|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Turcja 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
koniec kurwa
jest, jest, jest
TURKEY @3,40 !!!
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746
5 minut po czasie
|
|
5 minut po czasie
Dołączył: May 2005
Posty: 19,746 |
turasy sie cieszą jak dzieci we mglee ze wygrali ,jak mogli spokojnie win 3-0
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
TUR 14-11, 3 meczowe, piłka bez bloku a gość w siatę  za niska pilke dostal, atakowal z drugiej linii, zreszta turecki sypacz sie przyznal do bledu 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Sep 2010
Posty: 873 |
Japonia over 169.5 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
TUR 14-11, 3 meczowe, piłka bez bloku a gość w siatę  za niska pilke dostal, atakowal z drugiej linii, zreszta turecki sypacz sie przyznal do bledu  no stary ale to jest atakujący, powinien sobie lepiej poradzić niż walnąć w pół siatki bez bloku. już myślałem, że w tym roku kebaba nie zjem 
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
TUR 14-11, 3 meczowe, piłka bez bloku a gość w siatę  za niska pilke dostal, atakowal z drugiej linii, zreszta turecki sypacz sie przyznal do bledu  nie przesadzaj, takie rzeczy nie mają prawa mieć miejsca przy piłce meczowej w turnieju finalowym Ligi Europejskiej! Na treningach mogą tak sobie pogrywać.
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
turasy sie cieszą jak dzieci we mglee ze wygrali ,jak mogli spokojnie win 3-0 a ja razem z nimi! 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Rosjanie dość dobry kurs mimo wszystko. Serbia ułomnie zagrała z Kubą, choć z drugiej stronie Rosja kompletnie zgubiła formę.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
TUR 14-11, 3 meczowe, piłka bez bloku a gość w siatę  za niska pilke dostal, atakowal z drugiej linii, zreszta turecki sypacz sie przyznal do bledu  nie przesadzaj, takie rzeczy nie mają prawa mieć miejsca przy piłce meczowej w turnieju finalowym Ligi Europejskiej! Na treningach mogą tak sobie pogrywać. lol, wiadomo, ze nie maja prawa, tym bardziej, ze zostala im ostatnia meczowa, ale jak nie dostaje dobrej pilki to co mial zrobic, mogl oddac na druga strone, ale zaryzykowal, uderzyl mocno i w siate 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
dajcie sobie spokój, lepiej wejść live. Wczoraj wygrana Ruskich z drugim składem Kuby to żaden wyznacznik. Nie ukrywam, ze ich miałem ale zjedli mi sporo nerwów- dwa sety w stylu Turcji + 3 przegrany w taki sposób. Grankin wczoraj nie mógł dołem dokładnej piłki wystawić aż Alekna podskakiwał przy ławce. Nie wiem czy im teraz tyle siłowni załadowali czy jak, że są tacy słabi. Tetyukhin to na dzień dzisiejszy mógłby rywalizować o miejsce w Farcie Kielce. Na pewno bym sie w ciemno nie pakował.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 10,735 |
TUR 14-11, 3 meczowe, piłka bez bloku a gość w siatę  za niska pilke dostal, atakowal z drugiej linii, zreszta turecki sypacz sie przyznal do bledu  nie przesadzaj, takie rzeczy nie mają prawa mieć miejsca przy piłce meczowej w turnieju finalowym Ligi Europejskiej! Na treningach mogą tak sobie pogrywać. lol, wiadomo, ze nie maja prawa, tym bardziej, ze zostala im ostatnia meczowa, ale jak nie dostaje dobrej pilki to co mial zrobic, mogl oddac na druga strone, ale zaryzykowal, uderzyl mocno i w siate  po to ma nadgarstek żeby zaatakować pod 9 metr. chyba lepiej sie w bloku i obronie zorganizować niż oddać punkt za darmo.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
jak mial za niska pilke, to jak mogl nadgarstkiem popracowac? wolal zajebac w siate niz oddac pilke za darmo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2011
Posty: 2,962 |
warto dac dzis usa maja juz awans?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2010
Posty: 20,173 |
Korea over 165 , seta urwą Makaroniarzom 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Nov 2010
Posty: 15,720 |
Frytki do tego ? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255
xxx
|
|
xxx
Dołączył: Aug 2001
Posty: 23,255 |
ciii... to taka teoria spiskowa  podparta rozmyślaniami Korver'a wczorajszymi
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|