|
|
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2006
Posty: 4,725 |
...Gdybym miał sie zastanawiac czy jest sens grac PO czy nie to nie znalazłbym odpowiedzi na to pytanie do nastepnych swiat wielkanocnych. Wogole można powiedziec ze granie czegokolwiek w czym kolwiek nie ma sensu... jednak znajduja sie tacy, ktorzy mimo tych wszystkich bezsensow, z uporem maniaka graja to co sobie załoza i co smieszniejsze wychodza na tym na + <img src="/ubbthreads/images/graemlins/laugh.gif" alt="" />
P.S Decyzja nalezy do Ciebie. Ja i tak mimo wszystko wole grac to PO niz stac bezczynnie z boku i przygladac sie temu,co by było gdyby...
Pozdrawiam <img src="/ubbthreads/images/graemlins/Piwko_1.gif" alt="" />
|
|
|
Link skopiowany do schowka