|
|
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403 |
ci co przewidywali niemcy , siedza cicho  [/quote] w sumie racja [/quote] Amator był, Korver po spince chyba zbanowany, Cristiano nie ma, ja siedzie, w czym problem?[/quote] cos wiecej? [/quote] poczatek watku, dzis od rana poczytaj
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514 |
Korver miał spinke z Giertyszkiem
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
mnie tez moja zajebistosc czasem przeraza  inwestor roku jak nic, a qasi to łyka 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
zasada nr 1 nie gra sie przeciwko gospodarzom wyjątek POLSKA  bzdura, to Niemcy przegrali ten mecz, niz Bulgarzy wygrali...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Wodzirej
|
|
Wodzirej
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
nie ma chyba wiekszego buca na forum niz on krzyz mu na droge 
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Jestem, jestem Domel, tylko, ze jak ogladam mecz, ktory stawiam, to nie pisze nic na forum i w skupieniu ogladam od poczatku do konca, Niemcy dno, z Ruskimi na IO w pierwszym meczu dostana baty  Frendrick/Hanson - Borger/Buthe jutro rano, @1,90 na Niemki. Amerykanki ostatnio w słabej formie, Niemki dośc przyzwoicie w Rzymie, tutaj w 1 meczu zaprezentowały się bardzo dobrze, mądrze wybierały kierunki ataku, potrafiły wyciągnąć trudne piłki, co prawda mecz przegrały jednak z Larissą i Julianą (forma średnia). Masz jakieś zdanie czy nie śledziśz plażówki ostatnio?
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
korver chcial kase na mb zeby ludzie na bulgarow nie stawiali 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Niemcy nie chcieli wygrac,to nie wygrali...tyle w temacie...wystarczylo chciec
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
nie ma chyba wiekszego buca na forum niz on krzyz mu na droge  swieta prawda
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
W dobie Internetu trzeba być chyba upośledzonym umysłowo, by nie potrafić znaleźć tego typu informacji. Tym bardziej mając do dyspozycji tranlatory i inne cuda. Najpierw piszesz, żeby grać na Bułgarię, po czym, że się nie interesujesz niczym innym poza polską reprezentacją  wiesz co, podam Ci na priv swój adres MB, przelej mi to co chcesz stawiać, zrobię z tego lepszy pożytek niż buki  jakie teksty wielkiego Panicza  przez ta Turystyke i Rekreacje tak urosl? 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Jestem, jestem Domel, tylko, ze jak ogladam mecz, ktory stawiam, to nie pisze nic na forum i w skupieniu ogladam od poczatku do konca, Niemcy dno, z Ruskimi na IO w pierwszym meczu dostana baty  Frendrick/Hanson - Borger/Buthe jutro rano, @1,90 na Niemki. Amerykanki ostatnio w słabej formie, Niemki dośc przyzwoicie w Rzymie, tutaj w 1 meczu zaprezentowały się bardzo dobrze, mądrze wybierały kierunki ataku, potrafiły wyciągnąć trudne piłki, co prawda mecz przegrały jednak z Larissą i Julianą (forma średnia). Masz jakieś zdanie czy nie śledziśz plażówki ostatnio? Szczerze, to ostatnio nie gralem plazowej, jesli piszesz, ze dobry bet, to pogram, ale pierw posprawdzam wszystkie wyniki 
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829 |
USA + POLSKA + WILLIAMS jutrzejsze pewusie
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Niemcy nie chcieli wygrac,to nie wygrali...tyle w temacie...wystarczylo chciec Według mnie zagrali słabo na zagrywce, wystarczyło troszke odrzucić Bułgarie od siatki i sypacz by sobie już nie poradził. Przy formie Bułgarów albo byliby blokowani albo ciskali po autach. Zagrywke Bułgarzy przyjmowali na...palce  Mecz na poziomie tragicznym
|
|
|
|
|
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905 |
Jestem, jestem Domel, tylko, ze jak ogladam mecz, ktory stawiam, to nie pisze nic na forum i w skupieniu ogladam od poczatku do konca, Niemcy dno, z Ruskimi na IO w pierwszym meczu dostana baty  Frendrick/Hanson - Borger/Buthe jutro rano, @1,90 na Niemki. Amerykanki ostatnio w słabej formie, Niemki dośc przyzwoicie w Rzymie, tutaj w 1 meczu zaprezentowały się bardzo dobrze, mądrze wybierały kierunki ataku, potrafiły wyciągnąć trudne piłki, co prawda mecz przegrały jednak z Larissą i Julianą (forma średnia). Masz jakieś zdanie czy nie śledziśz plażówki ostatnio? Szczerze, to ostatnio nie gralem plazowej, jesli piszesz, ze dobry bet, to pogram, ale pierw posprawdzam wszystkie wyniki  Widziałem dziś Niemki i mi zaimponowały, jednak szukam u kogoś potwierdzenia  Teraz 3 WT pod rząd + IO więc będzie co grać, przygotuj się 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932 |
tekst "co gram nie powiem bo wywołam spadki" tez zabojczy  dobra koncze juz OT, dziekuje Bulgaria, dziekuje Kuba za +1.5 i oby tak dalej w turnieju 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214 |
Niemcy nie chcieli wygrac,to nie wygrali...tyle w temacie...wystarczylo chciec Według mnie zagrali słabo na zagrywce, wystarczyło troszke odrzucić Bułgarie od siatki i sypacz by sobie już nie poradził. Przy formie Bułgarów albo byliby blokowani albo ciskali po autach. Zagrywke Bułgarzy przyjmowali na...palce  Mecz na poziomie tragicznym otoz to..ale nie mozna powiedzziec ze byli slabsi,tu nie bylo lepszych i slabszych...tu byli walczacy i przchodzacy kolo meczu
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
veteran
|
|
veteran
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238 |
Wydaje sie Domel, ze ten bet bardzo dobry, jak dla mnie dobrze pograly w Rzymie, przegrywajac dopiero z Kessy/Ross, a Larissa/Juliana w Rzymie przegraly z finalistkami, do tego jak ogladales Borgher/Buthe i dobrze graly, to bet wydaje sie naprawde dobry 
|
|
|
|
|
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
addict
|
|
addict
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514 |
a najlepsze jest to że czułem że Kuba może sprawic duże kłopoty Brazyli i jeszcze odradzałem gościowi w fortunie typ z handi na Brazylijczyków ostatecznie zamiast grać over 182,5 w Niemcy Bułgaria po 1.85 zagrałem Niemców po 1,34 zamiast dać handi na Kube nie dałem nic
można poczytać co tu mądrzy ludzie wypisują,ale później i tak najlepiej zagrac to co przyszło jako pierwsze do głowy...
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630 |
gdzie na bet365 jest siatka plazowa?
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|