|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Natale mógł to strzelić byłby piękny mecz. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2006
Posty: 5,010 |
Glownym problemem pana Darka jest to ze on obecnie nie za mocno interesuje sie futbolem  Glos ma zajebisty,klimat potrafi tworzyc jak nikt inny,ale to wyczuwa sie ze szpaku na czasie z obecnym futbolem jest jak zwykly ogladacz pilki.
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
co? ewidentny karny i poważny błąd sędziów, może jeszcze dodajmy gola Włochom, żeby było ciekawiej? Wiem, że ewidentny karny. Pisałem z punktu widzenia widowiska. Po karnym byłby koniec meczu, a tak jeszcze jest co pooglądać 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Dobrze, że sędzia nie gwizdnął tego karnego. Po nim Włosi pewnie już by tylko trwali do końca. A tak to jeszcze mają nadzieję i mecz jeszcze ciekawy. co? ewidentny karny i poważny błąd sędziów, może jeszcze dodajmy gola Włochom, żeby było ciekawiej? Dokładnie, i panienke każdemu rezerwowemu...
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Włosi strzelają prosto w Kasijasa a szpaku cały w kisielu wytrzymać nie może
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Glownym problemem pana Darka jest to ze on obecnie nie za mocno interesuje sie futbolem  Glos ma zajebisty,klimat potrafi tworzyc jak nikt inny,ale to wyczuwa sie ze szpaku na czasie z obecnym futbolem jest jak zwykly ogladacz pilki. Jego komentarz to żenada, najbardziej mnie irytuje jego przerywanie drugiemu komentatorowi.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Włosi strzelają prosto w Kasijasa a szpaku cały w kisielu wytrzymać nie może hahah, dokładnie, to samo pomyślałem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
co? ewidentny karny i poważny błąd sędziów, może jeszcze dodajmy gola Włochom, żeby było ciekawiej? Wiem, że ewidentny karny. Pisałem z punktu widzenia widowiska. Po karnym byłby koniec meczu, a tak jeszcze jest co pooglądać  no dobra, ale obowiązują jakieś zasady, sam chciałbym, żeby Włosi powalczyli, ale Hiszpanie są po prostu lepsi i po prostu zasłużyli na tego karnego
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Glownym problemem pana Darka jest to ze on obecnie nie za mocno interesuje sie futbolem  Glos ma zajebisty,klimat potrafi tworzyc jak nikt inny,ale to wyczuwa sie ze szpaku na czasie z obecnym futbolem jest jak zwykly ogladacz pilki. Jego komentarz to żenada, najbardziej mnie irytuje jego przerywanie drugiemu komentatorowi. zenada to takie lamentowanie jak starych dewot  nie pasuje to wylacz glos, nie wiem za trudne chyba 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
Sam nie wiem czy Włosi nie mają pomysłu czy sił na ruszenie do kontry? A może jedno i drugie.
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Aug 2007
Posty: 1,135 |
Glownym problemem pana Darka jest to ze on obecnie nie za mocno interesuje sie futbolem  Glos ma zajebisty,klimat potrafi tworzyc jak nikt inny,ale to wyczuwa sie ze szpaku na czasie z obecnym futbolem jest jak zwykly ogladacz pilki. Jego komentarz to żenada, najbardziej mnie irytuje jego przerywanie drugiemu komentatorowi. zenada to takie lamentowanie jak starych dewot  nie pasuje to wylacz glos, nie wiem za trudne chyba  Łap gołębia. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060
GRILL MASTER
|
|
GRILL MASTER
Dołączył: Jan 2007
Posty: 12,060 |
po prostu nienawidzę jak sędziowie wypaczają wynik meczu, mam nadzieję, że tu tak nie będzie
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2006
Posty: 5,101 |
Sam nie wiem czy Włosi nie mają pomysłu czy sił na ruszenie do kontry? A może jedno i drugie. jedno i drugie , z przewagą pierwszego : p
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
Reprezentacja Barcelony & Realu Madryt vs Włochy 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
włókna dwugłowy uda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2004
Posty: 48,493 |
włókna dwugłowy uda  włókna mięsnia dwyglowego uda - dobrze powiedział. 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Szpaku lekarz pierwszego kontaktu
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 23,725 |
człowieku dawaj Torresa, potrzebuje jego gola.
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217
pewny piniądz
|
|
pewny piniądz
Dołączył: Dec 2004
Posty: 13,217 |
Wlosi w 10 i pewnie 2-0 ft dowioza hiszpanie 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,725 Likes: 5 |
Glownym problemem pana Darka jest to ze on obecnie nie za mocno interesuje sie futbolem  Glos ma zajebisty,klimat potrafi tworzyc jak nikt inny,ale to wyczuwa sie ze szpaku na czasie z obecnym futbolem jest jak zwykly ogladacz pilki. Jego głównym problemem jest to że on nie komentuje, tylko pierdoli sobie o meczu z Juskowiakiem czy innym Trzeciakiem czasami z Lubańskim.
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|