Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Dzisiaj tylko dwa mecze "nadaja" sie do grania moim zdaniem

KOJOTY+ORKI oba typy 1X i jedziemy oby do przodu <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
N
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
N Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
A ja pol zartem pol serio ale naprawde grane na pinnacle <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> boston -1.5 van -1.5. Jesli chodzi o niedzwiadki to przeczucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> a oliwiarki z przekory <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" /> . Te dwa typy w dublu
zeby ktos nie mowil ze zagladam tu tylko po to by czytac...
Do PO izi a potem jazda...
NHL<img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />
MLB---> tam tez warto sprobowac progresji
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
No proszę, chyba Cheechoo(Cziucziu) czytał to Forum, bo stara się udowodnić,że mamy rację zachwycając się jego grą - 44 sekundy i 2 gole. Gość jest niesamowity. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
piękna sprawa jesli chodzi o Rekiny, które zachowują sie jak typowy drapieżca, zostawiajaca na lodzie krew kolejnych ofiar.I żeby nie mówić po próznicy to przy obu bramkach "Cziucziu" asystował Joe Thorton. Rzeczywiście chyba chłopaki czytają nasze posty. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Jeśli chodzi o Ottawę to "pmogli" Montrealowi jeszcze bardziej niż ię spodziewałem a i tak pozostali na pierwszym miejscu w konferencji. Oj bedzie sie działo w końcówce. W nastepnym meczu Ottawy stawiam na ich win <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
tzn: Carolina jednak wyprzedziła Ottawę różnicą bramek. Tym bardziej postawię na Ottawę w nastepnym meczu...

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
Bredzę z rana - przepraszam - Carolina wyprzedziła Ottawę dzięki "greater number of games won" - czyli dzieki większej liczbie zwycięstw a nie "goal differential" jak to napisałem we wcześniejszym poście.

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Dwie szare komórki jakie mi jeszcze zostały w głowie zderzyły się i powstała myśl zagrania tylko na jeden mecz, mimo tak przebogatej oferty.
Lawinom zostały do rozegrania 4 mecze i dzisiejszym spotkaniem zakończą występy w sezonie zasadniczym przed własną publicznością. Dobrze byłoby sprawić kibicom radość i rozstać się z nimi na kilkanaście dni w nastrojach prawie na 100% gwarantujących PO. Chyba każdy sportowiec chce słyszeć owacje na stojąco, a nie gwizdy. Kojoty to trudny rywal, który wczorajszej nocy testował odporność psychiczną Rekinów i w końcówce III tercji było gorąco, oj było. Ostatnia porażka Colorado z Minnesotą powinna na tyle zmotywować ten zespół, że o kolejnej nie powinno być mowy, bo skomplikuje to ich sytuacje niemiłosiernie, a 3 ostatnie mecze z kanadyjskim trio: Calgary, Vancouver i Edmonton, to już można porównać ze spacerem po linie na wysokości 10 piętra. Z dwóch kanadyjskich ekip Vancouver i Edmonton, ktoś w mojej ocenie odpadnie - w gorszym położeniu są Orki, ale jeżeli Oliwiarki dzisiaj nie zdobędą nawet punktu w Detroit, to niech Bóg ma ich w opiece, bo PO może wyśliznąć się im z rąk jak węgorz byle jakiemu rybakowi.
Colorado-Phoenix 1 <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Apr 2006
Posty: 16
A
stranger
stranger
A Offline
Dołączył: Apr 2006
Posty: 16
Post deleted by kewin

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Advisor-Group zanim zamieścisz takie info na Forum, to wypadałoby zapoznać się z regulaminem, a nie "wklejać" na oślep i tu i tam i jeszcze gdzie indziej,na maile itd. Wstydź się!!!!!! <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smokin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/whistleblower.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/stop.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
P
journeyman
journeyman
P Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 56
mam wrażenie, że ktoś próbuje zarobić na naiwnych.
Ich problem, szkoda tylko, że zaśmiecają nam forum.
80,15 % skuteczności?
hmm...?
ja w marcu miałem 51,14 %. No cóż - mimo wszystko zostanę przy moim stylu gry i podziękuję kolegom, prosząc ich o reklamowanie się w innym miejscu.

