|
|
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: May 2007
Posty: 15,704 |
Nie wykluczam, ze ten mecz moze stac na slabym poziomie. Wtedy otworzy sie szansa przed Radwanska No to dojebal do pieca mocno 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251
Arka Gdynia!
|
|
Arka Gdynia!
Dołączył: Jul 2009
Posty: 9,251 |
dziś tripel Kerber + Brasil panie + Russia panie 5/10 i singiel Usa siata 3/10
ps. leci gdzies Lech w tv ? będzie tylko retransmisja 20 minut po jego zakończeniu na stacji dostępnej w wielkopolsce WTK czy jakoś tak no to szkoda, pewnie Lech nastrzela kelnerom kilka bramek, było by na co popatrzeć  no właśnie można na EH -1 w sportingbet na Lecha dostać 1.615 na -2 2.70, (a było nawet 1.70 na AH -1,5 na bet365 wczoraj ale spadło) ja już pograne, a za jakiś czas analizę wrócę, bo sporo czytam że Lech będzie miał nie wiadomo jak wielkie problemy z przedostatnim zespołem Kazachskiej ekstraklasy w co wierzyć mi się nie chce, wygrają spokojnie 3-4 do 0 co by tam pod Chińską granicą już na spokoju zagrać
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Mar 2008
Posty: 2,707 |
to ja dzisiaj na amerykancow postawie Williamsy i Bryany i dziekuje
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162
too much love will kill you 
|
|
too much love will kill you 
Dołączył: Oct 2005
Posty: 10,162 |
wczoraj mnie ekipy Brzyli i Bułgari nieźle wyjebaly, eh coraz częściej mam odczucia że nic poza live nie powinienem tykać...
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2007
Posty: 2,153 |
Linzer już Balazsa ograł bez mydła,tak więc forma jest. przestań porównujesz umiejętności węgra do nikosia, ale trzeba potwierdzić że jak nikoś nie chce wygrać to nie wygra, oddaje mecze od dawna, nie widzę tutaj żadnego argumentu sportowego dzięki któremu Linzer mógł wygrać mecz Może umiejętności ma wyższe od węgra,ale ostatnia porażka Nikosia z Bagnisem,który w tym roku jets zagubiony straszni jak i ta z Linzerem dziś-pokazują,że w czelkach jak i w ITF liczy się głównie forma dnia,bo różnicy w umiejętnościach zbyt wielkiej niema.
|
|
|
|
|
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611
Pooh-Bah
|
|
Pooh-Bah
Dołączył: Mar 2012
Posty: 1,611 |
Sabelius pokaz swoja kobiete haha
aga wyksztalcona ,inteligentna kobieta i bogata Powtarzasz się ale z tą inteligenją bym nie przesadzał, skąd wiesz że inteligenta ? Bogata no i co z tego ? jest wiele znacznie bogatszych kobiet w Polsce i dużo brzydszych, a to że Aga jest brzydka to chyba każdy widzi na pierwszy rzut oka. A tą inteligecję to bym zamienił na sławna kobieta, bo to akurat prawda 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
belluci 1.57 sweeting 1.44 lindstedy 1.42 pella 1.4 errani/vinci 1.4 phau 1.31 
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Myślę na Celinką, przegrała I seta 0:6, czas na normalną grę, czekam na kurs
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jutro wielki mecz i przedostatnia przeszkoda w poniedziałkowym powrocie króla na tron.  [ Linked Image]
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Aga wyksztalcona? Ona przypadkiem nie jest po AWFie i to na raty?
Jeśli tak, to można powiedzieć że z 90% naszych rodaków jest wykształconych.
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
Myślę na Celinką, przegrała I seta 0:6, czas na normalną grę, czekam na kurs 500 miejsce różnicy w rankingu, kurs 8, pojechała
|
|
|
|
|
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190
member
|
|
member
Dołączył: Oct 2011
Posty: 190 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884
old hand
|
|
old hand
Dołączył: Jan 2007
Posty: 884 |
Jutro wielki mecz i przedostatnia przeszkoda w poniedziałkowym powrocie króla na tron.  [ Linked Image] to Twoim zadaniem Final Fedex - Andy?
|
|
|
|
|
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Feb 2010
Posty: 3,810 |
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Aug 2006
Posty: 22,997 |
Jutro wielki mecz i przedostatnia przeszkoda w poniedziałkowym powrocie króla na tron.  [ Linked Image] to Twoim zadaniem Final Fedex - Andy? Andy tak, Fed raczej życzenie i kibicowanie niż typowanie, bo większe szanse mimo wszystko chyba Nole ma.  Oby jednak to Rog awansował, 
|
|
|
|
|
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765
sottocapo
|
|
sottocapo
Dołączył: Nov 2001
Posty: 37,765 |
Fedex ma takie szanse na numer 1 jak Agnieszka Radwańska
|
|
|
|
|
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785
Sherlock Holmes
|
|
Sherlock Holmes
Dołączył: Aug 2005
Posty: 85,785 |
Mazur jak wolisz takie glonojady jak Siwiec itp plastyki to ok
tylko wkurwia mnie jak ktos pisze ze Aga to pasztet a sam gdyby nie redtube nie widzialby na oczy pizdziska
|
|
|
|
|
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569
Carpal Tunnel
|
|
Carpal Tunnel
Dołączył: Jan 2005
Posty: 11,569 |
coś Celinka nie bez powodu dostała jedno koło w I secie
|
|
|
|
|
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539
you'll never walk alone
|
|
you'll never walk alone
Dołączył: Jun 2011
Posty: 45,539 |
Mazur jak wolisz takie glonojady jak Siwiec itp plastyki to ok
tylko wkurwia mnie jak ktos pisze ze Aga to pasztet a sam gdyby nie redtube nie widzialby na oczy pizdziska pacyfek jak zwykle zamiata 
|
|
|
Link skopiowany do schowka
|
|