Poprzedni temat
Następny temat
Drukuj temat
Strona 26 z 28 1 2 24 25 26 27 28
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403
Pooh-Bah
Pooh-Bah
Dołączył: Feb 2005
Posty: 2,403


ci co przewidywali niemcy , siedza cicho smile[/quote]

w sumie racja [/quote]

Amator był, Korver po spince chyba zbanowany, Cristiano nie ma, ja siedzie, w czym problem?[/quote]

cos wiecej? [/quote]

poczatek watku, dzis od rana poczytaj

Bonus: Unibet
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
Korver miał spinke z Giertyszkiem

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
Originally Posted by AMATORnowicjusz
mnie tez moja zajebistosc czasem przeraza ooo

inwestor roku jak nic, a qasi to łyka grin

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Beautiful Mind
zasada nr 1 nie gra sie przeciwko gospodarzom
wyjątek POLSKA smile

bzdura, to Niemcy przegrali ten mecz, niz Bulgarzy wygrali...

Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
W
Wodzirej
Wodzirej
W Offline
Dołączył: Jul 2004
Posty: 10,395
bez odbioru

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by Domel
Originally Posted by BartasPT
[

cos wiecej?

Od 6 strony QC siatki


nie ma chyba wiekszego buca na forum niz on

krzyz mu na droge papa

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by ZlatanCristiano
Jestem, jestem Domel, tylko, ze jak ogladam mecz, ktory stawiam, to nie pisze nic na forum i w skupieniu ogladam od poczatku do konca, Niemcy dno, z Ruskimi na IO w pierwszym meczu dostana baty smile

Frendrick/Hanson - Borger/Buthe jutro rano, @1,90 na Niemki.

Amerykanki ostatnio w słabej formie, Niemki dośc przyzwoicie w Rzymie, tutaj w 1 meczu zaprezentowały się bardzo dobrze, mądrze wybierały kierunki ataku, potrafiły wyciągnąć trudne piłki, co prawda mecz przegrały jednak z Larissą i Julianą (forma średnia). Masz jakieś zdanie czy nie śledziśz plażówki ostatnio?

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
korver chcial kase na mb zeby ludzie na bulgarow nie stawiali cop

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Niemcy nie chcieli wygrac,to nie wygrali...tyle w temacie...wystarczylo chciec

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
Originally Posted by BartasPT
Originally Posted by Domel
Originally Posted by BartasPT
[

cos wiecej?

Od 6 strony QC siatki


nie ma chyba wiekszego buca na forum niz on

krzyz mu na droge papa
swieta prawda

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Originally Posted by _Korver_
W dobie Internetu trzeba być chyba upośledzonym umysłowo, by nie potrafić znaleźć tego typu informacji. Tym bardziej mając do dyspozycji tranlatory i inne cuda.

Originally Posted by _Korver_
Najpierw piszesz, żeby grać na Bułgarię, po czym, że się nie interesujesz niczym innym poza polską reprezentacją smile

wiesz co, podam Ci na priv swój adres MB, przelej mi to co chcesz stawiać, zrobię z tego lepszy pożytek niż buki toast


jakie teksty wielkiego Panicza laugh przez ta Turystyke i Rekreacje tak urosl? hmm

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Originally Posted by Domel
Originally Posted by ZlatanCristiano
Jestem, jestem Domel, tylko, ze jak ogladam mecz, ktory stawiam, to nie pisze nic na forum i w skupieniu ogladam od poczatku do konca, Niemcy dno, z Ruskimi na IO w pierwszym meczu dostana baty smile

Frendrick/Hanson - Borger/Buthe jutro rano, @1,90 na Niemki.

Amerykanki ostatnio w słabej formie, Niemki dośc przyzwoicie w Rzymie, tutaj w 1 meczu zaprezentowały się bardzo dobrze, mądrze wybierały kierunki ataku, potrafiły wyciągnąć trudne piłki, co prawda mecz przegrały jednak z Larissą i Julianą (forma średnia). Masz jakieś zdanie czy nie śledziśz plażówki ostatnio?

