Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Sep 2004
Posty: 2,502
Dzięki Lemex ,z braku czasu po cześci skorzystałem z Twoich typów w rozpisie i kilka drobnych w kieszeni.
Spędzaj święta w pokoju <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Nie ma za co, mnie się też udało szczęśliwie "pomątować" Patenty, że o singlach na 5-6 nie wspomnę. Mam nadzieję,że w PO towarzystwo się rozrusza, bo będzie to chyba mój ostatni sezon na Forum. Nie rozumię dlaczego euforia , która u wielu była tak ogromna na początku sezonu(ilosć wpisów rosła w zastraszającym tempie)teraz jest znikoma , albo nie ma jej wcale. Przecież wszystko wytrawni gracze przedstawiali zaraz na starcie - nic na siłę, a metodycznie i rozważnie do przodu z góry ustaloną strategią(planem gry). Przecież chyba aż tylu graczy nie mogło przegrać.

Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
F
member
member
F Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 147
Lemex jestem pewien ze tylu graczy nie poległo, nie mogło polec. Moze jednak wiekszosc z nich zbiera sily na PO a moze poprostu przygotowywali sie do swiat <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wink.gif" alt="" />. A tak serio to mysle ze z dniem zakonczenia sezonu zasadniczego na forum wejdzie nowy duch. Duch PO i rozruszy nasze cale towarzystwo. Pozdrawiam i niech te swieta przyniosa nam same sukcesy <img src="/ubbthreads/images/graemlins/dollarsign.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/hockeypuck.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 204
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 204
Zgadza się, oczekiwanie na PO trwa, tym bardziej że San Jose nie zwalnia tempa i odprawia z kwitkiem kolejnych rywali, więc jeżeli nie przegrają ostatniego meczu sezonu zasadniczego z Królami, którzy wczoraj pokazali wreszcie charakter w meczu z Calgary, to progresja na ich porażkę przeciągnie się aż do fazy PO. Wszystko wskazuje na to, że ich przeciwnikami będą Wieśniacy i niech mi tutaj teraz który specjalista powie jakim wynikiem zakońćzy się ta rywalizacja:). W każdym razie dla mnie jedna sprawa wydaje się oczywista - ani Rekiny ani Wiesniaki nie odprawią rywala z wynikiem 4-0 w serii.
A jeżli juz zacząłem o PO, to może w ramach luźnej dyskusji rzucę parę wątków , które może komuś pomogą w typowaniu, a może wręcz przeciwnie <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> : czy Detroit wygra wszystkie 4 mecze z Edmontonem (bądź z Colorado) ? Czy seria Calgary - Anaheim zakończy się zwycięstwem 4-0 którejś z drużyn ? Czy w meczach pomiędzy Rangersami/Buffalo a Philadelphią/New Jersey są możliwe rozstrzygnięcią już po 4 meczach ? Strategia rządzi Panowie...byle z głową , z umiarem i odpowiednimi funduszami na koncie:)
Bo jak pisało na naklejce pewnego napoju dostępnego w sklepie ogólnospożywczym : "Umiar świadczy o Twojej klasie" <img src="/ubbthreads/images/graemlins/smile.gif" alt="" /> Czyż nie Piękny?Romanie:)?
Pozdrawiam i jeszcze raz Wesołego Jajca

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Witam!
No na pewno wejdzie nowy duch na forum wraz z rozpoczęciem PO. Przecież to esencja całego sezonu. Poczekajmy jeszcze trzy dni a będziemy znać pary i wtedy będzie można prowadzić "dywagacje" na temat poszczególnych meczów. Ja ze swej strony przyznam,że ten sezon potraktowałem jako "przejściowy". I to z kilku względów: na początku nie szło za dobrze i nie zachowałem "umiaru" co zmusiło do "oszczędności" w późniejszej fazie sezonu regularnego, później brak czasu i związanej z nim regularności też nie wpływał pozytywnie na "kiese" a do tego te wszystkie zmiany w Nowej NHL też nie odbiły się bez "echa". Mimo wszystko coś nam się na koniec sezonu "wyklarowało" i myślę, że jakiś sposób na PO się znajdzie. Na pewno będą niespodzianki, bo to tylko sport. Czekajmy więc na rozpoczęcie PO, bo powinno być ciekawie...nawet bardzo...

A dziś tak off topicowo zagram sobie młodzież w Szwecji a dokładniej Niemcy(U18)-Białoruś(U18) 1 za 2.25 w B&W. Zobaczymy czy chłopcy dadzą radę...

