|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 20,624 |
US Open już niedługo, wtedy ARodd wygra  jego czas sie konczy niestety, nie mozna ciagle grac tak samo nie reagujac na poczynania przeciwnika. rodowi to juz chyba serwis nawet nie siedzi tak dobrze jak dawniej
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
US Open już niedługo, wtedy ARodd wygra  Dokładnie  poki co to niech sobie popyka w stick tennis bo wlasnie wyszedl na ios 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 10,315 |
Sorry za OT panowie, jak to jest z tymi krolami strzelcow w me? Teraz bodajze 5 zawodnikow ma tyle samo bramek no i dajmy Mario nie strzeli gola w finale i zaden z Hiszpanow no to jak wtedy to jest liczone? 5 bedzie mialo krola strzelcow? Jak to jest w Unibecie bo kursy 8 kusza pewnie ten, który najmniej minut spędzi na boisku
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 5,119 |
Sorry za OT panowie, jak to jest z tymi krolami strzelcow w me? Teraz bodajze 5 zawodnikow ma tyle samo bramek no i dajmy Mario nie strzeli gola w finale i zaden z Hiszpanow no to jak wtedy to jest liczone? 5 bedzie mialo krola strzelcow? Jak to jest w Unibecie bo kursy 8 kusza pewnie ten, który najmniej minut spędzi na boisku co to za głupota?? powinien ten którego drużyna dojdzie najdalej, zwycięzca turnieju, czyli Mario, albo Torres
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Sorry za OT panowie, jak to jest z tymi krolami strzelcow w me? Teraz bodajze 5 zawodnikow ma tyle samo bramek no i dajmy Mario nie strzeli gola w finale i zaden z Hiszpanow no to jak wtedy to jest liczone? 5 bedzie mialo krola strzelcow? Jak to jest w Unibecie bo kursy 8 kusza Podejrzewam że wtedy ten co więcej asyst, chyba że żaden nie ma to nie mam pojęcia.W becie jest Mario królem 2,2 a że strzeli gola 3,75.Hmm wole dać że strzeli gola.
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 2,871 |
teraz tak patrze, ze kiri dala tylko 1bp do tej pory
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 626 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Pewnie chorwacka melepeta teraz się pozbiera i połamie drewnianego Sama.  Chyba zostawiam ten mecz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2009
Posty: 7,181 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2012
Posty: 4,016 |
Sorry za OT panowie, jak to jest z tymi krolami strzelcow w me? Teraz bodajze 5 zawodnikow ma tyle samo bramek no i dajmy Mario nie strzeli gola w finale i zaden z Hiszpanow no to jak wtedy to jest liczone? 5 bedzie mialo krola strzelcow? Jak to jest w Unibecie bo kursy 8 kusza Podejrzewam że wtedy ten co więcej asyst, chyba że żaden nie ma to nie mam pojęcia.W becie jest Mario królem 2,2 a że strzeli gola 3,75.Hmm wole dać że strzeli gola. Ok, dzieki
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
US Open już niedługo, wtedy ARodd wygra  jego czas sie konczy niestety, nie mozna ciagle grac tak samo nie reagujac na poczynania przeciwnika. rodowi to juz chyba serwis nawet nie siedzi tak dobrze jak dawniej siedzi tak samo dobrze, tylko... ze inni sie rozwijaja a on stoi w miejscu.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2012
Posty: 257
enthusiast
|
|
enthusiast
Dołączył: May 2012
Posty: 257 |
Skoro nikt nie gra bagiety. To zaryzykuje na WAl dzis malo walkow ...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
Marej slaby ale szybko spakuje Bagiete
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975
Wiara Gwarancja Wygranej
|
|
Wiara Gwarancja Wygranej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 25,975 |
Ryży straci seta bankowo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 14,569 |
Skoro nikt nie gra bagiety. To zaryzykuje na WAl dzis malo walkow ... tak murray bedzie walkowal w najwazniejszym dla niego turnieju w roku ...
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2010
Posty: 626
addict
|
|
addict
Dołączył: May 2010
Posty: 626 |
won szmato zębata!! na c,,j się cieszysz palancie
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 14,850 |
won szmato zębata!! na c,,j się cieszysz palancie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
won szmato zębata!! na c,,j się cieszysz palancie mocniej mu dowal 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2006
Posty: 9,452 |
Skoro nikt nie gra bagiety. To zaryzykuje na WAl dzis malo walkow ... Murray 3-0 na luzaczku
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|