A tak zgodnie z tematem to:
1. Calgary - Anaheim
Uzasadnić ciężko taki mecz, gdzie wszystko się może zdażyć. może powiem po prostu "przeczucie"?
Typ: 1

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
Zgodnie z zapowiedzią zagram dziś zwycięstwo Ottawy, choć moze kurs nie jest olsniewający ale spróbuje mimo wszystko bo jakos mi sie niechce wierzyć w piątą porażke z rzędu. Własny lód i rozdrażniona Kanadyjska Bestia to mieszanka która dzis powinna przynieść efekt w postaci zwycięstwa tejże (czytaj: Ottawy).Wczoraj nakresliłem scenariusz - dziś robie zdjęcia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
Ottawa Senators - Boston Bruins - typ: 1

Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
old hand
old hand
Dołączył: Sep 2005
Posty: 721
Calgary Flames - Anaheim Mighty Ducks under 5,5
To kontynuacja myśli ze wczoraj. Jednak po wczorajszym wyniku Kaczorów (4:2) i zwrocie stawki jedna szansa na under 5,5 ubyła, mając na uwadze co jest do stracenia a co do zyskania gram to za lajtową stawke.

PS. Kiedy zaczynają się playoffy ??? Nikt nie wie ? <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Wyrwany z monotonnej rzeczywistości znów tu zawitałem. I od razu mówię, że zgadzam się dziś z lemex'em co do Colorado. Zagrałem też:

St. Louis - Nashville 1 3.40
Skoro Nutki "puknęły" ostatnio walczący o "być albo nie być" Edmonton, to dlaczego nie będą mogli powtórzyć tego wyczynu z Nashville, z którymi jeszcze w tym sezonie nic nie ugrali?
Żałuję, że muszę stawiać przeciwko "wieśniakom" ale w obliczu kontuzji Vokouna, zwycięstwo Nutek bardzo prawdopodobne. Szkoda Tomasa, szkoda Nashville ale w PO nie daję im jakiś większych szans. Kurs dziś "zachęcający" na win gospodarzy więc spróbujemy...

Minnesota-Chicago 2 3.60
Detroit-Edmonton 2 3.60
Jak się bawić to tylko w "dogi" chciałoby się powiedzieć...
Za drobne na Chicago i Edmonton.

Philly(-1,5) - Pittsburgh 1 1.75
Philly u siebie nieciekawie ale po ostatniej wtopie z Toronto, dziś liczę na rehabilitację Lotników.Chociaż ostatnio gra w osłabieniu Philly to była prawdziwa "masakra" i przypomniał się początek sezonu to myślę, że dziś już nie "ześwirują" i nie będą dziś znowu "odpoczywać" i zagrają dobry mecz.


Pozdrawiam
P.S.
Na PO proponuję osobny temat. Zresztą już teraz można "bawić" się w typowanie zdobywcy SC...

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
EDMONTON+COLORADO+CALGARY

Edmonton w tym sezonie 3 razy zremiowalo z Detroit,Czerwone skrzydelka wygraly co chccialy i teraz graja o nic relax przed PO.Oliers zdobywajacdzisaij chociaz 1 punkt przekreslaja kakie kolwiek mazenia orek o PO.Zaryzykoje:)
COL -lemex juz napisal wszystko
Cal tez mam przeczucie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" />

Dołączył: May 2005
Posty: 146
B
member
member
B Offline
Dołączył: May 2005
Posty: 146
Witam
Dosc pozna pora ale dorzuce dwa slowa dzis bo dawno mnie nie bylo.
DET-EDM
Gospodarze raczej napewno zdabenda trofeum ligi,juz nic nie jest w stanie im tego odebrac.Stad moje pytanie.Ile meczy skrzydelka nie zamierzaja jeszcze przegrac?od dosc dawna ich nikt nie ogral wiec moze najwyzsza pora.Tym bardziej,ze przyjedzaja nieobliczalne chlopaki z edmonton,ktore potrafia grac z gospodarzami:3 mecze zakonczone po OT.
Jesli oddadza pondobna ilosc strzalow jak w meczu z blusmenami lub nawet mniejsza ale z lepsza skutecznoscia to wyjda zwyciesko z tego spotkania,tym bardziej ze motywacjia powinna byc po stronie przyjezdnych.
TYP 2
A teraz nieco frywolnie
COL-PHX typ X2
W tym meczu smierdzi mi zonkiem,i zeby sytuacja sie jeszcze bardziej pogmatwala to..moze win gosci <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />
CAL-ANAH typ 2
Goscie to w obecnym momecie jedna z najlepiej grajacych ekip pod wzgledem skutecznosci a zwlaszcza efektywnosci wiec dlaczegoby kaczory mialy tego nie ruszac-ja tego nie ruszam :]