Pozdr

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Skoro został podjęty wątek PO, to ja uważam,że ani jedna para nie zakończy rywalizacji w I fazie wynikiem 4:0, ba nawet 4:1 może zdarzyć się w góra 1-2 konfrontacjach.
Do rzeczy jednak, bo do PO zostało kilka dni, a mamy jeszcze 3 dni, aby podreperować konta kosztem rundy zasadniczej.
New Jersey-Philadelphia
Nie tak dawno pisałem o tym,że Phila meczami z ekipami z własnej Dywizji w końcówce sezonu "załatwi" sobie lokatę w Dywizji i Konferencji. Pytanie: czy Phila ma ochote na grę z Buffalo?, czy może wczorajsza wygrana z NYR to zapowiedź ataku na "pierwszy plac" w Atlantic Dyvision?
Typ: 2 przy +1,5
Buffalo-Toronto
Tylko ludzie mający problemy z matematyką i odpowiednią interpretacją rubryk w tabelach mogą łudzić się, że Toronto ma szanse na PO. Cała siła woli jaka została "wpompowana" w zespół w 10 ostatnich meczach poszła w siną dal, papa papa Play Off. Buffalo po okresie "wyciszenia" znowu zaczyna straszyć rywali.
Typ:1otsh
Chicago-Columbus
Dwa ostatnie mecze Chicago rozegra w domu i to z "super mocarzami" nie tylko Dywizji, ale Konferencji: Columbus i St.Louis Przegrali 5 kolejnych meczy z czego 2 pierwsze po OT. Jeżeli nie chcą, aby na tafli wylądowały klubowe rekwizyty kibiców, to trzeba wygrać coś z tych pożegnalnych meczy i dać swoim fanom kilka chwil radości.
Typ:1X
St.Louis-Phoenix
Jeżeli stawiałem wczoraj na zwycięstwo Blusmenów w meczu z Detroit, to dlaczego miałbym nie wierzyć w ich zwycięstwo z Phoenix? To, że są słabi jak "mszalne wino", nie oznacza, że nie są w stanie już nic w tym sezonie wygrać.
Typ:1X
Oprócz tego wszystkie mecze 5-6 goli <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Skoro młodzi Niemcy dali radę więc postanowiłem zarzucić coś na późny wieczór z NHL...

Lemex też coś skrobnął na temat tego meczu więc myślę, że nie będzie źle. A chodzi o Liście, którym "wróżyłem" słabszy sezon, jednak nie myślałem, że z PO wypadną. Stało się to już jednak faktem, gdyż nawet jeśli wygrają dwa pozostałe mecze to i tak nic im to nie da. Zostali po prostu "wyautowani" z PO, chociaż końcówkę mieli niezłą...
Właśnie dlatego myślę, że dziś mecz o pietruchę( Sabres są 4 tym zespołem Wschodu i już tak zostanie) a grające ostatnio mocno Liście spuszczą wreszcie z tonu i trochę "odpoczną".

Buffalo-Toronto 1 2.05 B&W

Pozdr

Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
C
newbie
newbie
C Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 36
St.Louis-Phoenix 2
Ja jednak myśle, że St Louis już sobie odpusciło ten sezon. W ostatnich swoich 21 wygrali raz w regulaminowym czasie gry, mieli serie 13 bez win. To wszystko chyba dało im do myślenia i graja aby dociągnoć do końca.

Po za tym zgadzam sie z tym co napisał Ralph
Buffalo-Toronto 1
Toronto juz nie ma o co grac (podobnie w sumie jak Buffalo), ale to Toronto jest na przegranej pozycji.Myślle że to deprymuje zawodników.

Niech żyje LANY PONIEDZIAŁEK

Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Marat Safin
Marat Safin
Dołączył: May 2005
Posty: 6,982
Zaraz, zaraz a czemu to Toronto Waszym zdaniem jest juz wyautowane? Otwieram tabele na ESPN i tam Toronoto nie jest odznaczone jako druzyna, ktora stracila szanse na PO.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Dlatego:

"Toronto scored all its goals in the first two periods Saturday to beat Ottawa 5-1 and keep its faint playoff hopes alive. But the Leafs - 8-0-2 in their last 10 games - saw their streak of six straight postseason appearances end minutes later when Tampa Bay defeated Carolina 3-2 in overtime"

Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
enthusiast
enthusiast
Dołączył: Oct 2005
Posty: 254
Ponowie - zgadzam się że w analizie przedmeczowej wlnąłem byka z tym jednym punktem. Ale konia z rzedem temu kto nie myli się nigdy. A poza tym to ta analiza ukierunkowana była na przedstawienie underowego rozwiązania. I tu chyba nie ma się o co przyczepić? Najtrafniejsza nawet analiza w NHL w jednej chwili może wziac w łeb... bo to fantastycznie nieprzewidywalna gra. I za to ją kocham od wielu, wielu lat. Lemex do Ciebie: nie wyobrażam sobie tego forum bez Ciebie i rozumiem, że to tylko straszak z tym "ostatnim sezonem na forum" W mojej starej głowie się to nie mieści bo uważam, że wielu ludzi, którzy się tu pojawili przez te pare lat potrafiłeś zarazić pasją...Żeby młodsi koledzy mieli wszystko powyjaśniane to nie jest to żaden cukier ale zebrała się w tym temacie wokół Lemexa grupa osób, która swoją wizję gry i wiedzę na temat tej dyscypliny w zdecydowanej większości potrafiła prezentować kulturalnie i bez większych zgrzytów - co ja bardzo sobie cenie, a co niestety powszechne nie jest...
Wesopłych Kurcze <img src="/ubbthreads/images/graemlins/grin.gif" alt="" /> Świąt a właściwie to mokrego Dungusa
aha i jeszcze:
Chicago Blackhawks - Columbus Blue Jackets - typ:OT <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
kolokoval - Ralph napisał bardzo jasno o co chodzi z tym, że Toronto miało już "pozamiatane". Osobiście radzę Ci zaprowadzić własne statsy, bo z kolei tak jak napiał jacky sparrow "konia z rzędem, temu, kto nie myli się nigdy". Tabele robią tylko ludzie i często robią to za pieniądze, a o NHL mają rzec można mgliste pojęcie. Przeglądaj tabele np w TV i sam dojdziesz do wniosku, że są one robione wzorem tabel piłkarskich i od razu wiadomo,że konstruował je Laik(przez duże L). Osoby raczkujące w NHL za huhu...nie mogą potem zrozumieć według jakiego klucza tworzy się pary do Play Off. Tak więc od nowego sezonu proponuję trochę pracy, rzetelności, obowiązkowości, wytrwałości, cierpliwości i będziesz miał tabelę, której nie będziesz się wstydził, a jakby nawet nasz "Mario" chciał do niej zerknąć, to masz pod ręką i bez błędów.
<img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Dołączył: Dec 2005
Posty: 204
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 204
No to na dzisiaj kontynuacja przeciwko zabójczym Rekinom, szczególnie że w barwach LA pożegnalny mecz zaliczy żyjąca legenda hokeja Luc Robitaille i chodziaż "lania" sie nie spodziewam, to przewiduję wynik oscylujący w granicach OT ze wskazaniem na LA. Ponadto przymiarka do PO i mecz Anaheim - Calgary, w którym skłaniałbym się do gry na Kaczory, jednak biorę również pod uwagę remis, gdyż Anaheim nie zanotowało takiego wyniku już od 8 meczy. Reasumując:
San Jose - Los Angeles - > typ X2 i 2
Anaheim - Calgary - > typ 1X i 1
Pozdrawiam

Dołączył: Jan 2006
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 13
witam wszystkich w lany poniedzialek.
przegladam tabele na ESPN i tam we wschodniej konferencji na 3 pozycji sa Rangersi ze 100 pkt a dopiero na czwartej pozycji klasuja sie szabelki. moze mi to ktos wyjasnic? z gory dziekuje.

Dołączył: Jan 2006
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 13
oczywiscie zapomnialem dodac ze szabelki maja na swoim koncie wiecej pkt czyli - 108

Dołączył: Dec 2005
Posty: 204
S
enthusiast
enthusiast
S Offline
Dołączył: Dec 2005
Posty: 204
Pierwsze trzy miejsca w Konferencji zarezerwowane są dla 3 zwycięzców dywizji - NY Rangers jest narazie pierwsze w Atlantic Division (o punkt przed Philą i New Jersey) a Buffalo jest drugie w Notheast za Ottawą i nie ma już szansy na pierwsze. Czyli Buffalo ma już napewno 4 pozycję w Konferencji, a o 3, pomimo mniejszej ilości punktów walczą NY NJ i Phila.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Rangersi nawet jakby mieli 60 pkt. a będą w swojej dywizji na pierwszym miejscu to PO mają zapewniony. Po prostu pierwsze trzy miejsca w Konferencji są "zarezerwowane" dla zwycięzców poszczególnych Dywizji.
Pozdr

