy pograna Janine ssij sucker nikt Cie nie lubi a stary chyba wchodzil Ci do wanny w mlodosci
weź sie ogarnij i nie przeginaj.... ta druga czesc byla niepotrzebna
Rusedski czy jak tam sie zwiesz, to jest sport, i tu wszystko sie moze zdarzyc, nie mozna kłaść fortuny bo ktoś z forum coś powiedział. Można sie sugerować leciutko, ale nie iść w ciemno bo " ktoś coś z forum powiedział" ... I tak bym to widział...