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Quote
CAL-ANAH typ 2
Goscie to w obecnym momecie jedna z najlepiej grajacych ekip pod wzgledem skutecznosci a zwlaszcza efektywnosci wiec dlaczegoby kaczory mialy tego nie ruszac-ja tego nie ruszam :]

Dziś na pewno wszystko nie będzie wyglądało "ładnie" ale skoro "ruszyłeś" Calgary to wg mnie jest to "cicha woda" tegorocznych rozgrywek...Zobaczymy jednak wszystko po pierwszych meczach PO...
Pozdrawiam

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Jest początek III tercji w Colorado, wynik 6:1 dla Lawin. Pisałem o owacji na stojąco - ja już "stoję", a miłośnicy Oliwiarek "klęczą" w wiadomym celu. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
Powoli zbliżamy się do końca regularnego sezonu i myslę, że owacje na stojąco dla Ciebie lemex też się należą...

Gra na dogi nie wyszła wczoraj na dobre, bo Chicago, Nutki i Oliwiarki solidarnie przegrały po 2:0. Mecze były jednak "na styk" ale tym razem się nie udało. Phila nie wybiła się ponad swój "normalny" poziom i prowadząc 3:0 ledwo wygrała 4:3...Cała Philadelphia w tym sezonie...

A już dziś Vancouver z SJS i bądź tu mądry...

Pozdr

Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2004
Posty: 16,479
NO tak Edmonton umoczylo <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ale czy nie musieli wlasnie dzisiaj <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> ahh....
Ta dzisiaj Orki zREKINAMI orki potrzeboja 3 zwyciest ,komplet punktow da im szanse gry w PO ,ale 1 duzy kroktrzeba zrobic dzisiaj ,Ale nie wiem czy w obecnym stanie Orki cos zdzialaja kontuzjowynych jest 3 obroncow podstawowych niby bramkarz CLOUTIER tez kontuzja ,a czemu niby bonigdy go za prawdziwego bramkarza nie uwaalem to tylko pzereklamowana lamaga.AUBEIN tez nie lepszy chociaszdwoi sie i troi miedzy slupkami ale bledy tez popelnia koszmarne.
Jestem calym sercem za za ta druzyna ale jak nie znajda sobie prawdziwego bramkarza w przyszlym sezonie i dobrego obronce 1-2 no i jakiegos napastnka Naslund i Bertuzzi dlugo juz nie pograja ,to czeka ich taka sama koncowka jak w tym sezonie albo jeszcze gorzej.
A dzisiejszy mecz typ ORKI moze sie bedziemy swiadkam cudu i orki wygraja normalni z prewaga 2 goli bez nerwowki.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
Niestety gyby nie dwa remisy 3-3 i MLB to nacka bylaby bardzo dotkliwa dla mojedo portfela. Niestety zawodzi mnie Ottawa z 3-0 na 3-3 (oni juz chyba sa od kilku meczy myslami przy PO ale moga stracic 1 lokate). Boston to moze napisac ksiazke jak to zrobili przy takiej przewadze strzalów Ottawy.
Na dzis licze na potkniecie SJS. Mimo ze graja tam takie gwiazdy jak Thorton i Cheecho to jakos ta druzyna nie pasuje mi. Takie moja fanabelia <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Vancouver - San Jose 1

Strona 5 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
4 zarejestrowanych użytkowników (burbon, rafal08, 11kera11, aker), 2,325 gości, oraz 8 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,196
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1