Dołączył: Jan 2006
Posty: 13
P
stranger
stranger
P Offline
Dołączył: Jan 2006
Posty: 13
dzieki bardzo za wyjasnienie. a chcialem jeszcze zapytac (jesli oczywiscie pozwolicie) jaki zespol wedlug was ma najwieksze szanse na zdobycie pucharu.

Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
R
Pooh-Bah
Pooh-Bah
R Offline
Dołączył: Jan 2003
Posty: 2,096
Na ocenianie szans przyjdzie jeszcze pora. Na pewno każdy z nas ma swoich faworytów ale poczekajmy aż lemex założy temat NHL faza Play Off i tam już na ten temat dyskutujmy...

A dzis znów offtopicowo: Szwecja i MŚ U18
Zagrałem USA-Białoruś over 6,5 za 1,95 w B&W
Linia już wzrosła do 7,5 a kurs 1,85 ale IMO w dalszym ciągu do grania. Amerykańcy wg mnie powinni dziś "pojechać" Łukaszenki bardzo wyraźnie, śmiem twierdzić, że nawet dwucyfrowo. Nie sądzę aby się oszczędzali a młodzież ma to do siebie, że lubi być ambitna. Amerykanie przewodzą w indywidualnych statystykach a dzis najlepsza okazja ku temu, by je jeszcze poprawić i trochę sobie postrzelać. Jutro dzień przerwy więc czas na ewentualne zregenerowanie sił będzie. Dobrze też wyglądają typy na totale w poszczególnych tercjach, przy linii 1,5 kursy ok. 1.50.
Ale to tylko tak dla "rozluźnienia".

Sorry, za off topic ale tematu takiego nie ma a nie chce mi się zakładać...
Pozdr

Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
veteran
veteran
Dołączył: Dec 2002
Posty: 1,481
Tak to właśnie jest z tym naszym NHL, żeby zrozumieć o co chodzi, to trzeba zjeść "beczkę soli"(czytaj wypić beczkę piwa)Moje uzasadnienia dzisiaj potraktujcie z przymrużeniem oka, bo tylko "nawiedzeni" na dzień przed końcem sezonu mogą mieć wizje - ja nie mam.
Washington-Atlanta 1(bo Capitals dawno nie ograło Atlanty w regulaminowym czasie)
Pittsburhg-NYIslanders 1(najstarsi Eskimosi już mają problemy, aby sobie przypomnieć kiedy Pingwiny ostatni raz wygrały w regulaminowym czasie z Islandersami)
Detroit-Dallas 1(chociażby dlatego, aby zrewanżować się za wynik 3:6 z pierwszego pojedynku i pomścić kumpli z Dywizji, którzy "nadawali" punktów Gwiazdom,że cho cho...)
Edmonton-Colorado 2ot(Edmonton w ostatnim czasie żyły miało napięte jak "nać z pietruszki", więc w chwili w której PO stało się faktem-mogą się "zapomnieć", co dla Lawin może stworzyć okazję na punkt lub nawet 2)
Anahaim-Calgary Under(zanosi się na poświąteczną labę, bo i po co rwać włosy z głów, skoro będzie więcej okazji do "liczenia zębów", "łamania żeber", a ten pojedynek to kwestia psychologicznej przewagi)
San Jose-Los Angeles 1 i ot(tylko Cziu,cziu,cziu słychać gdzieś w buszu, pieśn o tym,że....."Zaprzyjaźniona" z naszym forum "para" może załatwić ten mecz w kilka minut, wysłuchać owacji i wracać do domu)
W singlach jako danie główne "podałem" sobie 5-6 w San Jose, Edmonton i Pittsburghu. SMACZNEGO. <img src="/ubbthreads/images/graemlins/wave.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/cool.gif" alt="" /> <img src="/ubbthreads/images/graemlins/ooo.gif" alt="" />

Strona 7 z 9 1 2 3 4 5 6 7 8 9

Moderatorzy  rafal08 

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rymoholik, rafal08, forty, kamel, burbon), 2,037 gości, oraz 10 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,289
Posty5,835,539
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1