Szczerze, to ostatnio nie gralem plazowej, jesli piszesz, ze dobry bet, to pogram, ale pierw posprawdzam wszystkie wyniki tongue

Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
S
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
S Offline
Dołączył: Mar 2011
Posty: 9,829
USA + POLSKA + WILLIAMS
jutrzejsze pewusie

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by jarecki85
Niemcy nie chcieli wygrac,to nie wygrali...tyle w temacie...wystarczylo chciec

Według mnie zagrali słabo na zagrywce, wystarczyło troszke odrzucić Bułgarie od siatki i sypacz by sobie już nie poradził. Przy formie Bułgarów albo byliby blokowani albo ciskali po autach. Zagrywke Bułgarzy przyjmowali na...palce laugh

Mecz na poziomie tragicznym

Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: May 2011
Posty: 7,905
Originally Posted by ZlatanCristiano
Originally Posted by Domel
Originally Posted by ZlatanCristiano
Jestem, jestem Domel, tylko, ze jak ogladam mecz, ktory stawiam, to nie pisze nic na forum i w skupieniu ogladam od poczatku do konca, Niemcy dno, z Ruskimi na IO w pierwszym meczu dostana baty smile

Frendrick/Hanson - Borger/Buthe jutro rano, @1,90 na Niemki.

Amerykanki ostatnio w słabej formie, Niemki dośc przyzwoicie w Rzymie, tutaj w 1 meczu zaprezentowały się bardzo dobrze, mądrze wybierały kierunki ataku, potrafiły wyciągnąć trudne piłki, co prawda mecz przegrały jednak z Larissą i Julianą (forma średnia). Masz jakieś zdanie czy nie śledziśz plażówki ostatnio?

Szczerze, to ostatnio nie gralem plazowej, jesli piszesz, ze dobry bet, to pogram, ale pierw posprawdzam wszystkie wyniki tongue

Widziałem dziś Niemki i mi zaimponowały, jednak szukam u kogoś potwierdzenia tongue

Teraz 3 WT pod rząd + IO więc będzie co grać, przygotuj się wink

Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
Dołączył: Jul 2010
Posty: 15,932
tekst "co gram nie powiem bo wywołam spadki" tez zabojczy laugh dobra koncze juz OT, dziekuje Bulgaria, dziekuje Kuba za +1.5 i oby tak dalej w turnieju papa

Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
J
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
J Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 3,214
Originally Posted by Domel
Originally Posted by jarecki85
Niemcy nie chcieli wygrac,to nie wygrali...tyle w temacie...wystarczylo chciec

Według mnie zagrali słabo na zagrywce, wystarczyło troszke odrzucić Bułgarie od siatki i sypacz by sobie już nie poradził. Przy formie Bułgarów albo byliby blokowani albo ciskali po autach. Zagrywke Bułgarzy przyjmowali na...palce laugh

Mecz na poziomie tragicznym

otoz to..ale nie mozna powiedzziec ze byli slabsi,tu nie bylo lepszych i slabszych...tu byli walczacy i przchodzacy kolo meczu

Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Z
veteran
veteran
Z Offline
Dołączył: Jul 2007
Posty: 1,238
Wydaje sie Domel, ze ten bet bardzo dobry, jak dla mnie dobrze pograly w Rzymie, przegrywajac dopiero z Kessy/Ross, a Larissa/Juliana w Rzymie przegraly z finalistkami, do tego jak ogladales Borgher/Buthe i dobrze graly, to bet wydaje sie naprawde dobry tongue

Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
W
addict
addict
W Offline
Dołączył: Dec 2011
Posty: 514
a najlepsze jest to że czułem że Kuba może sprawic duże kłopoty Brazyli i jeszcze odradzałem gościowi w fortunie typ z handi na Brazylijczyków
ostatecznie
zamiast grać over 182,5 w Niemcy Bułgaria po 1.85 zagrałem Niemców po 1,34
zamiast dać handi na Kube nie dałem nic

można poczytać co tu mądrzy ludzie wypisują,ale później i tak najlepiej zagrac to co przyszło jako pierwsze do głowy...

Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
D
Carpal Tunnel
Carpal Tunnel
D Offline
Dołączył: Jan 2012
Posty: 11,630
gdzie na bet365 jest siatka plazowa?

Strona 26 z 28 1 2 24 25 26 27 28

Link skopiowany do schowka
Kto jest teraz online
5 zarejestrowanych użytkowników (rafal08, latajaca_holenderka, Sensei, alfa, forty), 1,532 gości, oraz 6 wyszukiwarek.
Key: Admin, Global Mod, Mod
Statystyki forum
Strona główna forum105
Tematy51,284
Posty5,834,710
Użytkownicy24,790
Najwięcej online13,128
Sep 24th, 2025
Powered by UBB.threads™ PHP Forum Software 8.0.1