|
|
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2004
Posty: 3,766 |
glos ludu amascil Smude na trenejra... wiec jestesmy jeszcze wiekszymi glupkami niz on, on przyjamniej zarobil kapusty 
|
|
|
|
|
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2005
Posty: 3,354 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Smuda w Wiśle to jak chyba FIlipiak wykupi udziały od Bogisia 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2009
Posty: 45,726 Likes: 5 |
Niebiosa chrońce smudę od pracy z Wisłą  smuda nie nadaje sie do trenowania reprezentacji, ale do klubu czego nie? z widzewem sukcesy z legia, czy ostatnio cos tam z lechem tez pogrywal i w europie nienajgorzej  Dobrze ze w Warszawie Urban zaklepany 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
W Wiśle najpierw trenował, zrobił niezły burdel, potem do Legii poszedł i zrobił to samo 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Smuda w Wiśle to jak chyba FIlipiak wykupi udziały od Bogisia  Oby tak było Dokładnie pamiętam 2 lata temu szał maciczny ludu że smuda najelepszy i dupa sraka i wybrali go  sam popierałem lud ale wyszła niezła kupa z tego na Euro
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2009
Posty: 18,541 |
drugie 450 koła zagrnął od Biedronek i innych pierdów  A tej premii za "wynik" to ile ma dostać? Pół bańki? Czy więcej? 2x po 420k pln
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
Niebiosa chrońce smudę od pracy z Wisłą  smuda nie nadaje sie do trenowania reprezentacji, ale do klubu czego nie? z widzewem sukcesy z legia, czy ostatnio cos tam z lechem tez pogrywal i w europie nienajgorzej  przed legią miał być przecinek? Bo jeśli tak to dojebałeś 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Po tym co w Wiśle trenował parę lat temu to już wystarczy  Probierz ma ważny kontrakt, trzeba dać trochę czasu żeby to poukładał a z transferami też nie ma wielkiego pola manewru więc trzeba w Wiśle cierpliwości a nie Smudy oszołoma 
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
trzeciakowi juz kogucik na glowie sie burzy
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Niebiosa chrońce smudę od pracy z Wisłą  smuda nie nadaje sie do trenowania reprezentacji, ale do klubu czego nie? z widzewem sukcesy z legia, czy ostatnio cos tam z lechem tez pogrywal i w europie nienajgorzej  przed legią miał być przecinek? Bo jeśli tak to dojebałeś  z marszu napisalem, teraz racja z legia niewypal ale z wisla zdobyl majstra 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2004
Posty: 15,478 |
Fornalik też gówno zrobi z ta reprą  Na moje oko trzeba zagraniczną mysl szkoleniowa pokroju Leo Benałera
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
tam musisala byc niezla faza na zgrupowaniach po odprawach smudy
szkoda ze tak jak apelowalem nie zrobili pizdeczki nasze buntu
ze nie gramy za takiego debila
co zrobic sami sobie zgotowali ten los
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174
I love mecz.pl
|
|
I love mecz.pl
Dołączył: Mar 2003
Posty: 51,174 |
glos ludu amascil Smude na trenejra... wiec jestesmy jeszcze wiekszymi glupkami niz on, on przyjamniej zarobil kapusty  Masz dużo racji w tym co piszesz. Sam byłem za tym aby został selekcjonerem. Człowiek głupi był... A Franiu to wypisz wymaluj Dyzma. Idealnie to do niego pasuje.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 13,142 |
marna oferta na dzis Wlochy (aw) tyle znowu celny 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145
Blade Runner
|
|
Blade Runner
Dołączył: May 2004
Posty: 27,145 |
No tak, kibice klubów, które nie mają trenera mają się czego obawiać.
Ale blady strach padł na włodarzy klubu z Dortmundu. Teraz będą musieli rozbudować stadion żeby sprostać biletowym wymaganiom Błaszczykowskiego.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Fornalik też gówno zrobi z ta reprą  Na moje oko trzeba zagraniczną mysl szkoleniowa pokroju Leo Benałera lenczyk mądra glowa by ten caly bajzel poukladal mysle 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Dec 2008
Posty: 4,249 |
Niebiosa chrońce smudę od pracy z Wisłą  smuda nie nadaje sie do trenowania reprezentacji, ale do klubu czego nie? z widzewem sukcesy z legia, czy ostatnio cos tam z lechem tez pogrywal i w europie nienajgorzej  przed legią miał być przecinek? Bo jeśli tak to dojebałeś  z marszu napisalem, teraz racja z legia niewypal ale z wisla zdobyl majstra  z tą paką co wtedy miała Wisła to by Maciek z Martynką zdobył majstra
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kto został królem strzelców?
|
|
|
|
|
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Apr 2004
Posty: 18,397 |
Kto został królem strzelców? I dlaczego?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|